نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

noorolhoda

New member
دوست من با توجه به سطح پایین سوالای بیوشیمی و زیست من فکر میکنم امسال اول زبان به خاطر سختی فوق العادش و بعد شیمی تعیین کننده بودن
سلام و درود.
موفقیت شما را تبریک میگم.انشاالله در همه امور موفق باشید.
اما دوست عزیز.اگر شیمی تعیین کننده بود خودتون اقرار دارید شیمی صفر درصد زدین.پس چطور قبول شدین!؟درصورتی که رزمن فولد 40 % شیمی زده! بین الملل تبریز.پس تعیین کننده به نظر من بیوشیمی هست که آدم با هر یک درصد کلی جابجا میشه!:14:

parisakh

New member
:riz304:
بنده بیوشیمی رو خیلی خوب خوندم. لنینجر و استرایر و دولین رو خوندم. از کتابهای خلاصه هم خلاصه ی بیوشیمی خسروی و بیوشیمی پوران پژوهش و 2 تا جزوه ی تر و تمیز و کامل رو خوندم. زبان هم 504 و تافل و کلی کلمه ی دیگه از منابع مختلف خوندم. ولی لزگی رو نخوندم. چون رشته ام زیست بود، زیست شناسی اصلاٌ نخوندم و شیمی هم هیچی نخوندم. در کل امسال درس خوندم که آماده بشم برای سال بعد ولی خوب دیگه زد و قبول شدم. درصدام هم : بیوشیمی 72 زیست 70 زبان 51 شیمی 0
مرسی خیلی لطف کردین که من رو راهنمایی کردین باز هم تبریک می گم:riz304:

biochem

New member
من قبول نشدم!!!!اشکم دراومد...خیلی زحمت کشیده بودم این یه سال...خیلیییییی....درصدهامم خوب بود ....فقط چندتا شهرو زده بودم...دیگه ولش کردم نمیخونمش.همش بدمیارم!! تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن.
چه ناامید. بشین دوباره بخون. اگه امسال اینجوری شد مطمئن باش با تجربه ای که داری سال بعد حتما قبول میشی

biochem

New member
سلام و درود.
اما دوست عزیز.اگر شیمی تعیین کننده بود خودتون اقرار دارید شیمی صفر درصد زدین.پس چطور قبول شدین!؟درصورتی که رزمن فولد 40 % شیمی زده! بین الملل تبریز.پس تعیین کننده به نظر من بیوشیمی هست که آدم با هر یک درصد کلی جابجا میشه!:14:
امسال زبان به نظر من تعیین کننده بود البته درس اصلی که جای خودش را دارد.

vizviz

New member
سلام و درود.

بنده از بابت سختی سوالات عرض کردم. اول از همه به نظر من زبان تعیین کننده بود. تو نرم افزار تخمین رتبه این 51 درصد زبان من رتبه 8 رو تو کشور داشت. همین 51 درصد زبان با صفر شیمی نمره ی من رو کلی میاره بالاتر از 20 درصد زبان با 40 درصد شیمی اون دوستمون. بیوشیمی هم که جای خود داره. نتیجه ی امر هم گویای این موضوعه

erfanet

New member
سلام عرفان جان
بهت خیلی تبریک میگم، ایشالا خبر دکترات رو بشنویم :thumbsupsmileyanim:
لطفا وقتی رتبه ات رو هم فهمیدی به ما هم بگو :sarma:
ممنون.ایشالا موفقیتهای شما. چشم. گرگان انتخاب 17 بود!

vitamin

New member
سلام دوستان گل به همتون تبريك ميگم من كه متاسفانه قبول نشدم :smiliess (12):
انشاله سال ديگه..

reyhan

New member
چه ناامید. بشین دوباره بخون. اگه امسال اینجوری شد مطمئن باش با تجربه ای که داری سال بعد حتما قبول میشی

اخه دیگه 100 درصد مطمئن بودم درمیام!! فکر میکردم جواب زحمتمو میگیرم.نمیشه اعتماد کرد!هر سال طرح سوالارو عوض میکنن!یه رشته ی دیگه هم قبول شدم..چیزی که حتی 1 ورق ازش نخوندم!دیگه اونو میرم.شمام اگه قبول شدی تبریک میگم.

biochem

New member
اخه دیگه 100 درصد مطمئن بودم درمیام!! فکر میکردم جواب زحمتمو میگیرم.نمیشه اعتماد کرد!هر سال طرح سوالارو عوض میکنن!یه رشته ی دیگه هم قبول شدم..چیزی که حتی 1 ورق ازش نخوندم!دیگه اونو میرم.شمام اگه قبول شدی تبریک میگم.
مرسی عزیزم. اگه فکر میکنی اون رشته خوبه از پشت کنکور نشستن بهتره

reyhan

New member
بچه ها یه سوال دارم: این ازمون تکمیل ظرفیت هم داره؟ممنون میشم جواب بدید.راهی داره که دوباره بشه تعداد دانشگاههای انتخابی رو افزایش داد؟

آخرین ویرایش:

foroozan

New member
سلام دوستان منم بانظر خانم حسین زاده موافقم البته بعلاوه اینکه زیستشم خوب بود

hi aty

New member
بچه ها شما چطوری دارین در مورد قبول یا رد شدن حرف می زنین من اصلا نمی تونم سایت علوم پزشکی دات کام باز کنم تا وارد سیستم تخمین رتبه بشم :65d6a5d6s:
کمک .........

bahar9368

New member
بچه ها شما چطوری دارین در مورد قبول یا رد شدن حرف می زنین من اصلا نمی تونم سایت علوم پزشکی دات کام باز کنم تا وارد سیستم تخمین رتبه بشم :65d6a5d6s:
کمک .........
عزیز تو قسمت بیوشیمی 92 پست بزار
برا تخمین رتبه برو به Untitled Page

kiana

New member
منم که تهران قبول شدم
خوشحال میشم کمک کنم

سلام دوست عزیز با تبریک قبولیتون یه خواهش داشتم اگه ممکنه برای ماهایی که می خوایم 93 کنکور بدیم بگید که از چه منابعی خوندید و کدوم کتابا کاربردی تر هستند؟
:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا