نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

اهو

New member
کسی راجع به محل کلاس ارشد بین الملل شهید بهشتی اطلاع داره؟

vizviz

New member
سلام تبریک می گم انشالله که موفق باشید :riz304: میشه لطفا منابعی رو که خوندین اعلام کنید تا سال دیگه ما که قبول نشدیم بتونیم استفاده کنیم باز هم متشکرم
:riz304:

بنده بیوشیمی رو خیلی خوب خوندم. لنینجر و استرایر و دولین رو خوندم. از کتابهای خلاصه هم خلاصه ی بیوشیمی خسروی و بیوشیمی پوران پژوهش و 2 تا جزوه ی تر و تمیز و کامل رو خوندم. زبان هم 504 و تافل و کلی کلمه ی دیگه از منابع مختلف خوندم. ولی لزگی رو نخوندم. چون رشته ام زیست بود، زیست شناسی اصلاٌ نخوندم و شیمی هم هیچی نخوندم. در کل امسال درس خوندم که آماده بشم برای سال بعد ولی خوب دیگه زد و قبول شدم. درصدام هم : بیوشیمی 72 زیست 70 زبان 51 شیمی 0

biochem

New member
بنده بیوشیمی رو خیلی خوب خوندم. لنینجر و استرایر و دولین رو خوندم. از کتابهای خلاصه هم خلاصه ی بیوشیمی خسروی و بیوشیمی پوران پژوهش و 2 تا جزوه ی تر و تمیز و کامل رو خوندم. زبان هم 504 و تافل و کلی کلمه ی دیگه از منابع مختلف خوندم. ولی لزگی رو نخوندم. چون رشته ام زیست بود، زیست شناسی اصلاٌ نخوندم و شیمی هم هیچی نخوندم. در کل امسال درس خوندم که آماده بشم برای سال بعد ولی خوب دیگه زد و قبول شدم. درصدام هم : بیوشیمی 72 زیست 70 زبان 51 شیمی 0
کجا قبول شدی؟
خودم دیدم. تبریک میگم

آخرین ویرایش:

shilan

New member
سلا بچه ها.به قبول شده ها(BIOCHEM ,VIZVIZ ,LETHEو...)تبریک میگم.انشااله همیشه موفق باشن.بچه ها منم تبریز بین الملل قبول شدم.خیلی ناراحتم.فک نمیکردم اینجوری بشه.یکی به من دلداری بده:tsimuzpzwoap1t9y3o7خیلی گناه دارم.خیلی سخته یه سال دیگه بشینی ودرس تکراری بخونی!!

biochem

New member
سلا بچه ها.به قبول شده ها(BIOCHEM ,VIZVIZ ,LETHEو...)تبریک میگم.انشااله همیشه موفق باشن.بچه ها منم تبریز بین الملل قبول شدم.خیلی ناراحتم.فک نمیکردم اینجوری بشه.یکی به من دلداری بده:tsimuzpzwoap1t9y3o7خیلی گناه دارم.خیلی سخته یه سال دیگه بشینی ودرس تکراری بخونی!!
عزیزم اشکالی نداره. حالا که میخوای بشینی بخونی درست بخون تا حتما یه جای خوب قبول شی.

shilan

New member
عزیزم اشکالی نداره. حالا که میخوای بشینی بخونی درست بخون تا حتما یه جای خوب قبول شی.

مرسی باشه اگه موندم انشا اله با کمک شما سال دیگه ترم پایینیتونم:ph34r-smiley:ولی هنوز نمیدونم برم یا نه؟!اخه شهریه شو نمیدونم چجوریاس!تو سایتشونم نزدن:dadad4:

shilan

New member
کسی از هزینه دانشگاه بین الملل خبر نداره؟از نوع تبریزش؟؟!!

monika.r

New member
سلاااااااااام تبرییییییییییییییییییک خواهشا کاملا راهنمایی کن بگو چی خوندی؟از کی شروع کردی؟چند ساعت خوندی؟درصدات چه جوریبود؟

آخرین ویرایش:

ne11833

New member
من اگه جات بودم همون بین الملل به کله میرفتم چون حوصله یه بار دیگه خوندن نداشتم!

rossmanfold

New member
بچه ها چرابس من این طوری قبول شدم ، دارم دیوونه میشم ، به نظرتون بیا این درصدا من باید تبریزبین الملل قبول بشم؟
بیوشیمی 62
زیست60
شیمی40زبانو نمی دونم اما دیکه از 25 -30 کمترنزدم

vizviz

New member
تبریک به همه قبولیها
منم کرمان قبول شدم

به همه ی دوستان همچنین به شما تبریک میگم. از این فرصت استفاده کنید چون کرمان دکترای بیوشیمی بالینی هم داره. شاگرد اول بشید یسره دکترا تو شاخشه

vizviz

New member
بچه ها چرابس من این طوری قبول شدم ، دارم دیوونه میشم ، به نظرتون بیا این درصدا من باید تبریزبین الملل قبول بشم؟
بیوشیمی 62
زیست60
شیمی40زبانو نمی دونم اما دیکه از 25 -30 کمترنزدم

دوست من با توجه به سطح پایین سوالای بیوشیمی و زیست من فکر میکنم امسال اول زبان به خاطر سختی فوق العادش و بعد شیمی تعیین کننده بودن

biochem

New member
تبریک به همه قبولیها
منم کرمان قبول شدم
کرمان گروه بیوشیمی خوبی داره. من که عاشق استاد مشتاقیم. دیدیش سلاممو بهش برشون بگو دختر بابا تهران قبول شده.آخه بهش قول داده بودم برگردم کرمان پیشش

reyhan

New member
من قبول نشدم!!!!اشکم دراومد...خیلی زحمت کشیده بودم این یه سال...خیلیییییی....درصدهامم خوب بود ....فقط چندتا شهرو زده بودم...دیگه ولش کردم نمیخونمش.همش بدمیارم!! تبریک به همه ی اونایی که قبول شدن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا