پرسش و پاسخ درباره شرایط آزمون ارشد وزارت بهداشت 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tata

New member
سلام ادمین. خسته نباشید. ی سوال. هنوز نمرات ترم آخرم=ترم 8(یعنی مهر90) ثبت نشده! فقط تایید فرم شماره یک (دانشجو سال آخر) کافیه یا باید ریز نمرات هم بگیرم؟ لطفا راهنماییم کنید

naser_sensi

New member
من الان ترم هفتم.:smilies:
رشته غیر پزشکی(صنایع غذایی)
ترم 8 نمیدونم چی میشه.:21:
اگه زبونم لال چیزی بشه ثبت نامم تشریفاتی میشه دیگه؟:j58r36j3gcr4suxymup
میزارن من ترم 7 ثبت نام کنم؟؟؟؟:smiliess (15):

faranita

New member
طرح و کنکور ارشد

من و چندتا از دوستام قراره فردا(4شنبه) بریم وزارت بهداشت ،برای سربازی اون پسرای کله گنده هم دو سال حق شرکت تو کنکورو گذاشتن.حالا به ما نمیگن شما که تحصیل کرده های مملکتید
حداقل یکبار زمان فارغ التحصیلی یکبارم بعدش حق شرکت تو آزمون ارشد رو ندارید؟
قانون طرح هم عوض شده دیگه هر بیمارستانی هرجا بگن باید بری نه هرجا دلت میخواد:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_:smilies-azardl (12)_majidonline::mad_majidonline:

faranita

New member
salm man parsal sale 90 fareghotahsil shodam yekbar emtehan dadam ghabul nashodam al az tire parsale shoru kardam be khundan . alanam tarh miram .mage mishe hamchin chizi ke ma emtehan nadim?
?
hadeaghal zudtar migoftan. la nsale 90 iha che gonahi kardim?

lمن و چند نفر از دوستانم مشکل شما رو داریم فردا 4شنبه قراره بریم وزارت بهداشت اگر بیشتر باشیم باشیم بهتره فردا هرکس این مشکلو داره ساعت 9.30بیاد وزارت بهداشت شهرک غرب

faranita

New member
سلام دوستان
من که دپرس شدم
پارسال با اختلاف 12 نمره رد شدم و امسال تو اوج آمادگی ام اما صد افسوس که این قانن مسخره نمیذاره قبل طرح امتحان بدم
ماست

باید بریم صحبت کنیم زنگ میزنی وزارت بهداشت خودشونم نمیدونن چه خبره
حق با ماست پارسال هیچ چیز تو دفترچه ننوشته بود 4شنبه بیاید بریم وزارت خونه

faranita

New member
خیلی احمقا اگر می خواستن این قانونه مزخرفو بزارن باید 6 ماه پیش می گفتن نه حالا که ما این همه خوندیم و هزینه کردیم و وقت گذاشتیم از همه چیز زدیم واسه درس حالا اومدن میگن نمیشه من که از هیچ کدومشون نمیگذرم . ایشالا که
خیر نبینن مسخرشو در آوردن!!!!!!

باید بریم صحبت کنیم زنگ میزنی وزارت بهداشت خودشونم نمیدونن چه خبره
حق با ماست پارسال هیچ چیز تو دفترچه ننوشته بود 4شنبه بیاید بریم وزارت خونه
:New (6)::33::New (6):

Ebi

New member
افزایش 25 درصدی ظرفیت پذیرش در کارشناسی ارشد پزشکی91-92

آفتاب: معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به میزان ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 91، گفت: در این دوره از پذیرش با افزایش 25درصدی ظرفیت مواجه خواهیم بود.

دکتر محمدعلی محققی افزود: ظرفیت های پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد و سایر دوره های تحصیلات تکمیلی نسبت به سال گذشته و بنا به ظرفیت آن رشته، افزایش می یابد.

وی اضافه کرد: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در سال آینده نسبت به بالاترین میزان ظرفیت، 25 درصد افزایش می یابد.

محققی یادآور شد: در برخی از رشته ها بیشتر و در برخی از رشته ها کمتر افزایش ظرفیت خواهیم داشت.

