نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

erfanet

New member
درصدات خوبه. اگه واقعا کلید بیاد و اینا تغییر نکنند یه جای خوب قبولی .به نظر من با این در صد زیر 25

تپلی

New member
تپلی در اوج قدرت!

درود بر وزارت بهداشت با این سوالهاش من که خیلی حال کردم.اولتون خودمم بقیه.....!:bunnyearsmiley:

mohamad21

New member
سلام.
من اولا از ممتحن های برگزاری آزمون که نا آزموده بودند گله مندم.دفترچه سوالها رو با پاسخنامه از ما گرفتند بعد که اعتراض کردیم چندتا از دوستان دفترچه های مال خودشونو نبردند ! مال من معلوم نیست دست کی هست؟!دوم اینکه اگر بگم منبع سوالهای شیمی چی بود همگی برای همیشه قید کنکور را خواهید زد!پس بهتره سکوت کنم!:smiliess (12):... صفحه 198 تا 220
صفحه 198 تا220 یعنی چی؟ میشه بگی شیمی را از کجا طرح میکنن؟

ne11833

New member
سلام به همه
بیوشیمی خوب بود
شیمی سخت بود و بعد از امتحان یکی از دوستان بهم گفت که سوالهای آخر شیمی همه اش از شیمی عمومی 2 بود که من نخونده بودم
زیست خوب بود
زبان یه کم سخت بود
من خودم زبانم خوبه ولی امشب فهمیدم که ریدینگ آخر رو جا انداختم و 4 تا سوال پرید...البته اگه جاننداخته بودم هم وقت نداشتم که بخونم و بزنمشون متنشم همچین روون نبود
خلاصه که کلی حرص خوردم
حالا ببنیم چی میشه

ne11833

New member
من درصدام حدودی ...
بیشیمی 70
شیمی 30
زیست80
زبان 60
البته خردههاشو نگفتم چون شک دارم
من فقط میخوام قبول بشم!!!حالا کجاش مهم نیست
با توجه به اینکه امسال احتمالا بیشتر شرکت کننده ها بیوشیمی و زیست رو میزنند برای من جای امیدواری هست؟

ne11833

New member
سلام به همه
بیوشیمی خوب بود
شیمی سخت بود و بعد از امتحان یکی از دوستان بهم گفت که سوالهای آخر شیمی همه اش از شیمی عمومی 2 بود که من نخونده بودم
زیست خوب بود
زبان یه کم سخت بود
من خودم زبانم خوبه ولی امشب فهمیدم که ریدینگ آخر رو جا انداختم و 4 تا سوال پرید...البته اگه جاننداخته بودم هم وقت نداشتم که بخونم و بزنمشون متنشم همچین روون نبود
خلاصه که کلی حرص خوردم
حالا ببنیم چی میشه

ne11833

New member
آخه حرص خوردنم داره وقتی بدونی اگه این 4 تا سوالو جا ننداخته بودی حد اقل دو تاشو میزدی....

ne11833

New member
slm darsadhaye man:bioshimi:85-zist:82-shimi:33.5-zaban:40
benazare shoma koja ghabol misham?
ببین بیوشیمی امسال زیاد سخت نبود احتمال اینکه یه عده مثل تو 80 زده باشن زیاده ولی کلا خوب زدی بهت تبریک میگم.:smiliess (8):

d67

New member
مرسی ne11833-انشاالله همه اونهایی که زحمت کشیدن جای خوبی قبول بشن

mina 22

New member
الان كه مطالب بقيه رو خوندم يكم خيالم راحت شد كه تنها من نيستم كه شيمي و زبان رو بد زدم . خداييش
سوالاي شيمي الي از كدوم رفرنس طرح شده بودن؟

Mohammad gh

New member
آخه حرص خوردنم داره وقتی بدونی اگه این 4 تا سوالو جا ننداخته بودی حد اقل دو تاشو میزدی....

خب مگه نمیگی که وقتشو نداشتی و اون متن هم سخت بوده
شاید اگه میدیدیش وقتت برای چیز مهم دیگه که شانست بیشتر بوده میپرید و همینطور اعصابت بیشتر خورد میشد و ذهنتو درگیر میکرد
البته هرکی جای تو باشه حرص میخوره
ولی نیمه ی پر لیوان رو هم آدم باید نگاه کنه

با درصدایی که شما زدید مطمین باشید که یه جای خوب قبول میشید
خیلی ها ارزوشونه که بتونن همچین نتیجه و درصدایی رو بزنن
تو دانشگاه ما وقتی اسم ارشد و رشته هایی مثل بیوشیمی میاد وسط همه جا میزنن و میگن ما که عمرا نمیتونیم و........
خلاصه اصل مطلب اینه که الان دیگه هرچی بوده تموم شده و دیگه کاری از دست هیچکی به غیر از دعا و توکل به خدا بر نمیاد پس ایمانتونو از دست ندید

nocerino

New member
والا چی بگم .اون که میگفت شیمی رو از یه منبعی غیر از مورتیمرو مودیسون بوید واسه شیمی الی برداشتن سوال طرح کردن خوب منبعشو بگه دیگه .دیگه امتحان تموم شده و نیازی به این همه حرفا نیست.براتون بچه ها به این روزای قشنگ دعا میکنم روز ششم شهریور وقتی نتیجه رو دیدید همه خنده رو لباتون باشه و ایشالا همتون در کنکور موفق باشید منم در کنار شماها موفق باشم انشاءالله.التماس دع

nocerino

New member
والا چی بگم .اون که میگفت شیمی رو از یه منبعی غیر از مورتیمرو مودیسون بوید واسه شیمی الی برداشتن سوال طرح کردن خوب منبعشو بگه دیگه .دیگه امتحان تموم شده و نیازی به این همه حرفا نیست.براتون بچه ها به این روزای قشنگ دعا میکنم روز ششم شهریور وقتی نتیجه رو دیدید همه خنده رو لباتون باشه و ایشالا همتون در کنکور موفق باشید منم در کنار شماها موفق باشم انشاءالله.التماس دعا:bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

luqman

New member
:smiliess (15):سوالات بیوشیمی بعضی هاش خیلی سخت بود شیمی که افتضاح بود نمیدونم بهداشت مواد غذایی بود یا شیمی آلی!زیست خوب بود زبانم 2تااز متناش نفسگیر بود...............:21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا