پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

sa@@ra

New member
من همینجام کره جنوبی :ad54ad:
آخه رفتم هرچی مدیر بود رو درخواست دوستی دادم، یه موقع به کار میاد
83917_sarcastic.gif

همه به کارت نمیان احسان یهو هول شدی فقط سوپر مدریتور و ادمین ومدیر همی بخش میتونه کمک کنه در اینده بهت:riz481:

kolouche

New member
ذخترم سارا..... خوابت میاد ک ب سرت زده هاااا؟؟؟.:tsimuzpzwoap1t9y3o7....روزه بهت فشار آورده؟؟؟؟..... یا واسه بحث اخیره؟؟ (حالا هی هم میگی یادش نیاریم نمیزاری که با این بیاناتت).....

eeeeeeehsan

New member
بچه ها شماها از سطح دانشگاه هایی مث بابل و مازندران و رفسنجان خبر ندارین...؟؟؟....ایمنیشون...... چ رتبه ای میگیره و اینکه خود دانشگاه سطحش چطوره؟؟؟
کلا من میخوام بدونم میارزه ی سال آدم واسته بخونه ب خاطر دانشگاه یا ن...
آخه کارای اینا حساب کتاب نداره....میترسم ب خاطر دانشگاه واستم...بعد سال بعد دوباره اینا ی بامبول جدید دربیارن.....

نگـو که توهم از این وسواسیا هستی که هم خوشو دیوونه می کنه هم دورو بریاشو!!! :13:
یه کار بکن، بزن گوگول ارث، برو دانشگاههای شهرها رو ببین کجان، چطورن، و غیره..
بعدم وقتی به نتیجه رسیدی قبل انتخاب نهایی راجع به کیفیت دانشگاه تحقیق کن.
اینم رتبه بندی وزرات بهداشت، شک نکن رو حساب کتابه و الکی نیست.

رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی 91

اونش هم به خودت بستگی داره، من باشم لیسانس رو میزنم، چون وقتی 90 نفر میگیرن صددرصد به همه ی دانشگاههای خوب این رشته رو میدن، پس کیفیت فرق نمی کنه.
اون دانشگاهی رو که بیشتر باهاش حال می کنی رو بزن، بعد ایشالا.. دکترا رو خر میزنی واسه تهران.

sa@@ra

New member
ذخترم سارا..... خوابت میاد ک ب سرت زده هاااا؟؟؟.:tsimuzpzwoap1t9y3o7....روزه بهت فشار آورده؟؟؟؟..... یا واسه بحث اخیره؟؟ (حالا هی هم میگی یادش نیاریم نمیزاری که با این بیاناتت).....

:riz481: خخخخخخخخخخ 6 ماه پیشم همین کارو کردم اینقدر خوبه:riz481: من روزه نمیگرم دخترم واسه نتیجه هاس

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من واسه ادمین پیام گذاشتم بخش ایمونو کلا مدیرش رفته :ahi5slcgm04mi8jqqkl

ادمین جواب نمیده،
من میگم بیا مدیر شو، بزن دیکتاتوری راه بنداز، هرشب هم حکومت نظامی، هرکی اومد اینجا قلم پاشو خورد کن
83917_sarcastic.gif

sa@@ra

New member

:riz481: خخخخخخخخخخ 6 ماه پیشم همین کارو کردم اینقدر خوبه:riz481: من روزه نمیگرم دخترم واسه نتیجه هاس

- - - Updated - - -

SH!LA

New member
مرسی شیلا جونی.... آره با چند نفر صحبت کردم.... میگن برو..... بازم مرسی.... :(40):

قُــربونت عزیـــزم؛ امیدوارم یه دانشگـاه خیلـی خوب و اون چیزی که میخوای قبــول بشی و بـــری. بیـای اینجـا و من و بقیه بهت افتخـار کنیم. :heart:

البتـه این آرزوی موفقیت رو برای همه دوستای خوبی که اینجـا دارم؛ میکنم. ( فرنــاز - احســان - آسمــون - ســارا - سمیـه - نـدا - نهـال - و دوستای عزیز دیگه ای که اینجـا هستن و دورا دور میشناسمشون )

مارلیک هم که انشاالله دکتـــرا...

امیــدوارم همگی تا دکتـــرا ادامه بدیم و توی زندگی آدم های موفقی بشیــم... :4d564ad6:

kolouche

New member
احسان: اولا ک مرسی.... خیلی لطف کردی واقعا.....:riz304:

دوما هم ک : خب بی ادب دارم تحقیق میکنم.... ی چیزی بهت میگماااا...... ن بابا.....وسواس کجا بود......میترسم پشیمون شم.....

sa@@ra

New member
نگـو که توهم از این وسواسیا هستی که هم خوشو دیوونه می کنه هم دورو بریاشو!!! :13:
یه کار بکن، بزن گوگول ارث، برو دانشگاههای شهرها رو ببین کجان، چطورن، و غیره..
بعدم وقتی به نتیجه رسیدی قبل انتخاب نهایی راجع به کیفیت دانشگاه تحقیق کن.
اینم رتبه بندی وزرات بهداشت، شک نکن رو حساب کتابه و الکی نیست.

رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی 91

اونش هم به خودت بستگی داره، من باشم لیسانس رو میزنم، چون وقتی 90 نفر میگیرن صددرصد به همه ی دانشگاههای خوب این رشته رو میدن، پس کیفیت فرق نمی کنه.
اون دانشگاهی رو که بیشتر باهاش حال می کنی رو بزن، بعد ایشالا.. دکترا رو خر میزنی واسه تهران.

یکم فرق کرده گمونم زمستون 92 که شیراز بعد تهران بهشتی ام سوم بود چیزی که مسلمه اصفهان پایینتره
ولی فقط این کفایت نمیکنه اگه بتونی بچه هاییو که اونچا میخونم باهاشون صجبت کنی خیلی خوبه

eeeeeeehsan

New member
بچه ها من اینقدر ناراحتم که یه قصدی دارم میخوام فردا برم موهامو ماشین کنم

:25r30wi:
گفتی ماشین، امشب افطاری بودیم جایی، چشم افتاد به موهای یه دختره، همه میگفتن اق، فقط من گفتم به به، خیلی هم بهش میومد: http://up.paroos.com/do.php?imgf=1405429587171.jpg
منتها زیاد کچلش نکن، بعدم مابقیشو یا مش کن یا رنگ دیگه، چون مشکی یه دست قشنگ نمیشه!!!!

خاک تو سرم، من چم شده؟!!!! :smiliess (15): :riz481:

sa@@ra

New member
ولی احسات کیفیتش خیلی فرق میکنه اینو دیگه نگو مثلا پارسال فکر کن سمنان 7 تا میگرفته کلی هم همه دانشگاهها ناراضی که چرا به سمنان دادید ایمنی دیگه اعتراض کردن حذف شده

sa@@ra

New member
:25r30wi:
گفتی ماشین، امشب افطاری بودیم جایی، چشم افتاد به موهای یه دختره، همه میگفتن اق، فقط من گفتم به به، خیلی هم بهش میومد: http://up.paroos.com/do.php?imgf=1405429587171.jpg
منتها زیاد کچلش نکن، بعدم مابقیشو یا مش کن یا رنگ دیگه، چون مشکی یه دست قشنگ نمیشه!!!!

خاک تو سرم، من چم شده؟!!!! :smiliess (15): :riz481:

خخخخخخخخ من خودم خیلی بهم میاد خوشبختانه وایسا عکس بدم :)))))
احسان عجب پایه ای تو:)))))

eeeeeeehsan

New member
احسان: اولا ک مرسی.... خیلی لطف کردی واقعا.....:riz304:

دوما هم ک : خب بی ادب دارم تحقیق میکنم.... ی چیزی بهت میگماااا...... ن بابا.....وسواس کجا بود......میترسم پشیمون شم.....

منظورم از دوروبریات من و بچه ها نبود، منظورم خونواده و دوروبریات بود.
بعدم خـره تو الآن داغی نمیفهمی، همه دارن میگن برو... تو هی داری استخاره می کنی.
ولی البته کار خوبی می کنی که اینقدر تحقیق می کنی.

خودتی بی ادب :sdasdasd:

kolouche

New member
بچه ها مرسی....
آره شیلا هم راست میگه.... ب رشته بستگی داره....
میدونین من میخوام خیالم راحت شه.... تا شهریور طول میکشه نتیاج میاد..... میمیرم تا اون موقع....

eeeeeeehsan

New member
یکم فرق کرده گمونم زمستون 92 که شیراز بعد تهران بهشتی ام سوم بود چیزی که مسلمه اصفهان پایینتره
ولی فقط این کفایت نمیکنه اگه بتونی بچه هاییو که اونچا میخونم باهاشون صجبت کنی خیلی خوبه

آره اتفاقاً اومدم اینم بگم.
بچه ها رو هم بخواد پیدا کنه سخته اونطور. مگه اینکه بره دانشگاه خودشون که درس میخونده و بچه های مثلاً مازندرانی رو پیدا کنه، ازشون بخواد که برن راجع به دانشگاه مازندران سوال کنن واسش.

بالا