هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

biosta

Well-known member
سلام دوستان
شماهایی که میخواین امسال ارشد شرکت کنین حتما و حتما توجه کنین که کدام دانشگاه رو انتخاب میکنین منظورم اینه که در اولویت های اولتون دانشگاه هایی رو انتخاب کنین که خوابگاه داشته باشه در غیر این صورت برای تهیه محل اسکان جدا با مشکل مواجه خواهید شد منکه حسسسسسسسسسسسسابی اذیت شدم تا جایی که میخواستم عطای قبولی را به لقایش ببخشم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

سلام
همان طور هست که می فرمایید .
وقتی که به تهران بیایید خوابگاه تعلق نگیرد و با مخارج جانبی مطمینا" با آن که روزانه هستید اما در این دو سال به اندازه ی ارشد دانشگاه آزاد که در شهر خودتان می گیرید هزینه بایستی بکنید .
فقط تاسف چرا که آنچه برای دولت اهمیت ندارد ملت هست.

biostat

New member
بنده اي به خدا عرض كرد:اگر سرنوشت مرا نوشته اي پس چرا دعا كنم؟
خداوند فرمود:شايد نوشته باشم"هر چه دعا كند."

biosta

Well-known member
هر چه می خواهد دل تنگت بگو

شیرین شراب جان و لبان جان نداشت
شیرین به خواب فرهاد مگر گمان نداشت

دانی آئین سپهر تیرفکندن است و لیک
تیر قضا چپ و راست ما را امان نداشت

عمر چون می بری زنهار چه می خری
بازار دهر هیچ متاع به رایگان نداشت

گندم چو زر به همت دستان می دهند
این چرخ سفله به خانه هیچ مهمان نداشت

آخر به کید و مَکر سوی این و آن شدیم
در راه کج شدیم ، دل ره پیچان نداشت

صدگز ره ست میان کرده و ناکرده
ای کاش جهان رهی به شیطان نداشت

کز دیده ما سیلاب پایان نداشت
آسمان دگر قطره ای باران نداشت

گه شفق بسی تیغ آسمان جفاست
جز حق کسی مگر سینه عریان نداشت

درزی ایام جامه اش گریبان نداشت
عمرچون توسنی ست که عنان نداشت

گر ما نمی شدیم خریدار رنگ و بوی
دیو هوا بر رهگذر ما دکان نداشت

جودی بکن ز همت وجود خویش
دولت هما به خواب و خیال آستان نداشت

از دل جان شدیم و برگِل میان شدیم
روی بتان جز دل مگر مکان نداشت

هزار سخن نیست چو گویائی عمل
هزار بیان هیچ چو دل کیان نداشت​

این یکی از سروده هایم هست که حدود 3 سال قبل گفتم فکر می کردم از بدترین سروده هایم هست
اما گویا اشتباه می کردم الان که دوباره خواندمش فکر می کنم از بهترین سروده هایم باشد .

به شعرم خرده نگیرید که من نه شاعر حرفه ای هستم و نه در این زمینه ادعایی دارم
از دل گفتم برای دل چرا که هر چه دل تنگت می خواهد بگو .

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام
فکر می کنم منظورتان عدم حضور بچه ی آماری باشد .

zahra68

New member
بچه ها دلم می خواست منم میرفتم مدرسه_ چقدر سخته مهر بیادو خونه باشی_ اگه بیشتر میخوندم منم میرفتم:14:

biosta

Well-known member
بچه ها دلم می خواست منم میرفتم مدرسه_ چقدر سخته مهر بیادو خونه باشی_ اگه بیشتر میخوندم منم میرفتم:14:

سلام .
درکتان می کنم خواهی رفت همه چیز کاملا بستگی به خودتان دارد فقط خودتان .
قبول شدن نسبت به سال های قبل بسیار راحت تر شده هست فقط بخواه و تلاش کن سال دیگه ورودی 92 در رشته ی آمار زیستی خواهی بود مطمئنم .
قکرش را بکنید یک زمانی حدود 5 سال قبل ظرفیت پذیرش حدود 50 نفر ی بود و یادم هست که دوستان که حدود 5 سال قبل چه تلاش هایی می کردنداما قبول نمی شدند
حالا شما هستید که اگر به آمار زیستی علاقه مندید از این فرصت به وجود آمده استفاده کنید .

