کلمات لزگی

شکلات

New member
خوب متن ازمون 82 -83 صبح را نمیشه دانلود کنم بعد معنی کلماتشو در بیارم اخه کتابشو نیافتم

iran khanom

Member
خوب متن ازمون 82 -83 صبح را نمیشه دانلود کنم بعد معنی کلماتشو در بیارم اخه کتابشو نیافتم

من گفتم هر ازموني را كه تونستيد پيدا كنيد.بريد سايت علوم پزشكي.عضو بشيد.قسمت دانلود سالات.يك سال را دانلود و همالن سال يك متنش رو به فارسي روان ترجمه كرديد.تا حدي كه توانستيد

شکلات

New member
ازمون 90-91 تغذیه خوبه؟
ببخشید خیلی سوال میکنم
فقط یکی از متنها را ترجمه کنم؟

شکلات

New member
منم از همین سایت سوالات 90-91 را دانلود کردم
تا یکی 2 روز اینده یکی از متنهای ازمون را ترجمه میکنم

iran khanom

Member
ازمون 90-91 تغذیه خوبه؟
ببخشید خیلی سوال میکنم
فقط یکی از متنها را ترجمه کنم؟
سلام شما 90-91 صبح پنچشنبه را انجام دهيد چون عصر پنجشنبه و صبح جمعه انجام شده
لينك دانلود
قسمت90-91 را دانلود كنيد
دانلود رايگان سوالات آزمون كارشناسي ارشد انگل شناسی پزشکی
هر چقدر توانستيدولي حداقل يك متن باشد هر چه بيشتر بهتر

شکلات

New member
فقط اگه ممکنه اون لینک دانلود نرم افزار را برام بگذارید پیداش نمیکنم

maryam58

New member
سلام ایران خانم
من تو انجمن تغذیه از طیق یاسمین باهاتون اشنا شدم دوست دارم با همه مشغله ای که به خاطر پسرهایم دارم تو این کار شرکت کنم اما دسترسی به این کتاب ندارم و تا چند هفته اینده هم تهران نمی تونم برای خریدش برم چجوری میتونم توی یک بخش همکاری کنم مثلا ازمونهایی که گفته شده من سالهای گذشته را دارم اما نمی دونم مطابق همون است یا نه یک چوری راهنماییم کنید هم تو اینکار که فکر کنم کمک به خیلی هاست شرکت کنم هم خودم از نتایجش استفاده کنم

karshenasgh

New member
سلام ایران خانم
من تو انجمن تغذیه از طیق یاسمین باهاتون اشنا شدم دوست دارم با همه مشغله ای که به خاطر پسرهایم دارم تو این کار شرکت کنم اما دسترسی به این کتاب ندارم و تا چند هفته اینده هم تهران نمی تونم برای خریدش برم چجوری میتونم توی یک بخش همکاری کنم مثلا ازمونهایی که گفته شده من سالهای گذشته را دارم اما نمی دونم مطابق همون است یا نه یک چوری راهنماییم کنید هم تو اینکار که فکر کنم کمک به خیلی هاست شرکت کنم هم خودم از نتایجش استفاده کنم

سلام دوست عزیز. لطفاً این پست رو توی تاپیک کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم هم بزارین. چون ایران خانوم و بقیه بچه ها الان بیشتر اونجا هستن... ممنون.

:thumbsdownsmileyani

http://olumpezeshki.ir/forum/thread1663-56.html#post34117

:ad54ad:

بالا