پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
منظورم از دوروبریات من و بچه ها نبود، منظورم خونواده و دوروبریات بود.
بعدم خـره تو الآن داغی نمیفهمی، همه دارن میگن برو... تو هی داری استخاره می کنی.
ولی البته کار خوبی می کنی که اینقدر تحقیق می کنی.

خودتی بی ادب :sdasdasd:
احساااااااااان..... بمن میگیییییی خ ر؟؟؟؟؟؟؟ .....:sdasdasd:...من شده پیاده، سینه خیز هر چی اصا ، میام یزد خرخرتو میجو ام پپاده برمیگردم مشهد...... :sdasdasd:

sa@@ra

New member
به کاری هم میتونی بکنی ,تو فیس بوک چند تا گروپ من جمله: علوم ازمایشگاهیی:riz481:
خرید و کتاب برای کنکور
ایمنی شناسی
اینحاها بچه ها هستن ,از جاهای مختلف راهنمایی میکنن:dadad4:
ما دو نفر داریم :یکی ارشدشو شیراز بوده ,دکتراشم شیرازه .یکی دیگش هم ارشد شیراز ,دکترا اصفهان

با یمی هم جدیدا اشنا شدم کلوچ مشهد قبول میشه ,با سهمیه استغداد درخشان میاد ,ایران ناراضی بود .چون علوم ازی بودو طرح داشت و اینکه ایمنی ایرانم سه سال طول میکشید
ولی مثلا مشهد از هون اول ,که بری باید پروپوزالو بدی و 2 ساله تموم کنی

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
ولی احسات کیفیتش خیلی فرق میکنه اینو دیگه نگو مثلا پارسال فکر کن سمنان 7 تا میگرفته کلی هم همه دانشگاهها ناراضی که چرا به سمنان دادید ایمنی دیگه اعتراض کردن حذف شده

نمیـدونم پس، اگه اینی که تو میگی حقیقت داشته باشه که پس دانشگاه های دیگه هم از این مشکلات دارن.
ولی خب وقتی دانشگاهی رنکینگش خوب باشه یعنی حتماً یه چیز خوب داره دیگه!!!
همین یزدم یه رشته ای رو که تازه بهش میدن سریع خوشون رو ارتقا میدن و پیشرفت می کنن.
اون سمنان هم یهو میبینی تخم دو زده ای نذاشتن واسه بچه هاشون، واسه همین صداشون در اومده.

kolouche

New member
سارا فیس بوک هستم .... ازشون پرسیدم...... البته زیاد کسی رو پیدا نکردم.... بازم سپردم برام بپرسن....(دستشون درد نکنه :dadad4:)

راستی من اونجا دیدم کامنت گذاشته بودی چن وقت قبل..... چون کامنتت مث یکی از پستای اینجات بود متوجه شدم توئی..... =)))))

sa@@ra

New member
حالا کلوچه داره راجع به دانشگاه های تیپ های پایین تر سوال می کنه،
هی شما دوتا مخالفت کنید با من!!!!!! :smiliess (2):

اخه همون تیپ پایینا هم تو ایمنی رنکینگش فر ق داره:)))))
مثلا اگه از دکتر خ سوال کنی ,معرف حضور هستن که :کرمانشاه بالاتر از شیرازه چون اونجا خونده یه مقطعی:riz481:

آسمون

New member
چطورمطورین بچه ها؟
ساراجون خوشحالم که نرفتی
شیلاجون خوشالم داداشیت داره میاد:)
احسان جان خوشحالم قراره شام بدی و باقلوابفرسی واسم...قربون دستت 15کیلوباشه بسته.2کیلو هم پشمک...پیک واست گرون درمیاد ازترمینال بفرس گرگان فقط هماهنگ کن برم ترمینال تحویل بگیرم:)

sa@@ra

New member
سارا فیس بوک هستم .... ازشون پرسیدم...... البته زیاد کسی رو پیدا نکردم.... بازم سپردم برام بپرسن....(دستشون درد نکنه :dadad4:)

راستی من اونجا دیدم کامنت گذاشته بودی چن وقت قبل..... چون کامنتت مث یکی از پستای اینجات بود متوجه شدم توئی..... =)))))

پس تو همونی که تو پیج ایمنی چست گذاشته بود با چه رتبه هایی کجا؟؟
اره دیگه دیدی عکس هم که نداشتم :)))))لابد یه مشکلی دارم :riz481: به قول دوستان

- - - Updated - - -

پس تو همونی که تو پیج ایمنی چست گذاشته بود با چه رتبه هایی کجا؟؟
اره دیگه دیدی عکس هم که نداشتم :)))))لابد یه مشکلی دارم :riz481: به قول دوستان

آسمون

New member
بچه ها؟اینجا کسی هس منودوس داشته باشه :-(
من یک علوم آزیم...شیلامنو نزنیا...

- - - Updated - - -

SH!LA

New member
فـرنــاز کجـا رفت؟ :33:

خوابش گرفت؟ :dadad4:

________

کلوچه خدا نکشه تو رو... :25r30wi:

هم نام کاربری؛ هم آواتارت خوراکیــه؛ گرسنه ام شد... :25r30wi:

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
آره سارا..... این نظر دکتر خ هستش....البته نمیدونم واسه چ سالیه.... تو سایتش بود.....
تهران و تربيت مدرس
ايران
بهشتي
شاهد (اگر شخصي نميخواهد از تهران بيرون برود)
اصفهان
شيراز
كرمانشاه {اينجانب (دكتر )اگر من بودم كرمانشاه را
انتخاب اول ميزدم به خاطر دكتر مصطفايي }
تبريز
مشهد
اهواز
كرمان
سمنان
رفسنجان
شهركرد
مازندران
يزد
كردستان

یزدو گذاشته آخر...... یزد آخه آخر بعد رفسنجان و اینا بالا... من دیگه حرفی ندارم :|

فیس بوووووک!!!!.... من ترجیح میدم همینجا تو اوج خدافظی کنم....

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member

آسمون جان این چه حرفیـه؟! معلومه که دوست داریم. :28:

من منظورم اون کسایی بود که رفتارشون بد هست؛ نـه همه! به نظر من هر رشته ای ارزش داره و قابل احترام هست. توی رشته خودم هم کسی بخواد خودش رو بالا بدونه و به بقیه توهین کنـه؛ ازش خوشم نمیـاد...!

آسمون

New member
مسی شیلا جون خوفم دیشب نتم قط شد یهو
ینی منو دوس دالی؟

- - - Updated - - -

مسی شیلا جون خوفم دیشب نتم قط شد یهو
ینی منو دوس دالی؟

sa@@ra

New member
آره سارا..... این نظر دکتر خ هستش....البته نمیدونم واسه چ سالیه.... تو سایتش بود.....
تهران و تربيت مدرس
ايران
بهشتي
اصفهان
شيراز
تبريز
مشهد
اهواز
كرمان
سمنان
رفسنجان
شهركرد
مازندران
يزد
كردستان

یزدو گذاشته آخر...... یزد آخه آخر بعد رفسنجان و اینا بالا... من دیگه حرفی ندارم :|

فیس بوووووک!!!!....یا علی....یکی منو شناخت..... بد بخت شدم رفت..... من ترجیح میدم همینجا تو اوج خدافظی کنم....

بله دیگه تو هم از پشت خنچر زدی کلوچه اگه اون تویی که کامنتتو خوندم ولی چیزی نمیگم چون صبورم:thumbsdownsmileyani

- - - Updated - - -

تهران و تربيت مدرس
ايران
بهشتي
اصفهان
شيراز
تبريز
مشهد
اهواز
كرمان
سمنان
رفسنجان
شهركرد
مازندران
يزد
كردستان

فیس بوووووک!!!!....یا علی....یکی منو شناخت..... بد بخت شدم رفت..... من ترجیح میدم همینجا تو اوج خدافظی کنم....

بله دیگه تو هم از پشت خنچر زدی کلوچه اگه اون تویی که کامنتتو خوندم ولی چیزی نمیگم چون صبورم:thumbsdownsmileyani

kolouche

New member
ساراااااااا..... منکه اونجام با احترام و شوخی گفتم....شایعه نکن دیگه..... :New (6):

بالا