به گزارش مهر،معاون وزیر بهداشت اظهار داشت: افزایش ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، به محدودیت های رشته، نبودن شغل در آینده رشته، تعامل با دانشگاهها و کیفیت های آموزشی رشته ها بستگی دارد.

-------------------------------------------
با این اوصاف باید شاهد این باشیم که همه زیستا بیان و ارشد رشته های ما قبول بشن و این خودش باعث افت کیفیت علمی میشه.انوقت یه آزمایشگاهی با این همه استعداد باید بره طرح و ازش کار مفت بکشن.یکی از مسخره ترین قانوناست به ولا
یکی نیست بگه به چه جرمی باید آزمایشگاهی ها اینجوری محدود بشن و یه زیست شناس هیچ محدودیتی نداشته باشه؟؟؟
متاسفم

zanbagh

New member
لطفاتندنرو ابی خان؛خیلی از زیستاازشماسرترن؛اماحیف ک بهشون بهاندادن؛لطفافقط وفقط درمورد رشته خودت اظهارنظرکن

zanbagh

New member
من یکی ک دارم تورشته مربوط ب رشتم ارشدمیدم زیست فناوری پزشکی بنظرت اسمش شبیه علوم آزه یازیست؟‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

zanbagh

New member
بعدشم خیلی ازرشته های شما اومدن علوم پایه رواشباع کردن بایدیه فکری بحال اونام کرداگه قراربرانصافه

المی

New member
سلام دوستان
من که دپرس شدم
پارسال با اختلاف 12 نمره رد شدم و امسال تو اوج آمادگی ام اما صد افسوس که این قانن مسخره نمیذاره قبل طرح امتحان بدم
من با یک نمره موندم.امسال با شیفتای فشردم میخوندم کمو بیش.وزیر محترم خوابای اشفتشونو اینطور تعبیر میفرمایند

arshade90

New member
لعنت به باعث و بانی این فشار ها.... لعنت:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline:

sa@@ra

New member
salam bacheha man ke terme akharam faghat bayad forme shomare 1o befrestam ya daneshname ya forme vase daneshjuyan sale akharam lazeme?rahnamayid konid chand vaght naboodam nemidunam inja che khabare?[:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:riz277:

mikhak s

New member
بچه ها اونایی که فارغ التحصیل شدن هم باید این فرم ها رو پر کنن؟

sa@@ra

New member
خوب چرا ج.اب من به این ابی حان ازمایشگاهیییییییییی نیستش الانننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sky69

New member
من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم و می خواهم از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنم.
با توجه به این که ترم آخر م مدرک بند 3 و 5 صفحه 17 را باید از کجا
تهیه کنم لطفا کمی توضیح بدید ؟آیا منظور بند 3 برای دانشجویان ترم آخر
همان کارنامه ترم آخره؟(3- اسکن اصل دانشنامه یا مدرک تحصیلی معتبر
(فرم ممهور و تکمیل شده ی ترم آخر برای دانشجویان ترم آخر) 5-اسکن معافیت
از طرح یا گواهی اتمام طرح یا مدرک نشاندهنده ی وضعیت طرح نیروی انسانی)
به دانشگاه مراجعه کردم اما اطلاعی ندارند .
:auizz3ffy9vla57584x

marsian

New member
بچه ها من بيوشيمي دانشگاه آزاد خوندم و درسم تموم شده بايد فرم شماره 2 رو پر كنم يا اسكن مدرك تحصيلي كافيه ؟ اگه كسي ميدونه لطفا جواب بده:33:

salazar

New member
با سلام
من الان در آزمون ثبت نام کردم تو رشته فیزیک پزشکی ولی در مرحله آخر با کلیک بر روی گزینه تائید ثبت نام صفحه جدیدی برای من شامل تائیدیه ثبت نام نمایش داده نشد و من را به صفحه اولیه سیستم ثبت نام برد ولی به ای-میل من کد رهگیری ارسال شد..میخواستم بدونم الان ثبت نام من تکمیل شده است یا خیر؟
با تشکر

mikhak s

New member
يعني واقعا كسي نيست جواب ما رو بده؟ آقاي ادمين شما چي؟؟ :sad::sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا