هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

bumin

New member
اينم جاي درس خوندنتونه؟؟؟ برين درستونو بخونين:smilies-azardl (181

shayeste

New member
shayeste جون خیلی بانمکی و همینطور rahele.t و zahra68.. کلی خندیدم..:25r30wi: خصوصا با اون غیبت هاتون پشت سر biosta..
pillowtalk.gif
اینقدر گفتین که برای رفع ابهام عکسشو گذاشت رو آواتارش!!

راستش منم فکر میکردم دختره!.. تعجب کردم!!:5:
نگاه جون من روزای اول که اومدم سایت فکر میکردم biosta و biostat یکی هستن
بعدا به خبطم پی بردم :ad54ad:

hairin

New member
به دوستانی که پیام میدن و حالمو میپرسن و اونایی که حالمو میگیرن باید بگم این روزا اصلا حال خوشی ندارم و خیلی کم میام اینجا
دوستان فعلا نمیتونم جوابتونو بدم اما در اولین فرصت که بهتر شدم دوباره در خدمتتون هستم
از اینکه به یاد این بنده ی حقیر هستین تشکر و سپاس

shayeste

New member
سلام خوابگاه و پانسیون خصوصی هست میتونی فعلا بری اونجا تا با بچه ها آشنا بشی و با اونایی که راحت تری خونه بگیرین :riz304:

biosta

Well-known member
صبر وتلاش تان را بیشتر از اکنون کنید . موفقت مال شماست

به دوستانی که پیام میدن و حالمو میپرسن و اونایی که حالمو میگیرن باید بگم این روزا اصلا حال خوشی ندارم و خیلی کم میام اینجا
دوستان فعلا نمیتونم جوابتونو بدم اما در اولین فرصت که بهتر شدم دوباره در خدمتتون هستم
از اینکه به یاد این بنده ی حقیر هستین تشکر و سپاس

هیچ حرفی و یا رفتای ارزش آن را ندارد که حالتان گرفته شود چرا که خودتان مهم تر از هر کسی هستید
کلا حرف مردم باد هواست ماییم که حرف مردم و رفتار و عمل مردم را کارد و چاقو می کنیم و به خودمان با این رفتار ها و حرف ها صدمه می زنیم و خودمان را بدین صورت اذیت می کنیم
لطفا" به امضای من همیشه توجه کنید چرا که ما هستیم که باید بهترین کار ها را برای خودمان انجام دهیم
مردم تا که نفعی برایشان نداشته باشد حتی جواب سلام ما را هم نمی دهند .
شما که دانشگاه جای به این خوبی قبول شدید چرا ناراحتی هیچ کسی ارزش آن را ندارد که به خاطر رفتار حرف یا عملش ناراحت شوید هیچ کس هیچ کس هیچ کس.

bumin

New member
هیچ حرفی و یا رفتای ارزش آن را ندارد که حالتان گرفته شود چرا که خودتان مهم تر از هر کسی هستید
کلا حرف مردم باد هواست ماییم که حرف مردم و رفتار و عمل مردم را کارد و چاقو می کنیم و به خودمان با این رفتار ها و حرف ها صدمه می زنیم و خودمان را بدین صورت اذیت می کنیم
لطفا" به امضای من همیشه توجه کنید چرا که ما هستیم که باید بهترین کار ها را برای خودمان انجام دهیم
مردم تا که نفعی برایشان نداشته باشد حتی جواب سلام ما را هم نمی دهند .
شما که دانشگاه جای به این خوبی قبول شدید چرا ناراحتی هیچ کسی ارزش آن را ندارد که به خاطر رفتار حرف یا عملش ناراحت شوید هیچ کس هیچ کس هیچ کس.
اسمتونو نميدونم اما biosta جان از امضات از همون اولين بار كه ديدم خيالي خوشم اومد. و يه امضاي ديگه بود "ديشب كه نميدانستم بكدام دردم گريه كنم كلي خنديدم" خوشم اومد

zahra68

New member
فرقي نميكنه شمام عين بچه من برو درستو بخون خوب
از اين به بعد فقطروزي 1 ساعت اجازه داري بياي سايت
اگه خودت میحوای حرفی نیست ولی من از اون بچه شیطونام-ا لانم پاهام مجروح شده بستریم-

shayeste

New member
والا مثل اینکه این هفته یه مراسم عقد دارن درگیر اونه :bunnyearsmiley:
یکی دیگه از دلایل دختر بودن
آخه کدوم پسری واسه یه مراسم عقد یه هفته برنامه هاش تعطیل میشه؟ :(50):

bumin

New member
اگه خودت میحوای حرفی نیست ولی من از اون بچه شیطونام-ا لانم پاهام مجروح شده بستریم-
آخي دختر كوچولوي خوشكلم. هر روز برات بستني ميخرم بخوري زود خوب شي.
تقصير مامانته ديگه مواظبت نبوده پات مجروح شده

بالا