پرسش و پاسخ درباره شرایط آزمون ارشد وزارت بهداشت 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jo-boy

New member
دوستان این همسان سازیه ضریب با تعداد سوالا به نظرم خیلی بد شده..
همیشه همه مینالیدن که چرا در هماتو مثلا بیوشیمی و زیست 15 تا سوال میاد ولی با این کار دیگه 10تا میشه!!!!
یعنی هر سوال 10% !!!!!!!

Sama86

New member
سلام به همه
من تازه عضو سایت شدم
من مهر ماه سال 90 تا اواخر دی ماه ترم 9 خود را در رشته آمار گذاراندم ولی هنوز پروژه ترم 9 را ارائه نکرده ام.برای ثبت نام کنکور آمار زیستی میتوانم فرم شماره 1 را که مربوط به کسانی هست که ترم اخر خود را می گذرانند پر کنم؟(در این صورت آیا باید معدل کل خود را تا ترم 8 ارائه دهم؟)با توجه به اینکه این ترم جدید اصلا واحد ندارم و لزوما هم ثبت نامی صورت نگرفته.
آیا یکی از شما میتونید من رو راهنمایی کنید؟

diptera

New member
توی دفترچه ی جدید بعضی ار منابع حذف شدت ... در صورتی که هنوز توی سایت علوم پزشکی جزو منابعن!!!!! مثلا واسه حشره شناسی ....... یکی بگه تکلیف من چیه ؟؟؟؟

sefidrooze

New member
0

یکی به من بگه یعنی دفترچه که بریم بخریم وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون فرم هارو از همون سایت بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
توی دفترچه ی جدید بعضی ار منابع حذف شدت ... در صورتی که هنوز توی سایت علوم پزشکی جزو منابعن!!!!! مثلا واسه حشره شناسی ....... یکی بگه تکلیف من چیه ؟؟؟؟
درود
دوست گرامی آخرین تغییرات در دفترچه وزارت بهداشت 92-91 موجود است. اطلاعات موجود در بخش مطالب تخصصی هر رشته مربوط به آزمون سال قبل(91-90) است که در روزهای آینده بروزرسانی خواهد شد

sefidrooze

New member
کمممممممممممممممممممممممممممممک این فرمارو چه جوری بگیریم؟؟؟؟؟؟یکی بهم بگه

zanbagh

New member
فرم شماره 2برای غ پزشکیاالزامی باوجود داشتن گواهی موقت؟؟پارسالم یعنی این شرایط بوده؟

xavi

New member
من الان دانشناممو دارم یعنی باید هم فرم شماره 2 رو ارسال کنم هم گواهی موقتو؟

meysam311

New member
سلام دوستان
من که دپرس شدم
پارسال با اختلاف 12 نمره رد شدم و امسال تو اوج آمادگی ام اما صد افسوس که این قانن مسخره نمیذاره قبل طرح امتحان بدم

shosha

New member
خیلی احمقا اگر می خواستن این قانونه مزخرفو بزارن باید 6 ماه پیش می گفتن نه حالا که ما این همه خوندیم و هزینه کردیم و وقت گذاشتیم از همه چیز زدیم واسه درس حالا اومدن میگن نمیشه من که از هیچ کدومشون نمیگذرم . ایشالا که خیر نبینن مسخرشو در آوردن!!!!!!

faranita

New member
man reshte parastari hastam ba 3 ta az doostam parsal baraye ashna shodan ba soalat o jave azmoon sherkat kardim
hala mesle chi pashimonim. alanam az mordad darim mikhoonim,parsal hanooz daneshjoo bodim mitonim sherkat konim ya na
in khaili zolme bare avale ejraye in g hadaghal emsalo avans midadan kasaee ke parsal sherkat kardan sherkat konan :14::13:

tata

New member
1.من دانش آموخته رشته پرستاری هستم . در سال گذشته که در حال تحصیل بودم در ازمون ارشد سال 90 شرکت کرده و پذیرفته نشده ام.طرح خود را هنوز شروع نکرده ام.آیا مجاز به شرکت در آزمون امسال در رشته اپیدمیولوژی می باشم؟(تاریخ اعلام کامل نمرات دوره کارشناسی ام شهریورماه می باشد)
2.منظور از فارغ التحصیلی چیست؟ایا ثبت شدن کامل نمرات دوره کارشناسی به منزله ی فارغ التحصیلی است؟

salam aziz
sabte nomerat be maani faregho tahsili nist
bayad faregho tahsil bashi

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا