مطالعه گروهی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 92

am-ml

New member
salam khoobi? shoma az rooye manabe mikhooni ya jozve??be khossos tadarsenegahdari va kolite behadshto nemidoonam che joori bekhoonam
سلام دوست عزیز
در مورد کلیات ،بهداشت مواد غذایی دکتر رکنی -شیر و فراورده های آن دکتر کریم ( شیر و فناوری آن )- سوسیس کالباس دکتر حسینی رو بخونین .
در مورد اصول نگهداری همون کتاب دکتر فاطمی رو با دقت و نکته به نکته بخونین کافیه.
کتاب میکروبیولوژی آدامز و مخصوصا فصل هفت اون رو بسیار با دقت بخونین ،توصیه میکنم فصل هفت رو به صورت خلاصه نویسی داشته باشین و هفته آخر قبل از کنکور یه دور کامل مرورش کنین،میکروب تو همه درسا ازش سوال میاد و خیلی مهمه.
توصیه های من بر اساس تجربه پارسال خودمه ،لطفا بقیه کاملش کنن.
موفق باشین.

آخرین ویرایش:

mehdi.63

New member
سلام به همه دوستان
کنکور ارشد بهداشت وکنترل کیفی زیر شاخه دامپزشکی برگزار شد
نسبتا سخت بود
ولی چون سال اول این رشته بود با منابع بهداشت و ایمنی مواد غذایی کمی فرق داشت
نسبت به وقت خوندنم راضیم
از همه دوستان که کمکم کردن واسه پیدا کردن منابع خیلی ممنونم
بویژه ساحل خانوم و سمانه خانوم که خیلی خیلی کمکم کردن
ایشالله که واسه کنکورشون موفق بشن
بازم از همه ممنونم

mehdi.63

New member
دوباره سلام
مدرک من کارشناسی علوم از دامپزشکی هست
متاسفانه الان که دفترچه ارشد علوم پزشکی رو خوندم.. دیدم نمیتونم واسه ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت کنم
واقعاخیلی حیف شد
آخه همین الانشم نسبتا آماده بودم تا کنکور مطمن بودم رتبه خوبی میارم:sadsmiley:
واسه چند تا رشته دیگه علوم پزشکی میتونم شرکت کنم ولی واسه بهداشت ایمنی نه!
واقعا موندم چند روز پیش من ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی رو با همون منابع و سر فصلها شرکت کردم
ولی چطور نمیتونم واسه بهداشت و ایمنی که فقط اسمش کمی فرق میکنه شرکت کنم!!!!!!!!!!
بهر حال نشد باهاتون رقابت کنم
همین آمادگی هم که دارم مدیون شما عزیزان هستم که کمکم کردید
خیلی کوچکترم که توصیه کنم ولی کافیه کمی بخونید ..آخه کنکور آسون ترین امتحان ، میگی چرا؟! ... چون که جواب سوال جلوی چشمته فقط کافیه قبلا خونده باشیش
تا اردیبهشت منتظر میشم تا جواب ارشد خودم بیاد ، ببینم خدا چی میخواد
واسه همتوم ارزوی موفقیت دارم :rose:

ساحل

New member
سلام به همه دوستان
کنکور ارشد بهداشت وکنترل کیفی زیر شاخه دامپزشکی برگزار شد
نسبتا سخت بود
ولی چون سال اول این رشته بود با منابع بهداشت و ایمنی مواد غذایی کمی فرق داشت
نسبت به وقت خوندنم راضیم
از همه دوستان که کمکم کردن واسه پیدا کردن منابع خیلی ممنونم
بویژه ساحل خانوم و سمانه خانوم که خیلی خیلی کمکم کردن
ایشالله که واسه کنکورشون موفق بشن
بازم از همه ممنونم

خواهش، کار خاصی نکردیم،ایشالا که تلاشتون به ثمر بشینه
موفق باشید

soheil87

New member
سلام دوستان.

من مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی خوندم. آیا می تونم در ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت کنم؟؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

alirad

New member
چرا کارشناس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی حق شرکت در رشته بهداشت وایمنی غذایی را ندارد؟ چرا واقعا؟ درصورتی که در رشته بهداشت وکنترل کیفی غذایی سازمان سنجش حق شرکت دارد!!!!!!!!؟

دانیال

New member
چرا کارشناس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی حق شرکت در رشته بهداشت وایمنی غذایی را ندارد؟ چرا واقعا؟ درصورتی که در رشته بهداشت وکنترل کیفی غذایی سازمان سنجش حق شرکت دارد!!!!!!!!؟

بادرود
1-رشته های وزارت علوم دارای محدودیت رشته قبلی نمی باشند.فقط زمان قبولی در دانشگاه باید پیش نیازها گذرانده شوند. ولی رشته های آزمون علوم پزشکی دارای محدودیت هستند که اکنون محدودیت آن کمتر شده است.
2-من خودم بهداشت مواد غذایی خوندم که فارغ التحصیلای این رشته تا 2 سال پیش حق شرکت در رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی را نداشتند که خوشبختانه در زمان ما این محدودیت برداشته شد،البته با تلاش من و چندی از دوستانم.
3-اگر تلاش کنین و به مسئولین وزارت بهداشت مراجعه کنید میتونین در صورت امکان این محدودیت رو بردارین.
باتشکر

alirad

New member
با سلام وتشکر به کدام بخش از وزارت بهداشت می شود مراجعه کرد؟

دانیال

New member
با سلام وتشکر به کدام بخش از وزارت بهداشت می شود مراجعه کرد؟

سلام
1- برای امسال کاری نمیتونید انجام بدهید.
2- نگران نباشید، برای سال آینده تلاش کنید.
3- کدوم دانشگاه درس خوندید؟؟ دولتی-آزاد و پیام نور-علمی کاربردی
4-اگر علمی کاربردی هستید که نماینده استان از علوم پزشکی کیفیت دانشگاه، رشته شمارا بایستی بسنجند.
5- باید دروس و واحدهای رشته ع آز دامی تا حد قابل قبولی با رشته بهداشت و ایمنی غذایی مطابقت داشته باشد.
6- من ابتدا با مسئول علوم پزشکی شهر واستان مربوطه در زمینه رشته مربوطه هماهنگ کردم سپس با خانم دستجردی ملاقات نمودم طی چندین مرحله.
7- مهم تر از همه خودتون ببینید رشته تون تا چه حد با بهداشت غذایی مطابقت دارد. در دروس میکروب غذایی، شیمی غذایی، کلیات بهداشت

دانیال

New member
درودی دیگر
زمان آزمون وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد باهم تداخل داره!!!!!!!!!
یکی میگه صبح یکی میگه بعدازظهر...............
اینم یکی دیگه از بی مسئولیتی ها، بی برنامگی ها و ... مسئولین رو میرسونه که نمیدونن انتخابات کشور، زمان آزمون وزارت بهداشت و زمان آزمون دانشگاه آزاد رو چه جوری برنامه ریزی کنن!!!!!!!!!!!!!!!!
برای خودم متاسفم و همین..............
بدرود

بالا