پاتوق پذیرفته نشدگان

love virology

New member
چه تاپیک باحالی ولی در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است

Soroush Star

New member
بابا چه خبرتونه
اینجا عزا خونه است !
فک می کنید اونایی که امسال قبول شدن سال های پیش حال شما روتجربه نکردن؟
سال بعد که قبول بشید شماهم به بقیه همین حرفا رو می زنید و می گید سال پیش هم حال من بد بود.
در ضمن اینوخواهرانه بهتون می گم هیچ چیز با ارزش تر از سلامتی توزندگی نیست
احتمال زیاد نمی تونین حال کسی رو درک کنید که همزمان از یه طرف قبولی تو رشته ای که آرزوشو داشت رو میشنوه واز طرف دیگر یه خبر فوق العاده وحشتناک بهش بدن.اصلا یادش میره از کنکور قبول شده
پس ناشکری نکنیم لطفا
سال دیگه هم میاد وقبولیتونو می بینید نگران نباشید:a2d3:

موافقم ، سلامتی بر همه چیز ارجحیت داره .

قبولی های ارشد 93 ( همه تونو از همین الان ارشد میبینم ) از همین 1-2 روز دیگه دوباره شروع کنین .

من فقط امسال واسه ارشد کنکور دادم ، درصورتی که قبول نمیشدم خیلی تجربه بیشتری داشتم ، منظورم اینه که تلاشمو واسه رفع نواقصم میکردم .

راجب خودم ، هنوز کار داره به اوج برسم ....

mahnam

New member
منم قبول نشدم
حکمتشم اینه که خدا اصلا صدای منو نمیشنوه

فروزان عزیزم اصلا این حرفو نزن !
منم یه زمانی از خدا خیلی دلگیر بودم و از این حرفا می زدم
اما اتفاقای بد زندگیمون واسه این نیستن که خدا مارو نمیبینه ! یا صدامونو نمی شنوه
هر اتفاقی تو زندگی یه دلیلی داره
اینو مطمئنم ...
قوی باش ...
تو می تونی ... دوباره شروع کن ...
اینو یادت باشه که تو الان از بچه های امسال خیلی جلوتری
خیلی از قبولی های امسال کسایی بودن که سال قبل قبول نشدن !

leylii

New member
بچه ها محکم باشین...و دوباره شروع کنین...می تونین......فقط بگین یا علی و با جدییت تمام شروع کنین.......:riz304:

shiva3322

New member
بیشتر قبول شده های امسال کسایی هستن که سال پیش شکست خوردن..پایان شب سیه سفید است..با تلاش بیشتر و البته صحیحتر ایشالا سال بعد همه قبولید:riz304:

bluerosy

New member
+ تلاش کمترتون از رقیبان!

واقعیت یکمی تلخ هست، مهم اینه که بپذیریم ،

پذیرفتن شکست، اولین قدم برای پیروزی است.

ولی همیشه هم این نیست. گاهی یک بیخوابی شبانه. هول شدن سر کنکور. شیوه غلط درس خوندن هم باعث قبول نشدنه. هر چند تلاش زیاد باشه.
و من معتقدم اول و آخرش خدا باید بخواد تا آدم قبول بشه.

leylii

New member
بچه ها من 2بار شکست خوردم که الان قبول شدم .....
ی روز ی دوستام بهم گفت چقد تو رو داری هنوز از رو نرفتی.........
می دونم چه حالی دارین ...
گریه کنین تا سبک شین :sad::tsimuzpzwoap1t9y3o7بعدش محکم ی تصمیم بگیرین و عملیش کنین:a2d3: به گذشته هم فک نکنین که قبول نشدین.....فقط نگاتون به آینده باشه

royaaaaa

New member
+ تلاش کمترتون از رقیبان!

واقعیت یکمی تلخ هست، مهم اینه که بپذیریم ،

پذیرفتن شکست، اولین قدم برای پیروزی است.

بهترین درسها را در زمان سختی آموختم....ودانستم صبور بودن یک ایمان لست..........وخویشتن داری یک نوع عبادت............فهمیدم ناکامی به معنی تاخیر است نه شکست............وخندیدن یک نیایش است................:heart::rose::tonguesmiley::

roshan

New member
خیلی داغونم بچه ها
کاش رتبه ها رو میگفتن تا از این حالت در میومدم .... از عصر تا حالا گیجم .... 5 مین یه بار دارم چک میکنم ببینم کارنامه ها رو گذاشتن تو سایت یا نه؟؟؟ میخوام ببینم چقدر با آخرین رتیه قبولی فاصله دارم ؟؟؟ میخوام ببینم امیدی به تکمیل ظرفیت هست یا نه ؟؟؟؟ میخوام ببینم آخه مثلآ چه حکمتی بود که من واسه امتحان آزاد مریض بشم و نتونم برم واسه امتحان که اقلآ دلم الان به اون خوش باشه

love virology

New member
واقعا دمتون گرررررم چرا اینهوووووووو موووهی که از اووووووووو دوره بال بال میزنید بلند شید مگه آخرین کنکور بوده ساله دیگه به یاری خدااااااااااااااااااااااااااااااا

sakar

New member
من هزار بار شکست نخوردم، بلکه هزار راهی را که به ساخت لامپ ختم نمیشد یافتم.
ادیسون

roshan

New member
شاید چون بار اولم بود که چنین شکستی رو امتحان کردم واسم این قدر سخته ..... بدترین چیز این زنگ تلفن و موبایله که مدام داره میره رو اعصابم .... جماعت بیکار زنگ میزنن ببینن من چه کردم ؟؟؟؟
چی از جونم میخوان ؟؟؟؟‌آخه به اینا چه که من قبول شدم یا نه؟؟؟؟؟ :smiliess (2):

mahnam

New member
شاید چون بار اولم بود که چنین شکستی رو امتحان کردم واسم این قدر سخته ..... بدترین چیز این زنگ تلفن و موبایله که مدام داره میره رو اعصابم .... جماعت بیکار زنگ میزنن ببینن من چه کردم ؟؟؟؟

عزیزم جواب نده !
یا تلفنتو خاموش کن اگه نیازی بهش نداری

sakar

New member
حال شما دقیقا حالیه که من پارسال داشتم.........
دنبال حکمت میگشتم..........
وقتم تلف شد

ناراحت بودم.........

وقتم تلف شد
گریه کردم.............
وقتم تلف شد

منتظر کارنامه و درصدا شدم............
وقتم تلف شد

به نتیجم اعتراض کردم.............
وقتم تلف شد

به امید هرینه شخصی منتظر موندم..........
وقتم تلف شد

اما دردی از من رو دوا نکردن بلکه باعث شدن امسالم هم اونطور که میخواستم موفق نباشم

نزدیکای فروردین دوباره شروع کردم............
اما کم بود باید بیشتر میخوندم

گریه نکنید
جلو اشکاتونو بگیرید و جمله ی "الا بذکر الله تطمئن القلوب" رو هر چقدر میتونید زمزمه کنید

خواهش میکنم راه منو دوباره نرید
و این نتیجه رو قبول کنید و بشینید سر درستون
بهرحال بهر دلیلی واقعیت اینه و تغییر هم نمیکنه

خوددار باشید و گذشته رو ول کنید
خودتون رو دوست داشته باشین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

Soroush Star

New member
راجب کنکور امسال ، هنوز امید هست ( هفته اول مهر ) زمان تکمیل ظرفیته ، حتماً پیگیری کنین .

انشا الله همین امسال ( ورودی بهمن ) ارشد قبول میشی . اگه نه میشه سال دیگه .

از همین فردا (7 شهریور) شروع کنین . از تجربه های خودتون استفاده کنین ( اشتباهات گذشته رو پاک کنین )

هیچوقت واسه موفقیت دیر نیست

shiva3322

New member

دوست عزیز اگه خیلی برات سخته گوشیتو خاموش کن بعد که با خودت کنار اومدی بهشون جواب بده...انقد سخت نگیر..فقط تصمیم بگیر که برا سال بعد بهتر بخونی و ضعفای امسالتو برطرف کنی...به چش بهم زدنی میگذره//حالتو درک میکنم..ایشالا سال بعد حتما قبولی:riz304:

leylii

New member

آره بار اول هم من خیلی ناراحت بودم من تو گروهمون اول بودم تندیس گرفتم و معدلم بالا بود اما ببین بعد 2 سال تازه خوشحالم.روشن گوشیتو خاموش کن.......بعدش هم با اعتماد به نفس بگو قبول نشدم ایرادی نداره ....محکم باش....

roshan

New member
عزیزم جواب نده !
یا تلفنتو خاموش کن اگه نیازی بهش نداری

من جواب نمیدم .... مامان اینا انگار واجب میدونن واسه همه توضیح بدن من قبول نشدم .... کاش اقلآ توی خونه دو نفر بودن که منو درک کنن اونوقت این عذابو بهتر تحمل میکردم

shiva3322

New member
من جواب نمیدم .... مامان اینا انگار واجب میدونن واسه همه توضیح بدن من قبول نشدم .... کاش اقلآ توی خونه دو نفر بودن که منو درک کنن اونوقت این عذابو بهتر تحمل میکردم

خیلی راحت بگو قبول نشدم بدون توضیح..مهم خودتی..من سال پیش همین کارو کردم اجازه ندادم کسی کش بده که راحتر باشم...شکست مقدمه ی پیروزیه..فقط تو این شکسته اعتمادت به خودت رو نشکن

بالا