تاثیرگذار ترین حرفی که شنیدی؟

حسان

Well-known member
همه ی ما تو زندگی بعضی ادم ها بودند که یه حرفی بهمون گفتند که خیلی تو زندگیمون اثر داشته....
اون حرف رو بگو و بگو کی این حرف رو بهت زده...

حسان

Well-known member
معلمم گفت: تلاش کنید دریا دل بشین... دریا سنگ هایی که طرفش پرت میشه رو ندید میگیره و ساحلش ارامش بخشه..

Mohammad gh

New member
حالا نمیگم تاثیر گذارترین ولی یکی از حرفایی که شب قبل انتخابات خیلی روم تاثیر گذاشت و باعث شد ۱۰۰% برم رای بدم و ازین کارم هم راضی و مطمین باشم بخشی بود که صداوسیما از مستند روحانی حذف کرد و در یوتوب دیدم که استاد صادق زیباکلام گفت هیچ آلترناتیو دیگه ای غیر صندوق رای نداریم وگرنه اتفاقات خیلی خطرناکی ممکنه بیوفته و این تنها گزینس.

Delaram92

New member
استادم بهم گفت اگر کسی بهت حسودی کرد یا باید ازش فرار کنی یا تواضع بیشتری داشته باشی وگرنه نابود می کنه زندگیتو

bakhshi

New member
avalin barkhord hamishe akharin barkhorde

pas behtare dar avaln barkhordet behtarin bashi
babam

همه ی ما تو زندگی بعضی ادم ها بودند که یه حرفی بهمون گفتند که خیلی تو زندگیمون اثر داشته....
اون حرف رو بگو و بگو کی این حرف رو بهت زده...

استادم سخنی گفت که من با همه ی هستی ام آن را دریافته ام و آن این بود

1371406297311.png

آخرین ویرایش:

شادی 25

New member
پدر عزیزم:
آدم بعد از جوانی هر سال که به سنسش اضافه میشه قدرت حافظه اش کاهش پیدا میکنه پس سعی کن تا جوونی همه چیزهایی را که دوست داری بیاموزی که فردا بسیار برایت سخت میشود.
و معنی این حرف را امروز میفهمم که به یاد می آورم برای سراسری یک بار درس را میخواندم و آنرا فرا میگرفتم و اکنون برای ارشد چندین بار خواندم باز فراموش کردم.
آه.:sad:

taksetareh

New member
استادمون که میگفت نخونید سیاست بخونید سیا ست (سیاه هست ) نخونید ریاست بخونید ریا ست ( ریا هست)

mg_1928

New member
پدر عزیزم:
آدم بعد از جوانی هر سال که به سنسش اضافه میشه قدرت حافظه اش کاهش پیدا میکنه پس سعی کن تا جوونی همه چیزهایی را که دوست داری بیاموزی که فردا بسیار برایت سخت میشود.
و معنی این حرف را امروز میفهمم که به یاد می آورم برای سراسری یک بار درس را میخواندم و آنرا فرا میگرفتم و اکنون برای ارشد چندین بار خواندم باز فراموش کردم.
آه.:sad:

منم همینطورم ولی ناراحت نباش ما باید ارادمونو بیشتر کنیم

mg_1928

New member
یه دوستی میگفت دیگرانو دوست داشته باش ولی بهشون اعتماد نکن دیدم راست میگفت:33:

biosta

Well-known member

من خیلی این گونه تاپیک ها رو دوست دارم .
متشکرم شیطونک
جمله من هم امضایم هست .
از دکتر فرهنگ هلاکویی عزیز
امیدوارم روزی بشنوید گفته های ایشان را

محسن ن ک

New member
شطونک بم گفت بچه ای دخترا رو نمی شناسی :\ از صبحه دنبال دخترام تو خیابون تا شناسایشون کنم در این حد تحت تاثیر قرار گرفتم :bunnyearsmiley:

حسان

Well-known member
شطونک بم گفت بچه ای دخترا رو نمی شناسی :\ از صبحه دنبال دخترام تو خیابون تا شناسایشون کنم در این حد تحت تاثیر قرار گرفتم :bunnyearsmiley:

اما راه شناساییت اشتباهه... فقط من موندم که چه اصراری داری خودت رو بچه خفن نشون بدی تو انجمن؟؟؟

707619_thankyou.gif

آخرین ویرایش:
بالا