?Where are you Nurses

بهترين روش يادگيري زبان

به نظر بنده مراحل زير در يادگيري زبان مؤثر است :

1- افزايش اطلاعات و آگاهي و ايجاد شناخت درباره ضرورت يادگيري زبان
2- ترسيم يک هدف منطقي براي يادگيري زبان در واقع پاسخ به اين پرسش چرا مي خواهم زبان ياد بگيرم؟
3- بعد از هدف گذاري روش رسيدن به هدف را بايد بنويسيد.
4- سعي کنيد يادگيري زبان محدود به کلاس نکنيد شکر خدا هر جا که نگاه مي کنيد کوچه و خيابان ، تابلو ها ، اشياء و وسايل ، داروها و اقلام مصرفي از زبان انگليسي بي بهره نيست شما بايد با دقت نگاه کنيد و دنبال ترجمه لغات آن باشيد.
5- سي دي ها و نوارهاي زبان و به طور کلي از محرک هاي شنوايي با محتواي زبان زياد استفاده کنيد شنيدن سرود ، و يا ديدن و شنيدن فيلم مهيج به زبان انگليسي مفيد است.
6- استفاده از فلش کارت ها براي يادگيري زبان بسيار مفيد است .
7- زدن برچسب انگليسي به اشياء پيراموني بسيار مفيد است.
8- لازم به ذکر است شما بايد به طور کلي فنون مطالعه بهتر و برتر را فراگرفته و در آموزش استفاده کنيد موفق باشيد.

هفت تا بدون هفت

از نظر گاندي هفت موردي که بدون هفت مورد ديگر خطرناک هستند:

1-ثروت، بدون زحمت

2-لذت، بدون وجدان

3-دانش، بدون شخصيت

4-تجارت، بدون اخلاق

5-علم، بدون انسانيت

6-عبادت، بدون ايثار

7-سياست، بدون شرافت

گـــــــــــذشت ،
خير و برکتي است دو جانبه،
که هم دهنده و هم دريافت کننده را بهره مند مي کند.

تمام خير و نيکى را ديدم که در بريدن طمع از آن چه دست مردم است مى‏باشد، و هر که هيچ اميدى به مردم نداشته باشد و امورش را در هر کارى به خداى عزوجل واگذارد، خداى عزوجل در تمام چيزها او را اجابت کند

تلنگري بر انديشه:
ماهيان از تلاطم دريا به خدا شکايت بردند
و چون دريا آرام شدخود را اسير تور صيادان ديدند
تلاطم هاي زندگي حکمتي از خداوند است
پس از خدا بخواهيم
دلمان آرام باشد نه درياي دور و برمان.

افسردگي بعد از فوت نزديکان

يکي از بيماري هاي رواني که روان درماني بيشتر از دارو درماني جواب ميده بيماري افسردگي است البته افسردگي ناشي از عزا و فقدان و يا افسردگي پس از زايمان و... تا مدت زماني 3تا 6 ماه طبيعي بود ولي بعد از اين مدت همان طور که در فرهنگ ما رايج است فرد عزا دار را از عزا در مي آوردند و حتي لباس رنگ روشن برايش هديه مي آورند . بنابراين در بيماري افسردگي روان درماني بيشتر از دارو درماني جواب ميده

آدمها
وقتي کودکند مي خواهند براي مادرشان هديه بخرند ولي پول ندارند .
وقتي که بزرگتر مي شوند ، پول دارند ، ولي وقتِ هديه خريدن ندارند.
وقتي که پير مي شوند ، پول دارند ؛ وقت هم دارند ، ولي مادر ندارند !

همه چيز گاه اگر کمي تيره مي نمايد ...
باز روشن مي شود زود،
تنها فراموش مکن اين حقيقتي است:
باراني بايد? تا که رنگين کماني برآيد
و ليموهايي ترش ، تا که شربتي گوارا فراهم شود
و گاه روزهايي در زحمت،
تا که از ما، انسان هايي تواناتر بسازد؛
خورشيد دوباره خواهد درخشيد، خيلي زود
و تو خواهي ديد ...

هیچکس قفل بدون کلید نمی سازد، بنابراین خدا مشکلات را بدون راه حل قرار نداده، پس با مشکلات خود، با اعتماد به نفس بالا بر خورد کنید.

gentelman70

New member
بسم الله الرحمن الرحیم

کلامم رو با سخنی از حضرت علی علیه السلام شروع می کنم که فرمودند: هیچ پشتیبانی استوار تر از مشورت کردن نیست و هیچ خردمندی از مشورت بی نیاز نیست.

