پرسش و پاسخ درباره شرایط آزمون ارشد وزارت بهداشت 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vizviz

New member
پس چرا ازماقبول کردن این حسابو؟چراتودفترچه چیزی ننوشته؟من پارسالم باهمون شماره پرداخت کردم مشکلی پیش نیومد؛پس تکلیف امثال من چی میشه؟بحرف سازمان گوش بدیم یابانک؟

شاید فقط برای من اینجور بوده. دلیل این مسئله این بود که سیستم بانک ملی این شماره رو نمی پذیرفت. چنین خطایی میداد: رقم کنترلی نامعتبر. ولی وقتی 06 رو وارد کرد همونطور که توی فیش میبینید دقیقا به حساب وزارت بهداشت واریز شد و سیستم هم بدون خطا پذیرفتش

Boloor

New member
منم به همون شماره حسابی که توی دفترچه بود(6/1278) واریز کردم. ثبت نام هم کردم. حالا چی میشه؟
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد چون مسئول بانک پارسال به من گفت که اعداد بعد از ممیز مهم نیستند! امسال هم وقتی شماره حساب رو به مسئولش گفتم, پرسید مال وزارت بهداشته؟؟؟ که این سوالش یعنی شماره حساب تو سیستمشون به اسم وزارت بهداشت ثبت شده و درسته.
با این حال آدمین جان اگر راهنمایی کنید ممنون می شیم.
:riz304:

zanbagh

New member
پس کسی تواین سایت وجود نداره ک جوابگوی سوالای ماباشه؟

negar91

New member
آخرش ما به کدوم شماره حساب پول واریز کنیم :smiliess (12): آخه چرا اینقده یه ثبت نامو پیچیده میکنن :smiliess (2):

vizviz

New member
آخرش ما به کدوم شماره حساب پول واریز کنیم :smiliess (12): آخه چرا اینقده یه ثبت نامو پیچیده میکنن :smiliess (2):

عزیزان این که نگرانی نداره. شما تشریف ببرید بانک، شماره حساب اعلام شده از سنجش رو بگید و با سوال از متصدی بانک مطمئن بشید که پول به حساب وزارت بهداشت درآمد حاصل از ثبت نام واریز میشه (شما باید بنویسید به نام خزانه داری کل ولی همونطور که توی فیش دیدید پول به حساب وزارت بهداشت واریز میشه). اگر مثل من به مشکل برخوردید به متصدی بگید 06 رو امتحان کنه. اینطور که معلومه بعضی از دوستان با شماره حساب اعلام شده از سنجش مشکلی نداشتن و نتیجه میگیریم که یه جای کار میلنگه این وسط. یا سیستم بانکداریمون ایراد داره:21: یا اینکه وزارت بهداشت داره شیطونی میکنه :d

ویدا

New member
سلام عزیز
باید اون فرم ها رو از اطلاعیه شماره 1 بگیری
تو سایت sanjeshp.irهست

admin

Active member
پرسنل مدیریت
[h=2] سوالات رايج در مورد آزمون كارشناسي ارشد وزارت بهداشت 92 - 91 [/h] تاريخ بروز رساني پاسخها از سوي مركز سنجش وزارت بهداشت: 90/11/26
سؤال : فرم شماره 1 يا 2 را دانشگاه برايم تكميل نموده و مهر و امضا كرده و به خودم ارائه نموده آيا اين فرم الزاماً از طريق دانشگاه ارسال شود يا خودم مي توانم آنرا اسكن نموده و ارسال كنم ؟

جواب : اگر دانشگاه اين فرم را دراختيار داوطلب قرار داده ، داوطلب آنرا اسكن نموده و همراه ساير مدارك بصورت اينترنتي ارسال نمايد .

سؤال : من درحال حاضر در حال گذراندن دوره نظام وظيفه مي باشم و در تاريخ 15/7/91 دوره خود را به اتمام مي رسانم طبق بند 11-2 وضعيت وظيفه عمومي ، بدليل عدم اتمام دوره تا تاريخ 31/6/91 ، آيا مجاز به شركت در آزمون مي باشم ؟
جواب : طبق بند 16-2 وضعيت وظيفه عمومي افرادي كه تا تاريخ 31/6/91 دوره خود را به اتمام نمي رسانند بهنگام قبولي د ردانشگاه و نداشتن غيبت براي برخورداري از معافيت تحصيلي ،*از خدمت ترخيص خواهند شد .

سؤال : آيا بجز شماره حساب اعلام شده در دفترچه ثبت نام شماره حساب ديگري جهت واريز هزينه ثبت نام وجود دارد ؟
جواب : داوطلبان مي توانند علاوه بر شماره حساب مندرج در دفترچه ثبت نام ، مبلغ خود را به شماره حساب 2173319015000 به نام خزانه داري كل قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران واريز نمايند .

سؤال : در جدول شماره 3 ، کد مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تهران(شعبه تهران2 ) وجود ندارد، برای ثبت نام چه کدی باید در محل دانشگاه ثبت کنیم؟
جواب : در صورتيكه در جدول شماره 2 رشته تحصيلي يا در جدول شماره 3 دانشگاه محل تحصيل موجود نباشد كليد ساير در جدول 2 براي تايپ رشته تحصيلي و گرايش و كليد ساير دانشگاهها براي تايپ دانشگاه محل تحصيل انتخاب شود .

سؤال : دانشجویان ترم آخر سایر دانشگاه ها که معدل آنها در فرم مخصوص ذکر شده نیازی به گواهی معدل و مدرک نظام وظیفه دارند؟
جواب : دانشجويان ترم آخر كه فرم شماره 1 را تكميل كرده اند نيار به ارائه گواهي نظام وظيفه ندارند .

سؤال : من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی جانوری در سال ۱۳۸۴ هستم که اصل مدرک کارشناسی را از دانشگاه تحویل نگرفتم اما گواهی موقت پایان تحصیلات به من اعطا شده که در ان معدل نیز قید شده است آیا نیاز به تکمیل و ارسال فرم شماره ۲ می باشد؟
جواب : خير ، هر مدرك معتبري كه نشاندهنده معدل و رشته و گرايش باشد كفايت مي كند .

سؤال : من فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی هستم و فرم شماره 2 را نیز به دانشگاه محل تحصیلم ارائه کرده ام که برای سازمان سنجش ارسال شده است ولی در مراحل ثبت نام به دلیل نداشتن اسکن مدرک معدل امکان ادامه مراحل و انتقال به صفحه بعدی را ندارم . لطفاً راهنمایی کنید
جواب : درصورت اطمينان از معرفي توسط دانشگاهها ، در يك برگه مشخصات فردي و رشته و تاريخ فراغت از تحصيل ، معدل و دانشگاه محل تحصيل را نوشته و قيد نمايند كه مراتب توسط دانشگاه از طريق اينترنت ارسال خواهد شد و سپس برگه مربوطه را اسكن نموده و بهمراه ساير مدارك ارسال نمايند .

سؤال : با توجه به طرح تعویض کارت های معافیت قدیمی با هوشمند کسانی که هنوز کارت معافیت جدید دریافت نکرده اند آیا می توانند رسید رایانه ای تعویض کارت را اسکن کنند
جواب : بله

سؤال : من کد پستی را اشتباه وارد کرده ام و متاستفانه نمیدونم چه عددی را زده ام و تا پایان مراحل رفته ام و ثبت نهایی را هم زدم براي تصحيح چه كار كنم ؟
جواب : درصورت هرگونه اشتباه در ارسال مدارك يا اطلاعات ، در زمان ويرايش نسبت به تصحيح اقدام شود .

سؤال : من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم وشاگرد دوم کلاس شدم و جز 10 درصد برتر کلاس می باشم .و می خواهم از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنم. با توجه به این که ترم آخر هستم مدرک بند 3 و 5 صفحه 17 را باید از کجا تهیه کنم لطفا کمی توضیح دهید ؟آیا منظور بند 3 برای دانشجویان ترم آخر همان کارنامه ترم آخر است؟(3- اسکن اصل دانشنامه یا مدرک تحصیلی معتبر( فرم ممهور و تکمیل شده ی ترم آخر برای دانشجویان ترم آخر) 5-اسکن معافیت از طرح یا گواهی اتمام طرح یا مدرک نشاندهنده ی وضعیت طرح نیروی انسانی) به دانشگاه مراجعه کردم اما اطلاعی ندارند .
جواب : باتوجه به اينكه ترم آخر هستيد فرم شماره 1 مخصوص ترم آخر مخصوص علوم پزشكي را به دانشگاه ارائه نموده و پس از اطمينان از ارسال اطلاعات توسط دانشگاه بصورت اينترنتي ، در برگه اي طبق سؤالات بالا مراتب را نوشته و اسكن نموده و همراه ساير مدارك ارسال نماييد .

سؤال : من پنج شنبه 20/11/90 فیش بانکی به مبلغ 14500تومان به حساب خزانه داری کل واریز کردم ولی در دفترچه نوشته باید در محدوده زمانی 24/11/90 تا 12/12/90باشه حالا باید چیکار کنم یعنی دوباره باید پول واریز کنم یا بانک میتونه تاریخ فیشمو عوض کنه یا همین فیشم با همین تاریخ مورد قبوله؟لطفا راهنمایی کنید؟
جواب : منعي ندارد قابل قبول مي باشد .

سؤال : من فارغ التحصیل رشته گیاهپزشکی از دانشگاه چمران اهواز میباشم وبا توجه به اینکه اصل دانشنامه و گواهی نمرات مهر شده از دانشگاه دریافت نموده ام آیا برای ثبت نام آزمون نیاز به تکمیل فرم شماره 2 فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر پزشکی میباشد یا خیر؟
جواب : خير

سؤال : آيا در زمان ويرايش مي توان نسبت به تصحيح كدملي اقدام نمود ؟
جواب : خير . كدملي قابل تصحيح نخواهد بود ، لذا در وارد نمودن صحيح كدملي دقت لازم بعمل آيد .

سؤال : من گواهی موقتم رو مهرماه 88 گرفتم، میتونم از گواهی موقت اسکن شده برای اعلام فارغ التحصیلی و معدلم استفاده کنم؟ کنکور89-90 از همین مدرک استفاده کردم! ضمنا من بهداشت محیطی هستم،اعلام وضعیت گذراندن طرح مربوط به این رشته نمیشه ؟
جواب : بله مي توانيد استفاده نماييد . خير جز رشته هاي مندرج در بند 7-3 دفترچه نمي باشد .

سؤال : اینجانب مدرک کارشناسی فیزیک حالت جامد دارم در جدول شماره 2 دو ردیف 286 و 290 را به آن اختصاص داده اید بنده برای ثبت نام کدام را انتخاب کنم.
جواب : هر كدام را انتخاب كنيد فرقي نمي كند .

سؤال : من کدپستی را اشتباه وارد کرده ام و متاسفانه نمی دونم چه عددی را زده ام و تا پایان مراحل رفته ام و ثبت نهایی را هم زده ام ولی کد رهگیری به من نداد . اکنون که می خواهم کدرهگیری را دریافت کنم سیستم پیام میدهد که ثبت نشده است و برای ثبت نام مجدد هم نمی توانم شماره ملی ام را دوباره وارد کنم چون می گوید یکبار ثبت شده است .
جواب : با کدپستی و کدملی اعلام شده توسط خودتان درفرم ، بهنگام ثبت نام اولیه درقسمت فراموشی کدرهگیری وارد شده و کدرهگیری را دریافت کند تا در زمان ویرایش نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام نمائید .
سؤال : کارشناسی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار می تواند در آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کند ؟ جواب : در رشته امتحاني انفورماتيك پزشكي دارندگان كارشناسي رشته مهندسي كامپيوتر با گرايشهاي مختلف مي توانند شركت كنند .
سؤال : آیا میشود به جای اسكن اصل مدارك ،اسکن کپی آن را ارسال کرد ؟ جواب : خير ، بايد اصل كليه مدارك اسكن شود .
سؤال : دو درس از دروس انتخابي من در انتخاب واحد ترم 9 هنوز نمره هايشان نیامده و تا پایان اسفند نمره ها می آید، ولي من ديگر واحدي برای ترم 10 ندارم و منتظر اين 2 نمره مي باشم تا فارغ التحصيل ترم 9 شوم. فرم فارغ التحصیلان را پر کنم یا فرم دانشجویان ترم آخر؟ جواب : فرم دانشجويان ترم آخر
سؤال : من در تاریخ 30/ 11/ 90 فارغ التحصیل میشوم ( ترم 9 ) با توجه به اینکه طبق قانون 6 ماه برای فرستادن دفترچه سربازی زمان دارم ، در خصوص وضعیت نظام وظیفه باید چه کنم؟ و چه مدرکی برای نشان دادن وضعیت نظام وظیفه باید ارایه دهم؟ باید هم اکنون دفترچه سربازی پست کنم یا نیازی به این کار نیست؟! جواب : فرم دانشجويان ترم آخر
سؤال : باتوجه به اينكه تير ماه سال 90 دانشجوي ترم آخر بوده و در آزمون شركت نموده ام و پذيرفته نشدم و جز رشته هاي مورد نياز و مشمول طرح مي باشم آيا مي توانم مجدداً* در آزمون 91 شركت نمايم ؟ جواب : دانشجویانی که سال گذشته بعنوان دانشجوی ترم آخر شرکت کرده اند به شرطی که در زمان ثبت نام در آزمون یکسال از تاریخ فراغت از تحصیل آنان نگذشته باشد می توانند در آزمون سال 91 شرکت نمایند
سؤال : در حال گذراندن طرح مي باشم آيا مي توانم در آزمون كارشناسي ارشد شركت كنم ؟ جواب : اگر تا تاريخ 31/6/91 دوره طرح شما تمام مي شود ، ممانعتي ندارد .
سؤال : باتوجه به اينكه من فارغ التحصيل رشته كارشناسي مامايي مي باشم و برادرم نيز فارغ التحصيل رشته علوم تغذيه مي باشد و اين رشته ها جز رشته هاي مورد نياز وزارت بهداشت كه مشمول طرح نيروي انساني مي باشند، نيستند اگر طرح خود را 31/6/91 به اتمام نرسانيم مي توانيم درآزمون شركت نمائيم ؟
جواب : كساني كه درحال گذراندن طرح نيروي انساني بوده و جزء رشته هاي درج شدخ در بند 7_3 دفترچه ثبت نام نمي باشند و تا تاريخ 31/6/91 طرح خود را به اتمام نمي رسانند مي توانند در آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي شركت نمايند .
سؤال : من در آزمون سال 90 در شعبه بين الملل پذيرفته شدم ، باتوجه به عدم محروميت يكساله در آزمون 91 ، اقدام به ثبت نام در دانشگاه نكرده و از تحصيل در آن دانشگاه انصراف دادم آيا مي توانم در آزمون سال 91 شركت كنم ؟ جواب : درصورتيكه طبق قوانين مربوطه به مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان مندرج در دفترچه راهنما محدوديتي از نظر گذراندن طرح نيروي انساني نداشته باشيد، منعي جهت شركت در آزمون نخواهيد داشت .

shosha

New member
بچه ها نگران نباشین همه درست پول ریختین به حساب
منم با همین مشکل مواجه شدم علتشم پرسیدم بانک گفت که قرار بوده خزانه داری کل پول های واریزیش از طریق سیبا واریز بشه ولی شبکه دچار مشکل شده و نتونستن این کارو بکنن واسه همین به روش معمولی که سال های پیشم استفاده میشد این کارو انجام میدن و هیچ مشکلیم نداره.
شما هم احتمالا وقتی رفتین بانک نتونستن از طریق سیبا پولو به حساب خزانه داری کل بریزن بعدش از روش قدیمی استفاده کردن و همه چیز درسته مهم اینه که پول از یه طریقی بهشون داده بشه و شما یه شماره فیش بانکی برای ثبت نام دریافت کنین.
حالا با خیال راحت برین سر درستون اینقدر به خودتون استرس وارد نکنین. با آرزوی موفقیت برای همه کسانیکه که حقشونه موفق بشن

koray77

New member
متوجه نمیشم یعنی 1سال زحمتم به باد رفت؟؟؟؟؟؟ خدایی نمی صرفه دوباره پول بریزم به حساب بی خیال

shosha

New member
بچه ها یکم فکر کنین توروخدا بد نیستا :13:
مطمئن باشین اینا هرچی رو که اشتباه بدن شماره حسابو اشتباه نمیدن!!! داریم از پول حرف می زنیم حواستون باشه که همه جونشونو واسه پول میدن حالا فکر کنین شماره حساب اشتباه باشه اصلا غیر ممکنه
در ضمن اعداد بعد از ممیز مهم نیست فقط 1278 مهمه و همین که نوشته باشین خزانه داری کل خود بانک می فهمه که باید چیکار کنه

sa@@ra

New member
سوال فورییییییییییییییییییییی:
من واسه تایید فرم شماره 1 رفتم اموزش اونا گفنن هنوز معدل ترم 7 تایید نشده حالا چیکار کنم؟نمیشه معدل ترم 6 و قبد کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arshade90

New member
سوال فورییییییییییییییییییییی:
من واسه تایید فرم شماره 1 رفتم اموزش اونا گفنن هنوز معدل ترم 7 تایید نشده حالا چیکار کنم؟نمیشه معدل ترم 6 و قبد کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. معدل ترم 6 نه....... معدل کل واحد های پاس شده تا الان رو یزن.

sa@@ra

New member
سلام ارشدددددددد میدونم ولی تا ترم 6 ام کلش اومده نه تا ترم 7.منظورم این بوددد.اشکال دارههه؟ادمین پس تو کوشیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

sa@@ra

New member
خواهش ادمین جانننننننننننننننننن ج.اب منو یکی بده.گیر افتادم.به سنجشم زنک زدم کسی جواب درست و حسابی نداد.هی:33::33:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام ارشدددددددد میدونم ولی تا ترم 6 ام کلش اومده نه تا ترم 7.منظورم این بوددد.اشکال دارههه؟ادمین پس تو کوشیییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب تا ترم 6 رو بدین
مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد

patris

New member
سلام یه سوال داشتم:21: من سال قبل فرم شماره 2 رو برا ثبت نام استفاده کردم حالا میخوام بدونم میشه از همون فرم پارسال واسه ثبت نام استفاده کنم و مجبور نشم واسه تایید دانشگاه این همه راهو برم؟

patris

New member
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید که بدونم باید چیکار کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا