نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی اردیبهشت 94

Omid.ab

New member
مرررسی شماهم مباااارکا باشه
من19ویروسم شدم استادام همشون گفتن ک ویروس بخونم ولی علاقه خودم به باکتری بیشتره

ممنون
منم تا اونجایی که شنیدم و فهمیدم رشته ویروس بهتره
البته علاقه به نظرم مهم تره
شما میتونید به خاطر علاقتون به باکتری خیلی موفق تر باشید
درکل آرزوی موفقیت دارم براتون

gelare

New member
ممنون
منم تا اونجایی که شنیدم و فهمیدم رشته ویروس بهتره
البته علاقه به نظرم مهم تره
شما میتونید به خاطر علاقتون به باکتری خیلی موفق تر باشید
درکل آرزوی موفقیت دارم براتون

مررسی
منم برای شما وبقیه بچه‌ها ارزوی موفقیت میکنم

vet lab sciences

New member
آقایون خانوما! باکتری از همه بهتره، شک نکنید، هم برید رشته خودتون، چیه میخواید بیاید ویروس! آخه ویروسم رشته س! همش خطره! یه سرماخوردگی سادش دمار آدم رو درمیاره، دیگه چه برسه به آنفلوانزای مرغیش و ابولا و هاری و... که به قول ما دامپزشکیا "در نهایت مرگ" عاقبتشه!!:riz277: البته دور از جون!

shima2020

New member
آقایون خانوما! باکتری از همه بهتره، شک نکنید، هم برید رشته خودتون، چیه میخواید بیاید ویروس! آخه ویروسم رشته س! همش خطره! یه سرماخوردگی سادش دمار آدم رو درمیاره، دیگه چه برسه به آنفلوانزای مرغیش و ابولا و هاری و... که به قول ما دامپزشکیا "در نهایت مرگ" عاقبتشه!!:riz277: البته دور از جون!

دیگه همه میدونیم ویروس بهتر آقای وت بازارگرمی نکن واسه باکتری به همون دو دلیلی که گفتم ویروس بهتر ولی کار تو ازمایشگاش خیلی پر خطرتر... اگه شهرای بهتری میگرفتن ویروسو من شاید ویروس میخوندم

shima2020

New member
خانما آقایون این گروهی که میخوایم تشکیل بدیم واسه اینکه بیشتر باهم در ارتباط باشیم و بهم کمک کنیم تو زمینه های مختلف پس بیان همکاری کنید باکتری شناسای گل

sara77

New member
بچه ها شما دانشگا شاهد رو میزنین؟؟؟؟کسی میدونه چطوریه؟؟؟

vet lab sciences

New member
دیگه همه میدونیم ویروس بهتر آقای وت بازارگرمی نکن واسه باکتری به همون دو دلیلی که گفتم ویروس بهتر ولی کار تو ازمایشگاش خیلی پر خطرتر... اگه شهرای بهتری میگرفتن ویروسو من شاید ویروس میخوندم

شاید وضعیت هیئت علمی شدن ویروس بهتر از باکتری باشه که اونم چند صباح دیگه با پذیرش دانشگاه آزاد و ظرفیتای بالای وزارت بهداشت خراب میشه ولی این که با ویروس میشه آزمایشگاه زد رو قبول ندارم. اصلا ما بخشی به اسم ویروس شناسی تو آزمایشگاه ها نداریم! تو این مورد باکتری وضعیتش بهتر از ویروسه. مگر این که آزمایشگاه تحقیقاتی باشه که اونم تاسیسش خدا تومن پول میخواد!
و این که شهرای پرتی ویروس رو میگیرن کاملا قبول دارم!

بالا