نظر شما راجع به کلید اولیه رشته بیوشیمی‌...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shilan

New member
بچه ها نظر شما درباره سوال ۶۸ چیه؟(سکتهٔ قلبی)

آخرین ویرایش:

داش محسن

New member
بچه ها نظر شما درباره سوال ۶۸ چیه؟(سکتهٔ قلبی)
جواب این سوال به احتمال زیاد گزینه د میشه ckMB بعد از 6-4 ساعت پس از سکته قلبی ضاهر شده و در 24 ساعت به ماکزیمم میرسد و بعد از 48 تا 72 ساعت به سطح اولیه بر می گردد ALT ظهورش در پلاسما اهسته بوده
وبرای عضله قلبی اختصاصی نیست(برخلاف سوال طرح شده) حالا احتمال گزینه ب هم وجود داره که گزینه غلط باشه

bahar9368

New member
سوال 58بیو. مگه گزینه ج نمشه؟!
آخه گفته اپیمر باشن! اپیمر اختلاف در آرایش یک کربن هست،ک میشه گزینه ج. تو کلید زده ب!
گزینه ب هم میشه.لطفا نگید ک گزینه ج انانتیمرند.چون باید کربن شماره سه هم جاش عوض شه تا بتونن انانتیمر باشن.
درواقع دوگزینه صحیح داره!

به l و d گزینه ج توجه کن .
جواب فقط گزینه ب هست

shilan

New member
بچه‌ها این سوال خیلی‌ نامردیه!!:sad:
سوال ۹ زیست:
در کدام بافت در حال استراحت گلوکز بیشتر مصرف میشه؟
۱.کلیه
۲.کبد
۳.مغز
۴.ماهیچه
کتاب مریم خاصی کلیه رو زده.گفته که در حال استراحت کلیه بیشتر از بقیه کار میکنه و بنابر این گلوکز بیشتری مصرف می‌کنه!:smiliess (2):
به نظر من قابل قبوله.
نظر شما چیه؟

nocerino

New member
شیلان جان در حالت استراحت مغز بیشترین دریافتی رو داره.حدود 120 گرم در روز گلوکز مصرف میکنه.اصولا مغز گلوکز دوست هست.همینطور که میدونی مغز دارای گلوت های متعددی هست از جمله گلوت 3 - 7 و8

shilan

New member
بخاطر همین میگم نامردیه دیگه!
چون اگه اون کتاب رو نمیخوندم.حتما مغز رو انتخاب می‌کردم!اما به مریم خاصی اعتماد کردم!!!!!!

:j58r36j3gcr4suxymup

setareh58

New member
shilanعزیز گذشته ها گذشته منم دقیقا" اشتباه تو روکردم یادمه یجایی دیگه مغزم گفته بود بنظرم م کلیه منطقی اومد اخه مریم خالصی توضیح داده بود قابل قبول ودیگه کاریش نمیشه کرد:14:

bahar9368

New member
بچه ها به نظرتون تا چه نمره ای رو میتونیم امید قبولی داشته باشیم.من شدم 224
به نظرتون قبول میشم؟

shilan

New member
بچه ها به نظرتون تا چه نمره ای رو میتونیم امید قبولی داشته باشیم.من شدم 224
بنظر من قبول میشی‌.
پارسال آخرین نفر ۲۱۴ بود.
احتمال داره از اینم کمتر بشه!
بعدشم اگه کلید درست بشه نمره ت بالا میره.

fatalist

New member
شیلان به نظرت کلا امسال از چه نمره ایی به بالا قبول میشن؟

shilan

New member
شیلان به نظرت کلا امسال از چه نمره ایی به بالا قبول میشن؟
نمیدونم والا.بیوشیمی سخت امسال باعث می‌شه نمره بیاد پائین.اما شیمی‌ نسبت به پارسال آسون‌تر بود پس نمیشه دقیق گفت.
شاید تو همین رنج بمونه!!!!!

fd136692

New member
lوd تصویر آینه ای هستن و انانتیومرند نه اپی مر

اگه ساختارخطی dرو رسم کنیم،و هردو OHرو جابجا کنیم،اونوقت میشه آینه،وانانتیومر. اما درL فقط جای یک OHعوض میشه. من رشته ام شیمی بود. اگه رسم کنی متوجه میشی.

fatalist

New member
من نمرم 227 بود با این کلید شدم 209 کلی اعصابم خورده حالا نگرانم که قبول میشم یا نه:14:

BBT

New member
بچه ها به نظرتون سوال 22 بیوشیمی اشتباه نیست جواب ریبوفلاوین باید باشه کسی میدونه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا