پاتوق پذیرفته نشدگان

مانیا

New member
4-5 ساعت راهه بايد بمونم. احتمالا 2 روز كلاسه. خونه اقوام ميتونم بمونم. نميدونم ارزش داره انقدر هزينه رفت و آمد و شهريه و دردسر رفت و آمد رو بدم؟؟؟؟

یاس عزیز
اول بهتون تبریک می گم
راستش من هیچ توصیه ای برای رفتن یا نرفتن نمی کنم فقط یک چیز رو میگم
باید به فرصت ها خوب فکر کنی، هر فرصتی رو به آسونی از دست ندی دانشگاهی که قبول شدی خوبه وبا موقعیت شما شاید قبولی برای سراسری کمی دشوارتر باشه (به خاطر تاهل و بچه کوچیک)
یاس مهربان
اگر میتونی با رفت و آمد کنار بیای به نظر من با توکل به خدا برو و اگه واقعا دوست داری سراسری قبول بشی میتونی ترم اول که درسها خیلی سخت نیست برای سراسری هم بخونی و امتحان بدی و اگه قبول شدی چه بهتر اگر هم نه که این یک سال رو از دست ندادی
منم آزاد قبول شدم و تصمیم دارم همین کارو بکنم چون روی آینده پوشیده است بهتره این فرصت رو از دست ندیم

حسان

Well-known member
1378496429179122_orig.jpg

yaas91

New member

یاس عزیز
اول بهتون تبریک می گم
راستش من هیچ توصیه ای برای رفتن یا نرفتن نمی کنم فقط یک چیز رو میگم
باید به فرصت ها خوب فکر کنی، هر فرصتی رو به آسونی از دست ندی دانشگاهی که قبول شدی خوبه وبا موقعیت شما شاید قبولی برای سراسری کمی دشوارتر باشه (به خاطر تاهل و بچه کوچیک)
یاس مهربان
اگر میتونی با رفت و آمد کنار بیای به نظر من با توکل به خدا برو و اگه واقعا دوست داری سراسری قبول بشی میتونی ترم اول که درسها خیلی سخت نیست برای سراسری هم بخونی و امتحان بدی و اگه قبول شدی چه بهتر اگر هم نه که این یک سال رو از دست ندادی
منم آزاد قبول شدم و تصمیم دارم همین کارو بکنم چون روی آینده پوشیده است بهتره این فرصت رو از دست ندیم

مرسي از راهنماييت. ديروز ثبت نام كردم. شما كجا قبول شدي؟

لبخند

New member
من واقعا دلم میخواست قبول شم خیلییییییییییییییییی.هنوز خودمو سرزنش میکنم.بخدا واسه کسی که همه وقتشو گذاشته خیلیییی سخته:1dco2x0p1lilzhfpg1t

مانیا

New member
من واقعا دلم میخواست قبول شم خیلییییییییییییییییی.هنوز خودمو سرزنش میکنم.بخدا واسه کسی که همه وقتشو گذاشته خیلیییی سخته:1dco2x0p1lilzhfpg1t

لبخند عزیز
همینطور که توی تصویر پروفایلتون جمله بسیار زیبایی رو انتخاب کردید باید به خدا اعتماد قوی داشته باشید من به خواست خداوند واقعا معتقدم مطمئن باشید که خداوند حتما برای شما هدیه ای داره همیشه صلاح در اون چیزی که ما فکر می کنیم نیست . فقط نباید امیدمون رو در شرایطی که دلخواه ما نیست از دست بدیم .
صمیمانه برایت آرزوی بهترین ها رو دارم

بالا