سلام

از همه همکاران محترم تقاضا دارم اگر پیشنهادی، انتقادی، هر سؤالی، مشکل درسی، تجربه آموزنده، خاطره ی تأمل برانگیزی دارند با ما(!) مطرح کنند.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...!

پرستار مهربون یه ترجمه خوب و روون از کتاب برونر سودارث می اطلاعی به من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rainsavor

New member
بهترین دست مزدها و مکان های عرصه خدمتگزاری:

1) آموزش و پرورش (مربی بهداشت)
2) بیمارستان های تامین اجتماعی
3) بیمارستان های دانشگاهی
4) بیمارستان خصوصی

دوست عزیز ترتیب رو اشتباه اومدین . دانشگاه از تامین خیلی بهتره . من الان تامین اجتماعی هستم . اینجا قانون ارتقا هنوز اجرا نشده حالا بقیه اش بماند :14:

دوست عزیز ترتیب رو اشتباه اومدین . دانشگاه از تامین خیلی بهتره . من الان تامین اجتماعی هستم . اینجا قانون ارتقا هنوز اجرا نشده حالا بقیه اش بماند :14:

واقعا؟؟؟ :j58r36j3gcr4suxymup استادمون گفت خب :idea_majidonline: اتفاقا یکی دیگه از بچه ها هم قبلا گفته بود دانشگاهی بهتره حتما بهتره دیگه :)

آخرین ویرایش:
پرستار مهربون یه ترجمه خوب و روون از کتاب برونر سودارث می اطلاعی به من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روون که همه نشر جامعه نگر می خونن ولی در کنارش کتابای بلک و فیپس رو خیلی تعریف می کنند

اگه چن دور بخونی ناخودآگاه احساس می کنید متن براتون روون شده شما باهوشین و می تونین هر چی رو بخواین یادبگیرین:bunnyearsmiley:

gentelman70

New member
روون که همه نشر جامعه نگر می خونن ولی در کنارش کتابای بلک و فیپس رو خیلی تعریف می کنند

اگه چن دور بخونی ناخودآگاه احساس می کنید متن براتون روون شده شما باهوشین و می تونین هر چی رو بخواین یادبگیرین:bunnyearsmiley:

............................................. ممنون پرستار مهربون از كمك هات ولي از كجا ودوني من باهوش وبيدم؟
راستـــــي يه سوال ديگه فكر ميكني از من هم مهربون تر باشي؟؟؟:rolleyessmileyanim::tsimuzpzwoap1t9y3o7

يه سوال ديگه بگو كتاب داخلي جراحي رو چطوري بخوني ام؟

در آخر ممنون از زحماتت

آخرین ویرایش:
روز قلم های تیز روز فکر های خلاق روز اندیشه های نو روز شما روز دانشجو مبارک...

siuI9l_482.jpg

آخرین ویرایش:
یه نکته ی دیگه که تو داخلی جراحی کمک کننده ست تسلط بر درس فیزیولوژیه

فیزیولوژی که رووووووون باشه

4800oc4frrs9giccaxz7.jpg

خوبه و نه گایتون

تو آخرین روزی که بیمارستان بهداشت روان بودم بخش یک و دو زنان رو ادغام کرده بودن تو بخش دو زنان، بخش یک زنان رو هم داده بودن مردان علاوه بر بخش یک و دو مردان که داشتیم این بود که فاصله بخش زنان و مردان فقط یه در وسط بود حالا این ور در و اون ور در دو نفر عاشق شده بودن!!! ما دیدیم یکی از مددجوها سه چهار ساعته خیلی بی قراری می کنه کاغذ و خودکار می خواد از زیر در نامه بفرسته بهش نمی دادن جلوشو نمی گرفتی می رفت خودشو مسموم می کرد با صابون مایع...
بهش گفتن باشه الان به پسره می گیم برات زنگ بزنه یکم معطل کردن پاشد بره خودکشی و ازین حرفا خلاصه پسره زنگ زد: سلام خوبی؟ چرا بهم سر نمی زنی بیا...
اون طرف هم چهار پنج نفر مددجو ریختن سر آقای عاشق ما تا جا داشت زدنش نگهبان ما صندلی گذاشته بود از بالای شیشه در مشاهده نمود :)

بالا