هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

hairin

New member
محل تجمع داوطلبان کنکور ارشد آمارزیستی سال ۹۲

سلام،مطمئنم از حرفهای من ناراحت خواهید شد ولی از نگفتن دنیا خراب میشه پس با جان و دل بپذیرید
شما چقدر از وقتتونو اینجا میگذرونید؟منظورم با داوطلبای کنکوره!!! درسته که فکر میکنید الآن برای خوندن واسه آزمون وزارت بهداشت زوده اما واقعأ میخواین کنکور شرکت کنین؟شما با چه کسانی میخواید رقابت کنید؟کسانی که الآن میان اینجا بیشتر کسانی هستن که آزمونشونو دادن و خیالشون راحته،میان تو این انجمنا میگردن تا وقتشون بگذره اما شما چطور؟؟؟به زمانی که وارد سایت انجمن میشین توجه کردین؟نمیفهمین با این کارتون دارین موتاد این انجمن میشین؟این برای شما مثل سمه!!!هر بار که وارد این انجمنا میشین بدون اینکه بفهمین فکرتان ناخودآگاه متوجه بسیاری از مطالبی میشه که اصلأ و اصلأ نیازی به دانستنشون ندارین،بحث در مورد عکس آواتار،هویت کاربرا،امضاهای دیگران و ...
این مسائل چقدر فکرتونو مشغول میکنه؟؟؟اینجا جای هر روزه ی داوطلبان کنکور آمارزیستی شده!!چرا آخه چرا؟؟؟ چرا به خودتون ظلم میکنید؟هر چقدر میخواین ناراحت بشین، هر کس هر جوابی دلش میخواد بده مهم نیست، من وقتی میبینم چقدر وقت میذارین و چه بحثای بی ربطی میکنین واقعأ ناراحت میشم،واقعأ دلم میسوزه چرا نمیفهمین دارین ناخودآگاه چه ضرری به خودتون میزنین؟ من میشناسم کسانی رو که به این سایت موتاد شدن،بابا شما دور هم جمع شدین درس بخونین،من نمیگم چیکار کنید یا چیکار نکنید اما چون تجربه دارم بهتون گوشزد میکنم،نصیحتتون میکنم خواهشأ به زمانی که بالای مطالبتون هست توجه کنید،میتونید وقتتونو با کارای دیگه پر کنید تا به اینجا عادت نکنید باز هم تکرار میکنم دقت کنید که وقتتون رو برای چه چیزی بیهوده تلف میکنید،شما الآن باید زمان بخرید هیچ کس فردا رو ندیده،شاید خدای ناکرده شما هم مثل من مجبور بشید دو ماه از وقتتونو درست قبل از کنکورتون و در حساسترین شرایط به پرستاری از مریضی بگذرونید پس تا الآن این وقت آزادو دارید استفاده کنید ممکنه ۵ ماه دیگه چنین فرصتی رو نداشته باشید یا چنین وقت آزادی نداشته باشید چون: حادثه هیچگاه خبر نمیکند، این چیزا رو فقط به عنوان یک دوست از من بپذیرید دوستی که تجارب بسیاری داشته،امیدوارم ناراحت نشده باشید،موفق باشید و پایدار.

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
خانمی حرفای شما متین_ ولی خودم شخصا یه هفته بعد کنکور تب داشتم چون میدونستم با اینکه خوب خونده بودم قبول شدنی نیستم. اگه عضو سایت نمیشدم پستای بچه هارو نمی خوندم عمرا نمی تونستم خودمو جمع وجور کنم . هر وقت میام اینجا انرژی می گیرم واسه من مطالب آموزنده زیادی وجود داره- میام دونه دونه پستای اون تایپیک بسته شده درمورد ارشد آمارزیستی رو میخونم نکته بر میدارم- یا قسمت مباحث علمی که خودتون هم مطلب گذاشتین- قسمت مطالعه ی گروهی هم به آدم حس رقابت میده- حالا اگه تو زنگ تفریح یکم بیایم اینجا اتفاقی میفته-بازم ممنون از راهنماییاتون-:28:

hairin

New member
ببین عزیزم من نمیگم شما چه کاری انجام بدین،اینجا بیاین یا اینکه نیاین،فقط احساس کردم که لازمه یک نفر این چیزا رو بهتون بگه اگر نه که من هم میتونم بی تفاوت باشم و بیام اینجا بگم به به چقدر شما خوبین،چقدر خوبه که وقتتونو اینجا میگذرونین،چه داوطلبای نازنینی،عجب جای با صفایی!!!
مقصود فقط و فقط کمک به دوستان بوده حال دوستان عزیز خواه پند گیرند و خواه ملال.
در هر صورت موفق باشید.

zahra68

New member
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است، کارم از گریه گذشته است، بدان می خندم

میتونین بگین از کدوم پست فهمیدن معتاد شدیم؟یا خیلی سرخوشیم؟

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
شوخی کردم عزیزم:28:_ vital statistic همون آمارزیستیه؟ منم قبول شم اینو میذارم.
شما وزارت علوم هم رتبتون خوب شده ؟ میتونین درمورد منابعش کمک کنین؟

hairin

New member
منابع

شوخی کردم عزیزم:28:_ vital statistic همون آمارزیستیه؟ منم قبول شم اینو میذارم.
شما وزارت علوم هم رتبتون خوب شده ؟ میتونین درمورد منابعش کمک کنین؟
‏ ‏ Vital statistic‏ به معنی آمار زیستی یا همون آمار حیاتی هست
منابعی که من خوندم:احتمال و کاربرد آن انتشارات پردازش،آمار ریاضی انتشارات پردازش،آمار ریاضی جان فروند، آمار ریاضی دکتر پارسیان،نمونه گیری دکتر عمیدی انتشاراتش مهم نیست ولی فکر کنم پیام نورش بهتره،نمونه گیری پارسه،روشهای آماری باتاچاریا،روشهای آماری پارسه،روشهای آماری در علوم رفتاری نوشته دکتر علی دلاور،روشهای آماری در تربیت بدنی،ریاضی عمومی ۱ و ۲ پارسه البته ریاضیاش خیلی حجیم هستن، کتاب های کوچک ریاضی،رگرسیون پارسه به همراه نکاتی که خودم از سایت های مختلف جمع آوری کرده بودم، رگرسیون جان نتر هم خوبه،کتاب رگرسیون پردازش که یک سی دی هم داره خیلی خوبه،سوالات کنکور ارشد سراسری از سال ۷۶ به بعد انتشارات پردازش،البته خیلی از این کتابا رو زمانیکه دانشجو بودم خوندم اون موقع روزی ۱۰
ساعت درس میخوندم و بیشتر وقتمو صرف خوندن کتابای آماری و مقاله هایی که در رشته های دیگه مثل علوم رفتاری یا کشاورزی بود میکردم و موقع کنکور چون زیاد وقت نداشتم بیشتر پردازشا و پارسه رو میخوندم. کتاب احتمال کاربرد پردازشو شاید ۱۰ دور با تمام تستاش یک به یک دوره کردم به طوریکه چندتا سوال تکراری ارشد سراسری رو بدون حل کردن جواب دادم.از بین تمام انتشارات به نظرم پردازش بی نظیره.

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
منابعی که من خوندم:احتمال و کاربرد آن انتشارات پردازش،آمار ریاضی انتشارات پردازش،آمار ریاضی جان فروند، آمار ریاضی دکتر پارسیان،نمونه گیری دکتر عمیدی انتشاراتش مهم نیست ولی فکر کنم پیام نورش بهتره،نمونه گیری پارسه،روشهای آماری باتاچاریا،روشهای آماری پارسه،روشهای آماری در علوم رفتاری نوشته دکتر علی دلاور،روشهای آماری در تربیت بدنی،ریاضی عمومی ۱ و ۲ پارسه البته ریاضیاش خیلی حجیم هستن، کتاب های کوچک ریاضی،رگرسیون پارسه به همراه نکاتی که خودم از سایت های مختلف جمع آوری کرده بودم، رگرسیون جان نتر هم خوبه،کتاب رگرسیون پردازش که یک سی دی هم داره خیلی خوبه،سوالات کنکور ارشد سراسری از سال ۷۶ به بعد انتشارات پردازش،البته خیلی از این کتابا رو زمانیکه دانشجو بودم خوندم اون موقع روزی ۱۰
ساعت درس میخوندم و بیشتر وقتمو صرف خوندن کتابای آماری و مقاله هایی که در رشته های دیگه مثل علوم رفتاری یا کشاورزی بود میکردم و موقع کنکور چون زیاد وقت نداشتم بیشتر پردازشا و پارسه رو میخوندم. کتاب احتمال کاربرد پردازشو شاید ۱۰ دور با تمام تستاش یک به یک دوره کردم به طوریکه چندتا سوال تکراری ارشد سراسری رو بدون حل کردن جواب دادم.از بین تمام انتشارات به نظرم پردازش بی نظیره.
ممنونم عزیزم. فک کنم به قول خودتون باید برم یکم وقت بخرم :smiliess (2):.

shayeste

New member
من دو روز اینجا نبودم چه خبر شده
بگذریم خوبین چه خفرا؟
:riz277:

rahele.t

New member
سلام بچه ها
نمیدونم چی بگم؟ خوب نیست همچین بحثایی پیش بیاد. یعنی در شأن هیچکدومتون نیست.
گاهی اوقات لازمه جواب نداد تا قائله ختم بشه. فقط کافی بود به ایشون میگفتین خوشتون نمیاد اینجا نیاین. نیازی به اینهمه بحث نبود.
من و تمام اعضای انجمن خودمون از شما مطمئنیم و برامون قابل احترامین. ولی ممکنه اگه کسی غیر خودمون وارد این تاپیک بشه فکرای دیگه کنه. واسه همین من پستا رو حذف میکنم. امیدوارم کسی ناراحت نشه:rose:

آخرین ویرایش:

hairin

New member
سلام بچه ها
نمیدونم چی بگم؟ خوب نیست همچین بحثایی پیش بیاد. یعنی در شأن هیچکدومتون نیست.
گاهی اوقات لازمه جواب نداد تا قائله ختم بشه. فقط کافی بود به ایشون میگفتین خوشتون نمیاد اینجا نیاین. نیازی به اینهمه بحث نبود.
من و تمام اعضای انجمن خودمون از شما مطمئنیم و برامون قابل احترامین. ولی ممکنه اگه کسی غیر خودمون وارد این تاپیک بشه فکرای دیگه کنه. واسه همین من پستا رو حذف میکنم. امیدوارم کسی ناراحت نشه:rose:

گاهی وقتا آدم باید با واقعیت روبرو بشه
همیشه که همه چیز و همه ی آدما خوب و بر وفق مراد ما نیستند بهتر بود که همه چیز همونطوری که هست باقی بمونه،با حذف پستا فقط صورت مسأله رو پاک کردین ولی مسأله ی اصلی که حل نشده!!!
در ضمن من فکر نمیکنم حرف بدی زده باشم که لازم به پاک کردنش باشه
اتفاقأ اگر افراد دیگه این پستا رو میخوندن میفهمیدن که اشتباه از چه کسی سر زده

rahele.t

New member
سلام hairin عزیز
میدونم حق داری ناراحت باشی. شاید منم جای شما بودم و یکی اینطوری باهام حرف میزد خیلی خیلی بد جوابشو میدادم.
ولی اگه این بحث ادامه پیدا میکرد ممکن بود کلا تاپیک حذف بشه. میشد مثل قضیه تاپیک "خانم گل".
من بازم از شما عذر میخوام ولی فکر میکنم این بهترین کار بود که میشد کرد. امیدوارم دوستان فکر نکنن از موقعیتم سوء استفاده میکنم و میخوام مثلا امکانی رو که دارم به رخ بکشم.
فقط خواستم از بسته شدن تاپیک جلوگیری کنم.

biostat

New member
سلام به همه عزيزان.من كه كلا نبودم و نميدونم اينجا چه خبره!!!!!!!!!!!!!!
اصلا هم نميفهمم دختر يا پسر بودن من چه فرقي واسه رقبام ميتونه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!:shocked:

zahra68

New member
اصلا هم نميفهمم دختر يا پسر بودن من چه فرقي واسه رقبام ميتونه داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!:shocked:
ok. واسه من دیگه فرقی نداره تو راحت باش.

shayeste

New member
خب آدم باید ز گهواره تا گور سوال بپرسه
در راستای همین پرسیدیم وگرنه فرقی نداره :28:

shayeste

New member
بعضی از کتابهایی که من خوندم کودکی تا الان مجموعه کامل کتابهای آیزاک آسیموف درباره فضا؛
ارمیا؛ عطر سنبل عطر کاج؛ دا؛ شطرنج با ماشین قیامت ؛ شازده کوچولو؛ کوری؛ کافه پیانو؛ استخوانهای خوک و دست های جذامی؛ خندیدن بدون لهجه؛ دانای کل؛ روی ماه خداوند را ببوس؛ سه گزارش کوتاه درباره نوید و نگار؛ عقاید یک دلقک ؛ ناطور دشت؛ برخورد؛
و n تا کتاب دیگه :p

آخرین ویرایش:

rahmani65

New member

ممنونم hairin عزیزم :heart: امیدوارم همیشه شاد وسربلند و موفق باشی :rose:

بالا