نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

meysam311

New member
سلام دوستان منم پرستاری ویژه امتحان دادم و حتی پ در صد هم به قبولیم شک نداشتم
حتی آماده رفتن بودم که ناباورانه قبول نشدم
همه شنبه میایم

meysam311

New member
والا من كه كم مونده شاخ دربيارم.پارسال ميانگين 44قول شده بودمن امسال 53زدم همه شهرهاروهم زدم ولي قبول نشدم.يكي اراستادم مسول تحصيلات تكميلي وزارت خونه بودقبل امتحان ميگفت صددرصدقبولي.نميدونم چي بگم؟؟؟؟؟؟حرفمونه به كي بايدبگيم؟.

با سلام منم میانگینم 50 است و ناباورانه قبول نشدم
در حالیکه پارسال با این میانگین زیر 100 شدن

zss

New member
بچه ها جریان سایت سنجش پزشکی چیه؟نوشته کد رهگیری رو وارد کنین شماره داوطلبی دریافت کنید.یعنی چی؟ به چه درد می خوره؟

آخرین ویرایش:

elena

New member
امروز کسی نرفته وزارتخونه؟ خبر جدید چه خبر؟
امروز من رفتم ولی خبری از بچه های دیگه نبود. بچه های علوم پایه واسه اعتراض اومده بودند,تعدادشون زیاد بود.ایشالله ما هم شنبه وزارتخونه.... همه بیان.....

hossein-sara

New member
میایم ایشالا. من خودم شمالی ام. پا میشم میام. چقد خوبه که همه بچه های شهرستانی بیان تهران شنبه

کارمند

New member
بچه ها احتمالا خیلی ها از این سایت خبر ندارند . سعی کنید شنبه 9 صبح را به اطلاع همه برسانید . این ترتیب انتخاب محل تحصیل برای خیلی ها مشکل ساز شده است .

negah

New member
ممکنه سوالا از قبل لورفته باشه؟ آخه تو اون زمان کم چطور کسی میتونه همه رو 100 بزنه؟؟؟!! :21:

meysam311

New member
بچه ها جریان سایت سنجش پزشکی چیه؟نوشته کد رهگیری رو وارد کنین شماره داوطلبی دریافت کنید.یعنی چی؟ به چه درد می خوره؟

منم گیج شدم آخه شماره داوطلبی به چه درد می خوره؟؟؟؟
در ضمن اصلا شماره ای هم نمیده
همون لینک و صفحه اعلام نتایجه
من کد رهگیری رو وارد کردم ببینم چه خبره
باز می نویسه پذیرفته نشده اید
یکی به من بگه تو این سایت مشکوک چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein-sara

New member
بچه ها شنبه تمام اینارو میگیم. فیلم میگیریم و به تمام خبر گذاری ها اطلاع میدیم. 20:30 رو هم زنگ بزنید همچنان. بگید که شنبه تجمع داریم.

zahra

New member
سلام ، یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب منم امتحان دادم . قبول هم نشدم ، تصمیم گرفتم برا سال دیگه >>>ایشاالله
دیگه این جنگولک بازیا چیه در آوردید؟؟؟؟

شرمنده شوخی بود>>>>>>>>>>>امیدوارم حقتون رو تو اون دنیا بهتون بدن> آخه این دنیا و روزگار قانون نداره....

meysam311

New member
دوستان یادمون نره قصه یک سال عمرمونه
یادتونه زمانی که به دروغ گفتن نتایج به خاطر افزایش ظرفیت دیرتر اعلام می شه سایت علوم پزشکی نوشت وزارت بهداشت قابل پیش بینی نیست
بعدشم چرا گداشتن دقیقا یه روز قبل اعلام نتایج حرف افزایش ظرفیت رو به میون کشیدند
همه می دونیم که سنجش تاریخ ششم بود که حرف از افزایش ظرفیت زد اما تاریخ این اطلاعیه 15 تیر درج شده سوتی اطلاعیه 14 هم که شاهکاره(انتخاب نا مناسب شهر)
همه اینها شواهد مشکوک بودن وزارته...

hossein-sara

New member
دوستان یادمون نره قصه یک سال عمرمونه
یادتونه زمانی که به دروغ گفتن نتایج به خاطر افزایش ظرفیت دیرتر اعلام می شه سایت علوم پزشکی نوشت وزارت بهداشت قابل پیش بینی نیست
بعدشم چرا گداشتن دقیقا یه روز قبل اعلام نتایج حرف افزایش ظرفیت رو به میون کشیدند
همه می دونیم که سنجش تاریخ ششم بود که حرف از افزایش ظرفیت زد اما تاریخ این اطلاعیه 15 تیر درج شده سوتی اطلاعیه 14 هم که شاهکاره(انتخاب نا مناسب شهر)
همه اینها شواهد مشکوک بودن وزارته...

دلیل کافی وجود داره. من امشب راه میفتم سمت تهران. بچه ها حقمونه.

کارمند

New member
قرار همه رشته ها ساعت 9 صبح روز شنبه جلوی وزارتخانه تا گرفتن جواب قانع کنند ه ایی که ندارند .

Ebi

New member
به زودی اینجا پاکسازی میشه.قرار بود نظر داده بشه نه چیز دیگه ای.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا