پاتوق پذیرفته نشدگان

AWWA

New member
خیلی داغونم بچه ها
کاش رتبه ها رو میگفتن تا از این حالت در میومدم .... از عصر تا حالا گیجم .... 5 مین یه بار دارم چک میکنم ببینم کارنامه ها رو گذاشتن تو سایت یا نه؟؟؟ میخوام ببینم چقدر با آخرین رتیه قبولی فاصله دارم ؟؟؟ میخوام ببینم امیدی به تکمیل ظرفیت هست یا نه ؟؟؟؟ میخوام ببینم آخه مثلآ چه حکمتی بود که من واسه امتحان آزاد مریض بشم و نتونم برم واسه امتحان که اقلآ دلم الان به اون خوش باشه

چند سال پیش رتبه اول رشته بهداشت محیط مریم سرخوش بود، مصاحبشو میخوندم. نوشته بود سال قبلش درست روز امتحان به خاطر بیماری از جلسه جا میمونه. شاید اگه اون سال قبول میشد با یه رتبه دو رقمی قبول میشد.

mahnam

New member
من جواب نمیدم .... مامان اینا انگار واجب میدونن واسه همه توضیح بدن من قبول نشدم .... کاش اقلآ توی خونه دو نفر بودن که منو درک کنن اونوقت این عذابو بهتر تحمل میکردم

عزیزم بالاخره همه می فهمن ! مهم نیست اصن !
وقتی دوباره شروع کنی به درس خوندن میاد دستشون که چقد مصممی

..RANA..

New member
شاید چون بار اولم بود که چنین شکستی رو امتحان کردم واسم این قدر سخته ..... بدترین چیز این زنگ تلفن و موبایله که مدام داره میره رو اعصابم .... جماعت بیکار زنگ میزنن ببینن من چه کردم ؟؟؟؟
چی از جونم میخوان ؟؟؟؟‌آخه به اینا چه که من قبول شدم یا نه؟؟؟؟؟ :smiliess (2):

خاموش کن گوشیتو بنداز تو حیاط.... بیخیال دنیاااا :ad54ad:

roshan

New member
دوست عزیز اگه خیلی برات سخته گوشیتو خاموش کن بعد که با خودت کنار اومدی بهشون جواب بده...انقد سخت نگیر..فقط تصمیم بگیر که برا سال بعد بهتر بخونی و ضعفای امسالتو برطرف کنی...به چش بهم زدنی میگذره//حالتو درک میکنم..ایشالا سال بعد حتما قبولی:riz304:

فقط دارم به خودم میگم که نباید ناامید بشم .... واسم دعا کنید که ناامید نشم ... واسه من این قبولی خیلی مهمه .... ای کاش به حرف دوستام گوش کرده بودم و سال قبل واسه دست گرمی امتحان میدادم تا جو امتحان ارشد دستم بیاد اما من گفتم میخوام یه باره وقتی امتحان بدم که خوب خوندم و آماده آمادم ..... حالا میبینم اشتباه کردم

shiva3322

New member
فقط دارم به خودم میگم که نباید ناامید بشم .... واسم دعا کنید که ناامید نشم ... واسه من این قبولی خیلی مهمه .... ای کاش به حرف دوستام گوش کرده بودم و سال قبل واسه دست گرمی امتحان میدادم تا جو امتحان ارشد دستم بیاد اما من گفتم میخوام یه باره وقتی امتحان بدم که خوب خوندم و آماده آمادم ..... حالا میبینم اشتباه کردم

این حرفت کاملا درسته..یعنی به نظر من تو ارشد بیشتر از اینکه چی خوندی و چقد خوندی اینکه با چه روشی خوندی و چقد تکرارشون کردی مهمه..تجربه حرف اولو میزنه..اصلا ناامید نباش ..اتفاقا مصمم تر شو که سال بعد بهترین رتبه رو بیاری..:riz304:

roshan

New member
آره بار اول هم من خیلی ناراحت بودم من تو گروهمون اول بودم تندیس گرفتم و معدلم بالا بود اما ببین بعد 2 سال تازه خوشحالم.روشن گوشیتو خاموش کن.......بعدش هم با اعتماد به نفس بگو قبول نشدم ایرادی نداره ....محکم باش....

سرزنش دوستام که همه بهم گفتن رشتتو عوض نکن داره لهم میکنه ... میدونم بدمو نمیخوان ولی حالمو گرفتن
ما 6 تا دوست بودیم که اون 5 تا پارسال همون رشته خودمون قبول شدن من موندم واسه امسال که برم رشته ای که دوست دارم .... به همشون گفتم من قبولم ... همه گفتن اشتباه میکنی.... دارم دیوونه میشم

AWWA

New member
بچه ها میخوام تجربهء بد خودمو اینجا بگم تا شما تکرارش نکنین.

پیارسال من با تمام وجود برای ارشد خوندم. یعنی هیچ وقت برای هدفی اینقد تلاش نکرده بودم ....منی که هیچ وقت معنی استرس رو نمیفهمیدم اون سال دستم حرکت نمیکرد. سال قبلش پدرم فوت شده بود.
از طرفی توی آزمون استخدامی دوم شدم ولی نفر اولو فقط برای مصاحبه دعوت کردن. تنها امیدم به قبولی ارشد بود که درکمال ناباوری دیدم قبول نشدم........باور کنین تا همین چند وقت پیش اثرات شوکش هنوز تو وجودم بود. کتابو که ور میداشتم چشام پر اشک میشدو میذاشتمش کنار. شاید فک کنین خیلی آدم ضعیفی بودم......ولی باور کنین وقتی آدم از چند جا ضربه میخوره مثل اینه که درو شده.

چند هفته پیش دو بار به عینه مرگ رو تجربه کردم.....یعنی تا حدی ناامید بودم که خدا با تجربه مردن بیدارم کرد. حالا میبینم هنوز زندم و این یعنی امید

فرصتتون رو با حسرت و غصه هدر ندین.

roshan

New member
خیلی راحت بگو قبول نشدم بدون توضیح..مهم خودتی..من سال پیش همین کارو کردم اجازه ندادم کسی کش بده که راحتر باشم...شکست مقدمه ی پیروزیه..فقط تو این شکسته اعتمادت به خودت رو نشکن

انگار از خودم بدتر خانوادم تحمل این نتیجه رو نداشتن ... فکر کن ما فردا میخواستیم بریم مسافرت .... بابام کنسل کرد گفت حوصلش نیست

roshan

New member

چند سال پیش رتبه اول رشته بهداشت محیط مریم سرخوش بود، مصاحبشو میخوندم. نوشته بود سال قبلش درست روز امتحان به خاطر بیماری از جلسه جا میمونه. شاید اگه اون سال قبول میشد با یه رتبه دو رقمی قبول میشد.

مرسی که اینو گفتی .... سعی میکنم مثبت به اون قضیه نگاه کنم

shiva3322

New member
انگار از خودم بدتر خانوادم تحمل این نتیجه رو نداشتن ... فکر کن ما فردا میخواستیم بریم مسافرت .... بابام کنسل کرد گفت حوصلش نیست

آخی عزیزم..خب برای اینکه تو براشون عزیزی...خانوادت هم قبول میکنن..زمان نیاز داره...منم پارسال تجربه ی آوارو داشتم هم از ارشد مردود شدم هم از استخدامی...یعنی با تمام وجودم شکستم و نابود شدم وامسال هم فقط خدا کمکم کرد..امیدت رو از خدا نبر..بهش توکل کن و بخاطر خانواده هم که شده مصمم باش و تصمیم به جبران بگیر..به حرف دوستات توجه نکن..امسال ایشالا حتما نتیجه میگیری

bluerosy

New member
سرزنش دوستام که همه بهم گفتن رشتتو عوض نکن داره لهم میکنه ... میدونم بدمو نمیخوان ولی حالمو گرفتن
ما 6 تا دوست بودیم که اون 5 تا پارسال همون رشته خودمون قبول شدن من موندم واسه امسال که برم رشته ای که دوست دارم .... به همشون گفتم من قبولم ... همه گفتن اشتباه میکنی.... دارم دیوونه میشم

می دونی روشن جان. همه این قال و قیل ها برای چند هفتست. بعدش همه چیز آروم میشه و اصلا همه یادشون میره شما کنکور داشتی. قوی باش دختر. اولین نفری نیستی که قبول نشده. اکثر قبولی ها یکی دو سال این حال رو تجربه کردن. فضولی ها تا چند روز دیگه تموم می شه و اوضاع آروم می شه.

love virology

New member
بچه هاااااااااا من واقعا به این دیالوگ رسیدم بیش از 5 بار این فیلمو دیدم رستگاری در شاوشنگ

رد (نقش مورگان فریمن ): بذار یه چیزی رو برات روشن کنم، رفیق. امید چیز خطرناکیه
می تونه یه مرد رو دیوونه کنه.

اندی دوفرِین (نقش تیم رابینز) : زمانیکه آزاد شده

"Remember Red, hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies".
"رد یادت باشه, امید چیزه خوبیه, شاید بهترینه چیزها, و چیزهای خوب هرگز نمی میرند"

roshan

New member
بچه ها از همتون ممنونم ..... هر چی گریه میکنم اشکام تمومی نداره .... انگار نیازه برم جانماز پهن کنم و اشکامو واسه خدا بریزم .... دعا کنید برام که ناامید نشم .... میخوام اگر رفتیم سفر که بعدش شروع کنم اگر نرفتیم از همین جمعه شروع کنم ....توکل به خدا

بازم از همتون ممنون دوستای خوب .... خیلی ماهین همتون

TaTi

مدیر بخش

آقا اوضاع خاورمیانه (بلکوم اوضاع کل جهان) هر روز داره بحرانی تر میشه ... شماها به فکر کنکورین ...!

من میگم پاشید برید سوریه ای جایی بلکه خلاصتون کنن از این درد بزرگ ...!!!
(اینم فکریه!)

در همه حال خدا رو شاکر باشین ... بی اذن خدا برگی از درخت نمی افته ها ...

حالا هی بشینین بگین من کم خوندم تو زیاد خوندی ...!

*** هر کسی یه روزی داره ***

www.roozgozar.com-078.gif
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif][/FONT]​
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

آخرین ویرایش:

shiva3322

New member
بچه ها از همتون ممنونم ..... هر چی گریه میکنم اشکام تمومی نداره .... انگار نیازه برم جانماز پهن کنم و اشکامو واسه خدا بریزم .... دعا کنید برام که ناامید نشم .... میخوام اگر رفتیم سفر که بعدش شروع کنم اگر نرفتیم از همین جمعه شروع کنم ....توکل به خدا

نه دیگهههه گریه کافیه..برو به امید موفقیت عزیز...شبت خوش:riz304:

royaaaaa

New member

لبخند کم خرجترین آرایش چهره است
چرا ارایشتو خراب میکنی
زندگی تموم نشده ..در جریانه.

mahnam

New member
بچه ها میخوام تجربهء بد خودمو اینجا بگم تا شما تکرارش نکنین.

پیارسال من با تمام وجود برای ارشد خوندم. یعنی هیچ وقت برای هدفی اینقد تلاش نکرده بودم ....منی که هیچ وقت معنی استرس رو نمیفهمیدم اون سال دستم حرکت نمیکرد. سال قبلش پدرم فوت شده بود.
از طرفی توی آزمون استخدامی دوم شدم ولی نفر اولو فقط برای مصاحبه دعوت کردن. تنها امیدم به قبولی ارشد بود که درکمال ناباوری دیدم قبول نشدم........باور کنین تا همین چند وقت پیش اثرات شوکش هنوز تو وجودم بود. کتابو که ور میداشتم چشام پر اشک میشدو میذاشتمش کنار. شاید فک کنین خیلی آدم ضعیفی بودم......ولی باور کنین وقتی آدم از چند جا ضربه میخوره مثل اینه که درو شده.

چند هفته پیش دو بار به عینه مرگ رو تجربه کردم.....یعنی تا حدی ناامید بودم که خدا با تجربه مردن بیدارم کرد. حالا میبینم هنوز زندم و این یعنی امید

فرصتتون رو با حسرت و غصه هدر ندین.

هیچ کس همچن فکری نمی کنه آوا جان
گاهی آدما بنا به شرایط زندگیشون از موفقیت دور میشن !
من خوب درکت می کنم

love virology

New member
وووووووووولک مملکت خومووووووووووووون داغون تره گیر دادی سوریه یه سری به جنوب یه سری به شهر های مرزی یه سری به زاهدان به سری به ورز قان و ... اوضاع دستت میاد اون وقت سوریه فراموشت میشه

royaaaaa

New member
زندگی ارزش دویدن دارد .........................حتی با کفش های پاره

TaTi

مدیر بخش
وووووووووولک مملکت خومووووووووووووون داغون تره گیر دادی سوریه یه سری به جنوب یه سری به شهر های مرزی یه سری به زاهدان به سری به ورز قان و ... اوضاع دستت میاد اون وقت سوریه فراموشت میشه
هااااااااااااااااااااااااا وووولک ... پس چه بهتر ... دیگه این همه راه هم نمی خواد برن تا اونجا ..... !!! همین دور و اطراف خودمون هست ... !!!

خداییش یعنی نفهمیدی سوریه فقط یه استعاره بود!!!

درد ،،، چپ و راست و دور و نزدیک و ایرانی و خارجی نداره که ... بحث بنی آدمه ...

وقتی آدم ، دردهای بزرگتر از درد خودشو ببینه و مقاومت های خیلی خیلی بزرگتر از مقاومت خودش ، یاد میگیره ، یا علی بگه و رو جفت پاهای خودش وایسه ...

زندگی یعنی همین ... یه روز هست یه روز نیست ...

مهمه اینه که خدا همیشه هست ...

بالا