نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی اردیبهشت 94

capilaria

New member
من باانگل93/33بنظرتون انگل جای دور قبولم

- - - Updated - - -

اگه نظراتتون در مورد انگلو بگین ممنون میشم

shima2020

New member
فک میکنم ایناییو که زدم درست باشه حالا اگه اشتباهی بود توش‌ بهم بگید لطفا

shima2020

New member
من باانگل93/33بنظرتون انگل جای دور قبولم

- - - Updated - - -

اگه نظراتتون در مورد انگلو بگین ممنون میشم

۹۳ انگل‌ زدین؟! من که‌ کرم نخونده بودم فقط تک یاخته ج دادم،اگه رشتتو انگل‌ باشه درصدتون عالی بوده

mahdiyar12

New member
سلام
به نسبت پارسال فضایی بود و کلا با فضا خوشحالم
میکروب دو تا 4 تا رو اشتباه زدم
ویروس 2 تا جواب ندادم و دو اشتباه
قارچ که اول دفترجه هم بود هنگ اوتم کردو شاید دلیلش تست نزدن بود
ایمنی عمومی تر شده بود!!!
زبان تا کلید نیاد نظری ندارم.ولی واژگان نسبت به 93 یه خورده آسون تر.یه ساعت و 10 دقیقه زبان زدم لامصب
کرم نخونده بودم برا کنکور ولی 4 تایی رو درست زدم
سلولی فصول تست خیز رو خوندم که زیاد سوال نیومد و از اطلاعات ناجیز کارشناسی استفاده کردم

Tina biotec

New member
بچه های میکروب سوالی که در مورد میرنژیت تاولی بود ..جوابش رو در رفرنسی دید؟..البته سرچ که کردم جوابش مایکوپلاسما پنومونیه بوده..من چند تا کتاب نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

mojnia

New member
بچه های میکروب سوالی که در مورد میرنژیت تاولی بود ..جوابش رو در رفرنسی دید؟..البته سرچ که کردم جوابش مایکوپلاسما پنومونیه بوده..من چند تا کتاب نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

2015-05-23_163200.jpg

ویرایش 25 میکروبشناسی پزشکی جاوتز فایل پی دی اف ص 462

mojnia

New member
کنکور امسال برای من خوب نبود. علی الخصوص درس باکتری
واقعا تعداد سوالا ها با توجه به ضریبش افتضاح بود فکر نکنم بیشتر از 30 یا 35 زده باشم
سلولی و مولکولی هم نخونده بودم . ویروس خوب بود قارچ متوسط انگل هم بخش کرم رو اصلا نگاه نکردم و تک یاخته هم یکی دو سوال
در مجموع این کنکور هیچ

mansouryaghoubi

New member
میگم شما مگه رفرنس میکروب رو نمی دونستین؟؟؟بخش کرم جزء سرفصل واسه میکروب و ویروس نبود!!!:smilies-azardl (181

mojnia

New member
میگم شما مگه رفرنس میکروب رو نمی دونستین؟؟؟بخش کرم جزء سرفصل واسه میکروب و ویروس نبود!!!:smilies-azardl (181
توی این 7 یا 8 سال اخیر سوالات انگل فقط از قسمت تک یاخته اومده بود و بخش کرم سوالی نمی اومد.

Tina biotec

New member
توی این 7 یا 8 سال اخیر سوالات انگل فقط از قسمت تک یاخته اومده بود و بخش کرم سوالی نمی اومد.
لطفن نظرتون در مورد منابعی که امسال مورد توجه طراح باکتری بوده بگید؟
من به نظرم جاوتز و مورای مورد توجه بوده و یک جاهایی هم طرح تستی سوال ها با سخت گیری اعمال شده...شایدم اشتباه کنم ولی خوشحال میشم شنا نظرتون و همینطور باقی دوستان بگید

maryam92

New member
سوالات باکتری از جاوتز بود ولی خیلی سخت بود.کلا کنکور امسال اصلا جالب نبود....نمیدونم سایت خ لیلی رو دیدین یا نه ؟خود آقای خ لیلی نظرش رو در مورد سوالات ایمنی مجموعه ع آ3 گفته که خیلی سخته حتی فراتر از کارشناسی ارشد ایمونو ......
زبان هم اصلا مثل هر سال نبود من سوالا چهارشنبه عصر رو که دیدم براحتی نصف سوالای زبان رو میزدم ولی سوالای پنجشنبه صبح رو به زور ده تا جواب دادم
و اما میرنژیت تاولی؟تو کتاب جاوتز من ویرایش 26 هست و ترجمه اقای روحانی فقط نوشته التهاب گوش میانی ور افراد داوطلب....ولی یه جاوتز قدیمی تر دارم ترجمه ستوده نیا اون قشنگ اشاره کرده که عفونت گوش داخلی (میرنژیت تاولی )در مایکوپلاسما پنومونیه .....
من اسم اون انتی بیوتیک رو هم تا حالا نشنیده بودم

mansouryaghoubi

New member
عزیزان در کل بخوای حساب کنین سوالات علوم ازمایشگاهی 3 خیلی خوب و مناسب بود سوالات ایمنی از قسمت سایتوکاین کموکاین اصلا یه مورد هم نداشتیم فقط تنها چیزی که هست اعتراض به سوالات انگل مربوط به بخش کرمها هستش که اصلا در رفرنس نبود و قرار نبود سوالی از بخش کرمها طرح بشه

shima2020

New member
عزیزان در کل بخوای حساب کنین سوالات علوم ازمایشگاهی 3 خیلی خوب و مناسب بود سوالات ایمنی از قسمت سایتوکاین کموکاین اصلا یه مورد هم نداشتیم فقط تنها چیزی که هست اعتراض به سوالات انگل مربوط به بخش کرمها هستش که اصلا در رفرنس نبود و قرار نبود سوالی از بخش کرمها طرح بشه

چه حرفی میزنيداااا...كجاي سؤالا مناسب بود...در حد افتضاح بود...معلوم نبود كنكور دكتراس يا المپیاد...

mansouryaghoubi

New member
شمایی که میگی سوالات مناسب نبود یه مورد از سوالات مثلا میکروب رو بگو بهتون بگم این مطلب بصورت واضح در کتب تستی مختلف و مورای یا جاوتز اعلام شده درسته برخی سوالات گنگ بود ولی پیچیده نبود جواب دادن شما بستگی به نوع منبعی بود که شما مورد مطالعه قرار دادین
در ضمن نیازی به اومدن پاسخنامه نیست چک شده قبلا قبولی حتمی هستش
و مورد بعدی اینکه تعداد انتخاب رشته سال 94 به نظر من البته نظر شخصی هستش بهتره چون میشه در یگ گروه مثلا علوم ازمایشگاهی 3 حداقل 3 الی 4 تا رشته انتخاب کرد ولی سالهای قبل فقط در یک رشته میتونستی انتخاب انجام بدی

بالا