نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

erfanet

New member
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

بیوشیمی 72
شیمی آلی 24
زیست شناسی 24
زبان 40
مجموع 160

sina2020

New member
من آزمایشگاه های تهران و مدرس رو دیدم .مدرس تجهیز تره. و بیوشیمی تهران هنوز گروه مستقل نداره و مدیر گروهش از دانشگاه تهران کلی شاکیه.

سلام اظهارات مدیر گروه که شما بهش استناد کردین مال زمان ادغام دانشگاه ایران و تهران ه ومنظور دکتر خاقانی این بوده که دانشجوها که زیاد شدن براشون فظا نداریم نه اینکه بگن امکانات نداریم در ضمن ما که دانشجو تهران هستیم واز نزدیک همه چی رو می بینیم "احتمالا" بهتر از شما بتونیم قضاوت کنیم .مدرس دانشگاه خوبی ه اما در حد تهران نیست این تقریبا یه چیز بدیهی ه.بیشتر بچه ها بهشتی رو به تربیت مدرس ترجیح میدن.

roj

New member
پاسخ

من رشته بیسم شیمی کاربردیه.راستش کلی شیمی الی وجداسازی خونده بودم اما دریغ ازیه سوال.
همش مربوط به تقطیر وکراکینگ نفت بود که هیچ ربطی به الی وبیوشیمی نداشت.بیشتربه درد استخدامیه وزارت نفت
میخورد تا وزارت بهداشت.بیوشیمیشم افتضاح بود

آخرین ویرایش:
میگم بچه ها درس شیمی چقدر سوالاش به جا و متنوع بود:shocked: از کمپوت توش بود تا شیر تا نفت!!!!!!!!!!!!!

ne11833

New member
بچه ها اگر کسی روی سوال خاصی اعتراض داره بعد از اعلام کلید سوال مورد اعتراضش از هر درس رو بگه (مثل اون دوستی که روی یک سوال زبان اعتراض داشتند)که اگر بقیه موافق بودند با هم اعتراض کنیم.ممنون

vitamin

New member
سوال 87 شيمي گزينه 2 درسته يا 4؟؟ كليد خليلي 2 زده وزارت بهداشت 4 !!!
من 2 زدم

آخرین ویرایش:

fatima001

New member
بچه ها کلید سوالات رو دیدید؟به نظرم چند تا غلط داشت.درصدای من با همون اشتباهات شد:بیوشیمی 60،شیمی 47،زیست 81،زبان 51، به نظرتون قبول میشم ؟ :(

محمدنبی

New member
:wacsmiley:
به نظر من که کلید یه درس دیگه رو گذاشته بودن جای بیو
چون مال من همش اشتباه شد:1dco2x0p1lilzhfpg1t

سلام و خسته نباشید لطف میکنید رتبه منو تخمین بزنید ممنون میشم. بیوشیمی62 - شیمی16 - زیست 62 - زبان 46

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا