نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد بیوشیمی بالینی 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Anderyaa

New member
قابل توجه Anderyaa : من مورتیمر جلد اول رو کامل و دقیق خوندم بجز سوال 77 در مورد فشار بخارهیچ سوال دیگه ای از سوالای مطالب حفظی امسال رو توی مورتیمر پیدا نکردم :21:

چندتا سوال اولش والا سوال های تجزیه ایه! تجزیه دستگاهی!

..............

خسته نباشند فقط همین چندتا سوال!

vitamin

New member
سوال 155 زبان هم تغيير كرد قسمت پايين تغييرات كليد گفته

jupiter_sps

New member
حالا فکر میکنید همون 155 زبان رو درست تغییر دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ من که می گم هنوز غلطه!!!!!

luqman

New member
بچه طریقه محاسبه کردن نمره رو بگید دیگه!و همچنین طریقه گرفتن میانگین درصدهاچه جوریه؟؟بچه های بیوشیمی بگید شماهمه دانشگاه هارو انتخاب کردید یا فقط تعداد معدودی رو؟؟!

ne11833

New member
دوستان محترم رشته بیوشیمی بالینی لطف کنند و اعتراضات به کلید نهایی رو که دارن با ذکر دلیل و رفرنس بیان و تو تاپیک زیر مطرح کنند
http://olumpezeshki.ir/forum/thread2917-7.html#post38403
چه فایده:؟
ما 10 تا سوال اعتراض زدیم همه اش 5 تا رو تغییر دادن حالا چه کار میتونیم بکنیم؟
تازه 3سوال 155 من با کلید ثبلی درست زده بودم نمیدونم به چه عللللللللتی تغییرش دادن!!!:13:

jo-boy

New member
چه فایده:؟
ما 10 تا سوال اعتراض زدیم همه اش 5 تا رو تغییر دادن حالا چه کار میتونیم بکنیم؟
تازه 3سوال 155 من با کلید ثبلی درست زده بودم نمیدونم به چه عللللللللتی تغییرش دادن!!!:13:

همین گفتن "چه فایده ها" باعث شد این بلاها سرمون بیاد چون طراحا هم میگن سوال غلط بدیم کسی که اعتراض نمیکنه

اونایی که مینویسن منابع: شیمی آلی موریسون بوید بعد از مورتیمر سوال میدن واسه پارسالیا و امسال رو که بهتره هیچی نگم به نظر خود وزارت بهداشتیا این کار درستیه؟!!!!!!!!! یک سال تحمل استرس کمه تازه میری سر جلسه سورپرایز میشی بعدشم کلید غلط تازه نه یکی دوتا سوال اعتراض هم که میزنی 2 یا 3 تاشو درست میکنن شکر خدا رشتشونم پزشکیه عوارض استرس رو خوب میدونن ولی انگار تنها چیزی که اهمیت نداره سلامتی زحمت و عمر ماهاست.

FORD

New member
سلام دوستان
خیلی ناراحت میشم میبینم اینقدر استرس رتبه و درصد دارید
منم مثل شما بعد از آزمون همش کابوس سایت تخمین رتبه و درصد و اعتراض به گزینه های غلط و... رو میدیدم
بعد گفتم برای خلاص شدن از این کابوس تا نتایج نهایی رو بزنن تو این مدت برم یه کار مفید انجام بدم
کلاس آیین نامه ثبت نام کردم کتابهای عملی مربوط به کار روتین رو مطالعه میکنم
الان استرسم خیلی کمتر شده
تازه احساس میکنم وقت کم دارم!!!!!!!!!
ترو خدا اینقدر استرس کنکور نداشته باشید بقول دوستمون عوارض بلند مدت داره
دنیا به آخر که نرسیده باید رو نقطه ضعفامون کار کنیم تا اگه قبول نشدیم سال بعد با تسلط بیشتری سوالات کنکور را جواب دهیم
مثلا برای درس شیمی بنظرم میشه چنا سوال را انتخاب کرد و دقیقا دنبال جواباشون تو کتابهای معتبر شیمی بگردیم یا تو خود منابع یا از استاد
با تجربه بپرسیم قطعا جوابها رو تو یکی از کتابها پیدا می کنیم و معلوم میشه روی چه منبعی باید بیشتر کار کرد.

r.nassiri

New member
سوال 21 چي شد؟ سوال 26 اصلا از رفرنس نبود و همه ي جواب هاش غلطه !
سوال 159 چي؟ كي ميدونه از زبان چيا تغيير كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

rossmanfold

New member
سلام ، دوستان ازبین سوالاتی که درنامه اعتراض به کلید نهایی قید کردین 2 تاش مشکوک به درست بودنه یکی سوال 21 ( من خودم گزینه 1 رو زدم اما بعد ازاستادم که برسیدم ایشون گفتند که چون صورت سوال "مدت زمان" رو خواسته گزینه 2 درسته ) و یکی سوال 86 که فقظ گزینه د هستش که بعد از اکسیدشدن به کتون درمرحله دوم به اسید تبدیل میشه ، بقیه گزینه ها اصلا اکسید نمیشن... به هرحال امیدوارم هرکسی که تلاش کرده نتیجه زحماتشو بگیره وبه حقش برسه ...:a2d3:

Mohammad gh

New member
بچه ها شاید مربوط به آزمون نباشه
ولی به نظرتون با خوندن دولین متونیم نتیجه ی لازمو بگیریم
یا کدوم یکیتون تو این ازمون از خوندن دولین خیلی راضی بودن؟

FORD

New member
بچه ها شاید مربوط به آزمون نباشه
ولی به نظرتون با خوندن دولین متونیم نتیجه ی لازمو بگیریم
یا کدوم یکیتون تو این ازمون از خوندن دولین خیلی راضی بودن؟

با سلام
بنظرم خودتو محدود نکن اگه میخوای جای خوب قبول بشی که آرزوی اکثر داوطلبان است برای بیوشمی روی همه منابع کارکن
از همین امروز!
فردایی در کار نیست فردا همین امروز است!!!!!!!!!!!!!(برایان تریسی).

ne11833

New member
سلام
یک سری از شرکت کنندگان آزمون ارشد علوم پزشکی نسبت به سوالات آزمون و اشتباهات کلید نهایی اعتراض کرده اند و نامه ای به وزیر بهداشت نوشته اند
اگرشما هم موافقید به تالار گفتگو در این سایت و تاپیک "اعتراض و گرفتن حق ضایع شده" بروید و اسم و شماره داوطلبیتان را بنویسید.
با تشکر

jo-boy

New member
با توجه به ارسال نامه اعتراضی به آزمون ارشد پزشکی امسال و ضرورت اثبات جامعیت این اعتراض ، برای ارائه به سازمان سنجش پزشکی و نیز مراجع ذیصلاح اعلام حضور اشخاص حقیقی که متن نامه را تایید میکنند امری اجتناب ناپذیر بوده ، ازین رو ما را بر آن داشته تا برای پیشبرد هدف خویش اقدام به جمع آوری امضاء برای تایید این امر اقدام نماییم.
از تمام دانشجویان و شرکت کنندگان ارشد امسال که به هر نحو این نامه را مورد تایید دارند خواهشمند است متن زیر: اینجانب... شرکت کننده در آزمون ارشد پزشکی91 در گرایش... صحت نامه ارسالی را مورد تایید قرار میدهم. رادر یک فایل به 2007wordاز طریق پست زیر برای ارائه ما به سازمانهای نامبرده ارسال بدارند.

آدرس ایمیل برای ثبت اعتراض : eterazarshad@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا