پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
یادش بخیر با بچه ها رفتیم زیرآب گرگان هویجوری میگفتن با لهجه شمالی...فدایی داری داداش.
مییییسی آسمون جون.فدا مدا....به لهجه شمالی بخون اینو....عزیزمی آبجی.

گرگانیا که لهجه ندارن زیاد، آسمون تو لهجه داری؟؟

آسمون

New member
گرگانیا خدای لهجه ان بابا...
من اصلیتم گرگانی نیس...نه لهجه ندارم...

eeeeeeehsan

New member
یعنی الان کلوچه تو گره علوم ازمایشگاهی یکی از دوستان عزیز تایپک و اردس مطالع گروهی رو گداشته اونجا دارن بهمون توهین میکنن در حدچی
واقغا متاسفم https://www.facebook.com/groups/191912364174101/?fref=nf

گروپش بستست، خودشیفته ها!!! ادمیناش رو منظورمه..
84121_LaieA_002.gif

حالا مثلاً میخوان چیو ثابت کنن؟!!!!

kolouche

New member
اون دکتر خ فک کنم نوشته بود ک با چن تا از دکتراش این رنکینگو ارائه دادن.....ولش بابا..... آره کلی آدمو متعجب میکنه....
ولشششش.....

SH!LA

New member
حالا یه روز اومدم تا صبح بیدار بمونم؛ این نت ضد حال زد! سرعتش به اندازه یه حلــزون شده بود! :65d6a5d6s:

دیانا126

New member
سلام دوستای گلم
با تاخیر قبولیتون رو تبریک میگم،امیدوارم تو همه عرصه های زندگیتون همیشه موفق باشید
خوب احسان تنها فرق من با تو اینه من مجاز شدم ولی با رتبه بالا که اصلا امیدی به قبولی نیست. انشالله سال بعد رتبه های برتر واسه بچه های این انجمن هستش
خیلی خیلی خوشحال شدم از موفقیت همتون

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستای گلم
با تاخیر قبولیتون رو تبریک میگم،امیدوارم تو همه عرصه های زندگیتون همیشه موفق باشید
خوب احسان تنها فرق من با تو اینه من مجاز شدم ولی با رتبه بالا که اصلا امیدی به قبولی نیست. انشالله سال بعد رتبه های برتر واسه بچه های این انجمن هستش

فـدای سرت، ایشالا.. میخونی واسه سال آینده می ترکونی.
731916_bouquet2.gif

biologisst

New member
سلام دوستای گلم

به به دیانا جان...دلم برات تنگولیده بودا...نمیایی دیگه.....خوشحال شدم دیدم سر زدی.
عزیزم اشکالی نداره فدا سرت عوضش پایه ات برای سال دیگه خیلی قوی تره نسبت به بقیه که تازه شروع کردند.
از همین الان با قدرت برو جلو ایشالا سال دیگه توووپ بشه نمره ات...بترکونی..
52620_wink.gif

منم امسالی کنکور دارم امشبی هم که شبه قدره...واسه همه دعا کن منم این وسط مسطای دعاها جا بده میسی
منم واسه همه مخصوصا بچه های خوب و گل اینجا دعا می کنم. نه تنها کنکور ارشد که در همه ی مرحله های زندگیشون موفق و شاد و سلامت باشن. الهی آمین

biologisst

New member
حالا یه روز اومدم تا صبح بیدار بمونم؛ این نت ضد حال زد! سرعتش به اندازه یه حلــزون شده بود! :65d6a5d6s:

سلام به حلزون برسون.
از منم شبه لاک پشته...سلام داره ها :p.هههه یعنیا آدم دلش میخواد خودش پاشه بره کابل های اینترنت رو یه دستکاری اساسی کنه برگرده...ههههه ...
اصن این کامپیوترم یه وضی ها...100 رحمت به اون لپ تاپ خدابیامرزم...قدرشو ندونستم بیچاره.این اصن داغووونه الان یه هفته هست نتونستم درست حسابی ایمیل هامو چک کنم.:black_eyed:

stf

New member
اخه الان یارو داره تو تاپیک مطاله شوخی رو هی به روی من میاره من نمیدونم فکر کنم من نیام مشکلات حل شه
بعدم ندا گفت خوابگاهی بوده تهران درس خونده فکر کنم
قضیه مورچه ها؟؟؟؟؟؟
باور کن اگه برم خیلی ها خوشحال میشن:dadad4:

دقیقا فایده صندلی داغ چی بود:))
ساکن کرج،خوابگام تهران،دوسم یزدی،کارمم که الان تهرانه!!:whistle:
بیاید خداییش هر کی اومد تهران یا کرج بگه،میام دنبالش،ما از اون با مراماشیم
امروزم رفتم بیمارستان خععععععععععععععلی خستم اما دلم براتون میتنگه میام س میزنم

nahal5555

New member
دوستاى خوبم ميشه امشب واسه منم دعا کنيد؟که تصميم درست بگيرم و دوباره خداا بهم يه اراده بده واسه سال ديگه.الان روحيه و ارادم صفره,التماس دعا.

stf

New member
بچه ها من اینقدر ناراحتم که یه قصدی دارم میخوام فردا برم موهامو ماشین کنم:ahi5slcgm04mi8jqqkl:riz481:

عزیزم ناراحتید طبیعیه اما کچل کردنت غیرطبیعیه
هرگز ناامید نشو یه خودت اعتماد داشته باش
من پاسال رتبم 173 شد اما به خودم گفتم خوندن این رشته هرچقدم ک توش شکست بخوم حقه منه چون زحمت کشیدم و ناامیدی رو از خودم دور کردم

SH!LA

New member

سلام به حلزون برسون.
از منم شبه لاک پشته...سلام داره ها .هههه یعنیا آدم دلش میخواد خودش پاشه بره کابل های اینترنت رو یه دستکاری اساسی کنه برگرده...ههههه ...
اصن این کامپیوترم یه وضی ها...100 رحمت به اون لپ تاپ خدابیامرزم...قدرشو ندونستم بیچاره.این اصن داغووونه الان یه هفته هست نتونستم درست حسابی ایمیل هامو چک کنم.

:25r30wi:

یعنی میخواستم لپ تاپ رو بزنم بترکونم! :New (6):

اصلاً این نت فهم و شعور نداره و موقعیت شنـاس نیست...! نت ام؛ نت های قدیم...! والا! با این نونـاشون!
:65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
والیبـال مون هم که گنـد زد! :65d6a5d6s:

آره اصن ناامیدمون کردن!!!
در کل چهارمی هم عالیه، دستشونم درد نکنه، ولی در دومین حضور ایران تو جام جهانی ایران یه جوری بازی می کرد توقعمون قهرمانی جهان شده بود!!!!
ولی کل بازی یه طرف، صحـنه های آهستش هم یه طرف!!!!!!!!!!!!!!
816717_whistle3.gif

SH!LA

New member
آره اصن ناامیدمون کردن!!!
در کل چهارمی هم عالیه، دستشونم درد نکنه، ولی در دومین حضور ایران تو جام جهانی ایران یه جوری بازی می کرد توقعمون قهرمانی جهان شده بود!!!!
ولی کل بازی یه طرف، صحـنه های آهستش هم یه طرف!!!!!!!!!!!!!!
816717_whistle3.gif

اون شهــرام نبود؛ اینطوری شد! آخه الان وقت داغون شدن پـا بود؟! :New (6):

ای منحرف...! کل بازی رو با اون برابر میکنی؟!

stf

New member
اون شهــرام نبود؛ اینطوری شد! آخه الان وقت داغون شدن پـا بود؟! :New (6):

ای منحرف...! کل بازی رو با اون برابر میکنی؟!

دو روز پشت هم بازی کردن خداییشش خیلی سخته،یه جور ماراتنه
بنظر من که در کل فوق العاده بودن
باید بریم فرودگاه استقبالشون:4d564ad6:

بالا