محل تجمع پذیرفته شدگان ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

TaTi

مدیر بخش
سلام دوستان عزیزم

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون

در این تایپیک ضمن اعلام خبر قبولی خود لطفا درصدهاتون رو هم بیان کنید

و در ادامه دوستان خودتون رو برای موفقیت در آزمون بعدی

راهنمایی نمایید ...

"شاد و سربلند باشید"

amiir

New member
ینی من چون پذیرفته شده 91 هستم نمیتونم تو این جمع بیام؟؟؟:sadsmiley:

TaTi

مدیر بخش
ینی من چون پذیرفته شده 91 هستم نمیتونم تو این جمع بیام؟؟؟:sadsmiley:
چرا که نه !!!!!!!!!
مهم اینه که پذیرفته شده ی مقطع ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی هستین و طبیعتا دارای تجارب ارزشمند که خیلی برای دیگر دوستانتان میتونه مهم باشه ...

am-ml

New member
من پذیرفته نشدم ولی تجاربم ارزشمنده ؛بگم؟:smiliess (3):

ZIYA1366

New member
باسﻻم
بايد هدف مشجصي رو داشته باشيد ، اين ك ارشد ميخاين كافي نيست و اصﻻ هدفي نيست .

sara25

New member
لیلا جون راس میگه!درسته که قبول نشدیم ولی تو این یه ساله کلی مجرب شدییییییم:tonguesmiley: من یکی که کوتا نمیام دوباره شروع میکنم:a2d3:
دوستان قبول شده قول بدن مارو فراموش نکنننا:bunnyearsmiley:

CorScorpi

New member
لیلا جون راس میگه!درسته که قبول نشدیم ولی تو این یه ساله کلی مجرب شدییییییم:tonguesmiley: من یکی که کوتا نمیام دوباره شروع میکنم:a2d3:

سارا واقعا نظراتت به من یکی امید میده انشاالله سال بعد هردومون دانشگاه تهران قبول میشیم:smilies-azardl (113

sara25

New member
سارا واقعا نظراتت به من یکی امید میده انشاالله سال بعد هردومون دانشگاه تهران قبول میشیم:smilies-azardl (113

ممنون، بله چراکه نه، انشااله..
من دیروز خ ناراحت بودم ولی وقتی می بینم آدمیم که نمی تونم به کمترین قانع باشم یعنی قدرت رسیدن به بالا ترها و بزرگترهارو دارم مطمءنم همه تون همینطورین:a2d3:
فک کردم دیدم یه خورده هم خودم نخواستم که قبول شم البته اینم همیشه تو ذهنم هست که اول خدا نخواست میدونین چرا؟!
چون اگه میخواس براش کاری نداشت که تو ذهنم بندازه که همه شهرارو بزنم خودش گفته بی اذنش حتی برگ از درخت نمی افته...
حتما صلاح نبوده، به قول تاتی جونم خدا که بد بندشو نمیخواد
امروز یه روز دیگه س، خدارو شکر که سالمیم و دوباره با تمام قدرت شروع میکنیم
موفق باشید دوس جونام:28:

ZIYA1366

New member

همين جا رو بذاريد براي مطالعه ي كروهي سال 93 .
واقعأ حيف شد كه يكسري از دوستان بهداشت و ايمني مواد غذايي توي اين سايت قبول نشدن ، جون واقعأ برازنده قبولي بودن ، مثﻻ همين شما سارا خانوم و خيلي هاي ديكه نمراتتون خوب بود .
من يه سري راهكار دارم براي اينكه بتونين با يه تير 3 نشون بزنين مثﻻ مبحث نيترات توي ميكروبيولوزي رو ميتونين طوري مطالعه كنين ك هم بدرد اصول و هم بهداشت بخوره و جند مبحث مشابه ديكه كه عينأ تكرار ميشن فقط يكم كسترده تر ميشن، مثﻻ توي ميكروب مبحث ميكروبيولوزيكي نيترات و نيتريت رو ميخونين توي اصول بحث تكنولوزيكيش و توي بهداشت هم همينطور .
وقتي مباحث دسته بندي بشن متوجه ميشين ك اصن جيزي واسه خوندن وجود نداره خيلي مباحث كمي هست فقط تكرار تكرار .
يه جيز ديكه روي زبان از اﻵن مانور بدين ، من %هام خوب بودن بجز زبان واين باعث شد تهران قبول نشم .اختﻻف رتبه جهاني دانشكاه علوم بزشكي تهران با اصفهان در حد 600-700 رتبه است !
اكه كسي از دوستان جزوات من رو نياز داشت ميتونه برام بيام خصوصي بذاره ، انشاالله بتونم و بتونيم كمكي كرده باشيم به شما دوستان عزيز .
اينارو من اينجا مينويسم فك نكنين دارم كﻻس باﻻ ميذارما ، اينارو ب اين خاطر مينويسم جون خودم سال كذشته خيلي دركير بيدا كردن منابع شدم .
شايد خانم am_ml يادشون بياد . تقريبأ سال كذشته همين روزا رو ك من در تب و تاب بيدا كردن و منابع بودم .

sara25

New member
ممنون آقا ضیاء، لطف دارین حتما از راهکارهاتون استفاده خواهیم کرد، منم پارسال خ دنبال منابع گشتم دیرم شروع کرده بودم و کلی استرس داشتم و ازدوستان قبول شده سالهای قبل کمک گرفتم و انصافا خیلی راهنماییم کردن، امسال دیگه مشکل منبع نیس البته اگه چیزی اضافه نکنن میمونه کمک خدا وتلاش خودمون ....
موفق و شاد باشین:riz304:

matrix222

New member
سلام دوستان
من زنجان قبول شدم از حالا بايد تلاشمو چند برابر کنم واسه زبان و مقاله و... واسه دکترا, عزيزانيم که ايشالا سال آينده ميخوان قبول شن منابعي چيزي بخوان در اختيارشون ميذارم

sara25

New member
بچه ها کتاب سردخانه ایماندل رو از کجا میشه تهیه کرد؟

گشتم نبود نگرد نیست( البته تو بازار) چاپ تمومه!
خودم از یکی از بروبچ گرفتم.. البته شاید تو سایت کتابشو گذاشته باشن، یادمه قبلا بچه ها یه همچین چیزی گفته بودن!
اگه کسی اطلاع داره بیاد بگه لطفا..

ZIYA1366

New member
بچه ها کتاب سردخانه ایماندل رو از کجا میشه تهیه کرد؟

اكه كيرتون نيومد بخرين ، از كتابخونه ي دانشكاه ميتونيد امانت بكيرين ، خود من ب يكي از دوستان سبردم برام سرد خانه ايماندل ، اصول فاطمي و ميكروب آدامز رو امانت كرفت و آورد و ب عنوان كمكي در كنار هام خوندمشون ، كرجه فقط 3-4 سؤال اومد توي كنكور ك توي ها نبود ك با كمال تأسف همون 3-4تا رو هم نزدم .
بس امانت بكيرين و ازش كبي بردارين .

مانیا

New member
سلام
من قبول نشدم و میدونم نیابد اینجا میومدم
فقط اومدم که به همه اونایی که قبول شدن تبریک بگم

ZIYA1366

New member
خوش آمديد . اينجا براي همه ي دوستداران رشته بهداشت و ايمني مواد غذايي هست . باز هم خوش آمديد ، البته بااجازه TaTi

tooran.b

New member
دوستان عزیزم من تمام منابع رو دارم اگر کتاب ایماندل رو بخواین میتونم برایتون کپی بفرستم من این کتاب رو از یونی ازاد اصفهان گرفتم
در مود راهنمایی هم هر سوالی باشه در خدمتم
من تو ترجمه گروهی لزگی شرکت کرده بودم اگه دوستان ترجمه اون را بخوان ادرس ایمیل برام بذارن تا براشون بفرستم با این کار خیلی جلو میافتین
بازم در خدمتم موفق باشین

آخرین ویرایش:

tooran.b

New member
من از همین جا از کسانی که خیلی کمک و راهنمایی کردن تشکر میکنم
اقای ایمنی مواد غذایی تهران و از امیر اقا
لیلا جون و سمانه خانم
لیلا و سمانه جان فضای رقابت خوبی رو درست کرده بودن و راهنمایی های خوبی داشتن انشاله که هردوی این دوستان هم همیشه موفق باشن
اقای ایمنی و امیر اقا هم انشاله phdقبول میشن

آخرین ویرایش:

ZIYA1366

New member
دوستاني ك ميخان بخونن واسه سال 93 ، خانم tooran.b رو رهاش نكنين، من جاي شما بودم هرجه سؤال داشتم ازش ميبرسيدم، همين روزا كه سرش خلوته و دركير درس و مشق نشده .

بالا