نظر شما راجع به کلید اولیه رشته بیوشیمی‌...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
خب اینهیبین نقشش مهاریه .تو سنتز و آزاد شدن fsh نقش داره؟
سوال مبهمیه .
برا ما نوشته HPL نه LPH.نمیدونم چی باید به طراح گرامی گفت
والا b-LPHدرسته. (بتا لیپو تروپین هورمون) احمقها برعکس تایپ کردن.
منبع کتاب دکتر احسانی فصل آخر صفحه 722- جواب تست شماره 7 صفحه 852 کتاب گنجینه جامع بیو شیمی اکبر جعفر نژاد

اگه این‌جوریه این سوال ابهام داره.
اوایل لوتئال این فیدبک منفی‌ شروع میشه اما انتهاش میشه گفت برای ورود به فاز فولیکولی fsh. Lh افزایش پیدا می‌کنن!نه؟!!!!

یک نکته ای هست که باید بهش توجه بشه ولی متاسفانه من وقتی داشتم تست های چند سال پیش رو بررسی می کردم متوجه این موضوع شدم که اگر زیست رو می خواییید خوب بزنید باید بیشتر(نمی گم حتما یا همیشه) روی کتابهای دبیرستان فوکوس کنید.منظور طراح سوال همون صفحه بوده و نه بیشتر.شاید خندتون بگیره ولی متاسفانه اینجوریه!!

سلام بچه ها میدونم این جا بحثش نیست ولی من سربازی افتادم نیروی انتظامی کرمانشاه شهید رجایی تو رو خدا هر کی اطلاعاتی در مورد اونجا داره بده
شرمنده شرمنده
ممنون

سلام بچه ها میدونم این جا بحثش نیست ولی من سربازی افتادم نیروی انتظامی کرمانشاه شهید رجایی تو رو خدا هر کی اطلاعاتی در مورد اونجا داره بده
شرمنده شرمنده
ممنون

برو به سلامت!!
من ناجا خدمت کردم و شب عید تموم شد. اموزشی دوران باحالیه... خدمتت بستگی به جات داره ناجا حوزش گستردس اگاهی اطلاعات راهور پلیس راه اجتماعی امداد کلانتری ها عقیدتی اموزش اماکن وظیفه عمومی و خلاصه....بستگی خیلی زیادی به جات داره.

شرمنده امپراتور ایا تک فرزند میفته شهر خودش
امیدوارم بهترین دانشگاه قبول بشی

bahar9368

New member
وای وای سربازی .:auizz3ffy9vla57584x
خدارو شکر ما که معاف شده به دنیا اومدیم :painting::smilies-azardl (113

shilan

New member
گیاهان می توانند بر خلاف مهره داران از استیل کوا گلوکز بسازند.
ازدو مولکول استیل کوا یک مولکول سوکسینات بسازند و ان را وارد چرخه کربس می کنن و در نهایت تبدیل به کربوهیدرات میشود.
کتاب دکتر احسانی فصل 11- صفحه 377 و تست شماره 18 صفحه 403 همان کتاب.
آخه این واکنش جزو ۸ واکنش کربس نیست.پس فقط گزینهٔ الف میتونه درست باشه.

شرمنده امپراتور ایا تک فرزند میفته شهر خودش
امیدوارم بهترین دانشگاه قبول بشی

من اوایل نیرو انسانی بودم کارگزینی وظیفه بله تک فرزند جز موارد استثنا هستش ولی درخواستتو در دوران اموزشی می دی ولی اگه شهر خودت نیوفتادی وقتی می ری یگانت تقسیم میشی اون وقت اقدام می کنی 2 هفته زمان میبره.

shilan

New member
میشه یه نفر برام توضیح بعده چرا جواب سوال ۶ شیمی‌(pcl5 )الف میشه؟! مرسی‌
:riz304::riz304:

اخرین سوال هنگام تقسیم بعد از اموزشی چطوره برای لیسانس
شرمنده

خواهش میکنم میدونم الان زیاد استرس داری ولی دوران خوبیه همش خندس...
ببین من بعضی وقتها خودم تقسیم می کردم. شما با فوق دیپلم،لیسانس،فوق و دکتری با هم تقسیم میشین.فوق و دکتری میرن رسته تخصصی.اما لیسانس بستگی به توانایی هات داره.اگه کامپیوتر بلد باشی مطمئن باش جای خوب می افتی.چون عمده کارهای ناجا رو سربازا انجام میدن.
من خودم بچه باحالا رو برای ستاد انتخاب می کردم اونایی که پرو بودن و چیزی بلد نبودن می دادم بیرون ستاد.

vitamin

New member
بچه ها یادتون باشه واسه اعتراض به کلید حتما منبع باید کتاب های رفرنس مثل لنینجر و دولین باشه

bahar9368

New member
آره منم دوس دارم بدونم .فک میکردم فسفر تراز s و p داره .امان از پایه ضعیف شیمی .کاش قبل بیوشیمی چند واحد شیمی برامون میذاشتن :33:

ببین p عدد اتمیش 15 هست و گفته PCl5
P15=1S 2S2P 3S3P
ولی با توجه به اینکه Pcl5پس لاجرم یک الکترون از 3اس که پر هست میره به 3دی تا 5 الکترون ازاد داشته باشه.نهایتا الکترون تراز های 3S 3P 3d در تشکیل پیوند شرکت دارند.(اس 1-پی 3- دی 1 الکترون دارند مجموعا 5 تا الکترون)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا