تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

bahram-68

New member
بچه ها من الان زنگ زدم شهید بهشتی بین الملل

تمامی رشته های ارشد تهران تشککیل میشه شهریه ارشد ورودی 92-93

شهریه ثابت 17280000 ریال نظری هر واحد 2880000 ریال عملی اختصاصی 4320000 ریال پایان نامه 3744000 ریال

پس خدارو شکر که روزانه قبول شدمممممممم
خدایا...

- - - Updated - - -

بچه ها من الان زنگ زدم شهید بهشتی بین الملل

تمامی رشته های ارشد تهران تشککیل میشه شهریه ارشد ورودی 92-93

شهریه ثابت 17280000 ریال نظری هر واحد 2880000 ریال عملی اختصاصی 4320000 ریال پایان نامه 3744000 ریال

پس خدارو شکر که روزانه قبول شدمممممممم
خدایا...

famous_sh

New member
تبریک به دوستانی که قبول شدن...
کاش ادرس سایت اعلام نتایج همه سایت های بین املل لطف کنه یکی بزنه..
ممنونم

شما برید به سایت مشهد
mums.ac.ir
شعبه بین الملل رو انتخاب کنید
سمت چپ یک گزینه داره کل شعب بین الملل رو گذاشته....
من که این چند روز راحت بودم و ازشون ممنونم

bakhshi

New member

من امروز یه چیزی رو فهمیدم

خیلی جالبه از ۱۶ نفر اولی که توو اطلاعیه اول قبولی های بین الملل شهید بهشتی اعلام کرده هیچ کدوم ثبت نام نکردند

این یعنی چی؟!!:21:

یعنی هر ۱۶ نفر دولتی قبول شدند یا

اصلا تصمیم شووون کلا عوض شدهههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

گزینه سوم چیزی به ذهنم نمی یاد.......:(50):

نمی دونم والاااااااااااااااااااااا:smiliess (11):
خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!!

mehrshad.namdar

New member
کلا خیلی کمتر کسی که بین الملل بره... اخه چه دلیلی داره!! بحث پولش به کنار .. بچه هایی که بین الملل قبول میشن خیلی درصد هاشون پایینتر از سایرین نیست و میتونن با ی تلاش کوچیک سراسری قبول بشن خودشون هم این رو میدونن. بخاطر همین خیلی ها که قبول میشن ثبت نام نمی کنن کلا!!!

negar91

New member

خیلی جالبه از ۱۶ نفر اولی که توو اطلاعیه اول قبولی های بین الملل شهید بهشتی اعلام کرده هیچ کدوم ثبت نام نکردند

اصلا تصمیم شووون کلا عوض شدهههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!!
اونا همه روزانه قبول شدن براي بقيه دانشگاهها هم همين طوره

sa@@ra

New member

اصلا تصمیم شووون کلا عوض شدهههه:

خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!!

هههههه اره دیگه امسال مثل سالای فبل نبوده که بین الملل از قیول نشده ها بگیره بر اساس بالاترین نمره قبولی که بین الملل هم قیول شده اعلام میشه واسه ما هر 6 تا تهران قبول شدن ولی کلا زدن ترکوندن رشتمونو
107.gif

bakhshi

New member
کلا خیلی کمتر کسی که بین الملل بره... اخه چه دلیلی داره!! بحث پولش به کنار .. بچه هایی که بین الملل قبول میشن خیلی درصد هاشون پایینتر از سایرین نیست و میتونن با ی تلاش کوچیک سراسری قبول بشن خودشون هم این رو میدونن. بخاطر همین خیلی ها که قبول میشن ثبت نام نمی کنن کلا!!!

به نظره من شرایط جلسه کنکووور رو ادم با ید تووو شرایطش قرار بگیره و اون استرس با لخره باعث می شه که طرف خود واقعیشو تنووونه نشون بده

به نظر من چیزی از ارزش کسایی که بین الملل قبول می شن کم نمی شه

با ۱۰ -۲۰ رتبه بالا تر سواد کسی رو نمی شه سنجید

خب بعدم اگر می دونن نمی خوان برن بین الملل پس چرا میزنند اگه می دونند قبول می شن دولتی... خب اگه قبول نشدند بخوونند برای دولتی سال بعدش

چرا این کار رو می کنند

دوست من بعد از ۲ هفته عزاداری بستری الن تووو اطلاعیه سوم شهید بهشتی اسمش درومد

خب این کار اصلا درست نیست

نزنید اگه نمی خواید برید خب

آخرین ویرایش:

narges_224

New member
بچه ها به سوال.شیراز که اینقدر دیر اعلام میکنه.واسه بهمن میخواد دانشجو بگیره!؟یا کلا خیلی ریلکسه!؟

biosta

Well-known member

یعنی هر ۱۶ نفر دولتی قبول شدند یا اصلا تصمیم شووون کلا عوض شدهههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!!

مطمئنا" سه سال قبل ، یا قبل تر از این زمان این اتفاق نمی افتاد
آن زمان ها قبولی ارشد نسبت به زمان حال سخت تر بود و کسی که بین الملل قبول می شد
کم و بیش سعی می کرد هزینه اش رو از جایی تامین کند و برود
هر چند که تعداد داوطلبان کنکور ارشد و ظرفیت های ارشد افزایش یافته اما بدیهی ست که قبولی در دانشگاه های بدون شهریه نسبت به سال های قبل آسان تر شده
و موج متولدین دهه ی 60 چند سالی ست داره به سمت کنکور دکتری می رود و البته ظرفیت های ورودی از دبیرستان به دانشگاه هر سال کمتر می شود و به ظرفیت های دکتری و ارشد افزوده
و اگر سیاست های دولت جدید همچون دولت قبل باشد ظرفیت های دکتری هم مثل ارشد افزایش های چشم گیری خواهد داشت .
به نظرم سیاستی که ظاهرش خوشایند ست اما دودش به چشم خود ملت خواهد رفت .

حسان

Well-known member

مطمئنا" سه سال قبل ، یا قبل تر از این زمان این اتفاق نمی افتاد
آن زمان ها قبولی ارشد نسبت به زمان حال سخت تر بود و کسی که بین الملل قبول می شد
کم و بیش سعی می کرد هزینه اش رو از جایی تامین کند و برود
هر چند که تعداد داوطلبان کنکور ارشد و ظرفیت های ارشد افزایش یافته اما بدیهی ست که قبولی در دانشگاه های بدون شهریه نسبت به سال های قبل آسان تر شده
و موج متولدین دهه ی 60 چند سالی ست داره به سمت کنکور دکتری می رود و البته ظرفیت های ورودی از دبیرستان به دانشگاه هر سال کمتر می شود و به ظرفیت های دکتری و ارشد افزوده
و اگر سیاست های دولت جدید همچون دولت قبل باشد ظرفیت های دکتری هم مثل ارشد افزایش های چشم گیری خواهد داشت .
به نظرم سیاستی که ظاهرش خوشایند ست اما دودش به چشم خود ملت خواهد رفت .

اره نتیجه این سیاست رو در چندین سال آینده خواهیم دید ...:ph34r-smiley:

Persian-Masoud

New member
دانشگاه یزد نوشته برای مصاحبه باید اصل فرم مصاحبه رو که قبلا رونوشت اونو به دانشگاه ارسال کردین به همراه داشته باشین! این رو نوشت رو از کجا و چه موقع باید ارسال میکردیم؟ من چیزی به نام رو نوشت مصاحبه ندیدم والا! دوستان اطلاعی دارن؟

reza 88

New member
سلام دوستان لطفا کمکم کنید :shocked:
من الان در لیست ایمنی اصفهان هستم الان هم باید برم سربازی حالا به نظر شما برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بری ارشد میتونی در حین درس کار هم بکنی یا نه؟چون من پولشو ندارم بدم اما خیلی دوس دارم برم ارشد
راهنمایی کنید لطفا

bakhshi

New member
سلام دوستان لطفا کمکم کنید :shocked:
من الان در لیست ایمنی اصفهان هستم الان هم باید برم سربازی حالا به نظر شما برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بری ارشد میتونی در حین درس کار هم بکنی یا نه؟چون من پولشو ندارم بدم اما خیلی دوس دارم برم ارشد
راهنمایی کنید لطفا

سربازی نريد

درس بخوونی به نظرم بهتره

ایشالاه کارم پیدا می کنی اصفهان شهر بزرگیه بلاخره یه گوشش برای شما کار پیدا می شه

آخرین ویرایش:

reza 88

New member

سربازی نرووووو

درس بخوونی به نظرم بهتره

ایشالاه کارم پیدا می کنی اصفهان شهر بزرگیه با لخره یه گوشش برای شما کار پیدا می شه
مرسی دوست عزیز اما مصاحبه چی میخوان بپرسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bakhshi

New member
مرسی دوست عزیز اما مصاحبه چی میخوان بپرسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اطلاعاتی راجب این موضوع ندارم ولی مثل اینکه بیشتر راجب ه وضعیت مالی می پرسن

ولی باز از بقیه بچه ها بپرسی بهتره

در مورد رفتن یا نرفتنت هم کسی نمی تووونه کمکت کنه این زندگی شماست و باید خودتون سبک سنگین کنید

منم از نظر اینکه شما گفتید دوست دارید ارشد بخووونید گفتم که برید دنبال علاقتووون ولی باز باید خودتووون تصمیم بگیرید

موفق با
شید

reza 88

New member
من اطلاعاتی راجب این موضوع ندارم ولی مثل اینکه بیشتر راجب ه وضعیت مالی می پرسن

ولی باز از بقیه بچه ها بپرسی بهتره

در مورد رفتن یا نرفتنت هم کسی نمی تووونه کمکت کنه این زندگی شماست و باید خودتون سبک سنگین کنید

منم از نظر اینکه شما گفتید دوست دارید ارشد بخووونید گفتم که برید دنبال علاقتووون ولی باز باید خودتووون تصمیم بگیرید

موفق با
شید

مرسی اره اما داشتن اطلاعات خیلی به ادم کمک میکنه باز هم تشکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

sepehri dost

New member
از بچه های بیوتکنولوژی کسی بین المللی قبول شده؟ لطفا بگید کجا با چه درصدهای تخمینی؟

irani

New member
دانشگاه یزد نوشته برای مصاحبه باید اصل فرم مصاحبه رو که قبلا رونوشت اونو به دانشگاه ارسال کردین به همراه داشته باشین! این رو نوشت رو از کجا و چه موقع باید ارسال میکردیم؟ من چیزی به نام رو نوشت مصاحبه ندیدم والا! دوستان اطلاعی دارن؟

سلام توی سایت دانشگاه ی فرمی داده بود که باید پرمیکردین میفرستادین و تا جمعه مهلتش تمدید شده بود، ممنظوراونه
شما با اینکه کلاسا نیمسال دوم شروع میشه مشکلی نداری؟

Persian-Masoud

New member
سلام توی سایت دانشگاه ی فرمی داده بود که باید پرمیکردین میفرستادین و تا جمعه مهلتش تمدید شده بود، ممنظوراونه
شما با اینکه کلاسا نیمسال دوم شروع میشه مشکلی نداری؟

اونو فرستادم اما اون فرم که اسمش فرم مصاحبه نبود! بگذریم!
برای بین الملل اونم رشته تقریبا کم ارزشی مثل آموزش بهداشت (کم ارزش منظورم نسبت هزینه بین الملل که ماهیانه 1 میلیون میشه) اونم وقتی که در نیمه دوم تشکیل میشه تقریبا کار درستی نیست رفتنش و خودم شخصا اگه یه مشکل خاصی نداشتم که اینجا جاش نیست هرگز حاضر به این کار نمیشدم! هرگز!
اسم من توی اون لیست چند برابر ظرفیت هست حالا میرم ببینم چی میشه!
در مورد اون مصاحبه هم که نوشته باید انگلیسی حرف بزنی و احکام نماز و قرآن رو میپرسن با این شرایط و با اون شهریه و با اون نیم سال دوم بودن فقط دانشجوهاشنو فراری دادن همین!
با این شرایط یزد بدترین جا برای بین الملل خوندن هست!

بالا