کلمات لزگی

xavi

New member
قضیه « ارائه شد » چیه؟!! :33:

سلام
ایران خانوم به همه پیغام دادند که طبق خواسته ی یکی از دوستان که به نظر منطقی هم هست
همه کسانی که توی طرح لزگی شرکت کردند بیان و لغاتی که توی این 2تا تایپیک (لزگی /بیاید لزگی رو باهم تموم کنیم)گذاشتند رو ویرایش کنند و به جای لغات بنویسند (ارائه شد)
اینجوری زحمت بچه ها به هدر نمیره و خیلی ها که توی طرح نبودند نمیتونن بیان و لغات رو خیلی راحت و بدون زحمت بدست بیارن

vitamin

New member
از تمام دوستاني كه ارائه شد را اعمال كرده اند متشكرم اين نشان دهنده ي فكر و انديشه بالاي شماست

vitamin

New member
دوستان زير ارائه شد را اعمال كرده اند :
iran khanom/xavi/Gilda/ sky/patris/marva/karshenasgh/arman/trycon/manizheh/fatiguli/Briana/kapa/zanbagh
ماهمچنان منتظريم ...:65d6a5d6s:]

آخرین ویرایش:

x.violet

New member
روند کار چه جوریه اینجا دقیقاً؟ باید لغات رو چه جوری بزنیم اینجا؟ چرا بعضیا لغات رو نوشتن و بالاش زدن ارائه شد و بعضیا هم لغت ندارن وبازم زدن ارائه شد؟ قسمتی مونده که منم بتونم کمک کنم؟ یه چیزی هم بدین من دربیارم! فقط برام یکی کامل توضیح بده دقیقاً اینجا باید لغات رو چه جوری ارائه بدیم و به بقیه لغتایی که بقیه دادن چه جوری دسترسی پیدا کنیم؟

iran khanom

Member
روند کار چه جوریه اینجا دقیقاً؟ باید لغات رو چه جوری بزنیم اینجا؟ چرا بعضیا لغات رو نوشتن و بالاش زدن ارائه شد و بعضیا هم لغت ندارن وبازم زدن ارائه شد؟ قسمتی مونده که منم بتونم کمک کنم؟ یه چیزی هم بدین من دربیارم! فقط برام یکی کامل توضیح بده دقیقاً اینجا باید لغات رو چه جوری ارائه بدیم و به بقیه لغتایی که بقیه دادن چه جوری دسترسی پیدا کنیم؟

با عرض سلام شما بايد بخشي كه بهتان داده ميشود را از كتاب لزگي.كلماتش را در بياورين و ايميلش كنيد وما فايلي را كه شامل لغات لزگي و چند فايل ديگر مي باشد به شما ميدهيم.

YASIN

New member
سلام
ایران خانوم به همه پیغام دادند که طبق خواسته ی یکی از دوستان که به نظر منطقی هم هست
همه کسانی که توی طرح لزگی شرکت کردند بیان و لغاتی که توی این 2تا تایپیک (لزگی /بیاید لزگی رو باهم تموم کنیم)گذاشتند رو ویرایش کنند و به جای لغات بنویسند (ارائه شد)
اینجوری زحمت بچه ها به هدر نمیره و خیلی ها که توی طرح نبودند نمیتونن بیان و لغات رو خیلی راحت و بدون زحمت بدست بیارن
سلام
اگر هدف از این همه اصرار، از دسترس خارج کردن اطلاعاته از نظر من اشکالی نداره که دیگران هم بهره ببرن.خیلی هم خوشحال میشم.
موفق باشید

karshenasgh

New member
سؤالات متفرقه کتاب لزگی
Passage 15 (صفحه 215-216 کتاب چاپ 90)

دوستان ارائه شد...

بالا