rahele.t

New member
من خیلی دلم میخواد به دوران دبیرستانم برگردم:sad: اگه بتونم برگردم کم کاریا و درس نخوندنای اون سالها رو جبران میکنم:14: البته اگه به دوران دانشگاه هم برگردم خیلی خوبه که حداقل بیشتر درس بخونم:dadad4: کاش موقعیت الانم فقط یه خواب بود:13:

biostat

New member
چه جالب راحله خانم !منم خيلي وقته چنين ارزويي دارم!اما. . .:dadad4::sad:

biosta

Well-known member
سلام پس اگر اوضاع من را در دوره ی لیسانس بدانید چه می گویید هر همه جا فعالیت می کردم و هر جا بودم غیر از سالن مطالعه !
بهرحال اگر قرار باشد همچنان در افسوس گذشته باشید بدانید که نمی توانید نتیجه ی خوبی در کنکور بگیرید از گذشته فقط بایستی تجربیاتش باقی بماند و نه افسوسش.
حالا بایستی جبران گذشته را بکنید همچون من که توانستم با تلاشی سازماندهی شده کم کاری که در دوره ی لیسانس داشتم را جبران کنم .

rahmani65

New member
هی ... روزگار...

هیچوقت فکر نمیکردم به این سن برسم چقدر خوب بود مدرسه ، دوستام ، نبمکت ، سر صف ، زنگ تفریح، آخ که چقدر زنگ هنر رو دوست داشتم !!!!

دانشگاه هم که اصلا خوب نبود اینقدر خوشحالم که تموم شده !!! من همش تو اتاق بودم و تا 4 شنبه لحظه شماری میکردم که برگردم خونه

در همه جا احساس خفگی میکردم الان که گذشته با خودم میگم وای این منم که اون روزا رو گذروندم و همه چی گذشته و تموم شده خدایا شکرت که تموم شد چقدر خوبه که زمان میگذره و حال و آینده وجود داره...

shayeste

New member
بابا بیخیال چیه همه تریپ افسردگی برداشتین!!!
این نیز بگذرد دوستان چشم بهم بذارید سال دیگه است
:thumbsupsmileyanim:

biostat

New member
شايسته خانم واقعا كه سرشار از انرژي هستينا!!!!!!!!!
دوستاي دوره ي كارشناسي به من ميگفتن منبع انرژي شما را ميديدند چي ميگفتند؟؟؟!!!!
واقعا از بودن در اين انجمن لذت ميبرم

shayeste

New member
شايسته خانم واقعا كه سرشار از انرژي هستينا!!!!!!!!!
دوستاي دوره ي كارشناسي به من ميگفتن منبع انرژي شما را ميديدند چي ميگفتند؟؟؟!!!!
واقعا از بودن در اين انجمن لذت ميبرم
تازه کجاشو دیدی من از ترس بیو نصف انرژیمم نشون نمیدم :28:

biostat

New member
از كساني كه از من متنفرند ممنونم آنها مرا قوي ميكنند . از كساني كه مرا دوست دارند ممنونم آنها قلب مرا بزرگتر ميكنند. از كساني كه مرا ترك ميكنند ممنونم آنان به من مي آموزند هيچ چيز تا ابد ماندني نيست. از كساني كه با من ميمانند ممنونم آنان به من معناي دوست را نشان ميدهند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

sara77

New member
بچها دلم گرفت چق رفتین تو فاز منفیییییییییییییییییییییی

شفيع

New member
من دلم براي خواهرم تنگ شده خيلي وقته نديدمش دانشگاه فرصت ديدنشو نميده متاسفانه

shayeste

New member
:sadsmiley:
من دلم براي خواهرم تنگ شده خيلي وقته نديدمش دانشگاه فرصت ديدنشو نميده متاسفانه
خواهرت که همینجاست بالاخره می بینیش اگه جای من بودی چکار میکردی؟
بهترین دوستم برای ادامه تحصیل ساعت 4 صبح امروز رفت فرانسه تا 5 سال معلوم نیست این مدت بتونم ببینمش یا نه! :( این هفته همش دوره کاراش بودم تا ساعت 1 هم تلفنی باش میحرفیدم واقعا دلم براش تنگ میشه

biostat

New member
منم 2 تا از بهترين دوستام را ديگه نميبينم.يكيشون فروردين ماه رفت كانادا ديگه هيچ وقت نميبينمش.بينهايت دلتنگشم.:13:

biosta

Well-known member
آقای صباغیان جز اولین ورودی های آمار زیستی مشهد بود و اولین کسی که از دانشگاه آزاد مشهد آمار زیستی قبول می شد
قبولی ایشان و رفت آمد به محل قبولی شان این خود باوری را در من به وجود آورد که پس من هم می توانم آمار زیستی قبول شوم .

شنبه ی هفته ی آینده برای ادامه تحصیل در دکتری انفورماتیک راهی بلژیک هستند
من به خودم قول دادم که وقتی ایشان دکتری خود را بگیرند من دکتری آمار زیستی قبول شده باشم
فعلا" که انگیزه ام بالاست و حاضرم بهای قبولی را بپردازم .

بالا