نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-ja

New member
سلام به همه ، علیرضا و بقیه دوستان ، راهنماییم کنین که گیر کردم . من الان ارشد بیوشیمی بالینی دانشگاه یزد(بین الملل)میخونم ، الان نتایج علوم اومده و تو رشته سم شناسی رتبم شده ۳- بنظرتون چیکار کنم ؟

تبریک میگم
منظورتون رشته های شناوره درسته؟

سم شناسی پس باید تربیت مدرس قبول بشی دیگه؟ درسته؟

خوب دیگه بستگی به علاقت داره ببین بیوشیمی بالینی رو بیشتر دوست داری یا سمشناسی. دو تا رشته جدا هستن.

تربیت مدرس باید خیلی مرددت بکنه. بیوشیمی بالینی هم رشته خوبیه. علاقه علاقه

انصراف میتونی بدی؟ منظورم اینه که چون الان دانشجویی از این نظر مشکلی نداری؟

آخرین ویرایش:

mehdialza

New member
تبریک میگم
منظورتون رشته های شناوره درسته؟

سم شناسی پس باید تربیت مدرس قبول بشی دیگه؟ درسته؟

خوب دیگه بستگی به علاقت داره ببین بیوشیمی بالینی رو بیشتر دوست داری یا سمشناسی. دو تا رشته جدا هستن.

تربیت مدرس باید خیلی مرددت بکنه. بیوشیمی بالینی هم رشته خوبیه. علاقه علاقه

انصراف میتونی بدی؟ منظورم اینه که چون الان دانشجویی از این نظر مشکلی نداری؟
اره شناوره - نمیدونم ،ولی تربیت مدرس میگیره احتمالا- اره با خودم میگم هزینه هام کم میشه و یه دانشگا تراز اول قبول میشم ، اما اینکه بیوشیمی بهتر از سم هم یطرف قضیه هس .انصراف که بعد از امتحانا میدم ، یعنی ترم یکو پاس میکنم . میگن ک باید پول ترم ۲ رو هم بدم ولی چون پروندم هنوز دانشگا قبلیمه همه چی دست خودمه ، و پولشونو واسه ترم دو نمیدم . کلا فک نکنم مشکل انچنانی واسه انصراف پیش بیاد ، اینا یچی واسه خودشون میگن

mehdialza

New member
چه فرقی بین سم شناسی وزارت علوم(تربیت مدرس) و بهداشت هست بچه ها؟ شناور یعنی چی ؟

alireza-ja

New member
اره شناوره - نمیدونم ،ولی تربیت مدرس میگیره احتمالا- اره با خودم میگم هزینه هام کم میشه و یه دانشگا تراز اول قبول میشم ، اما اینکه بیوشیمی بهتر از سم هم یطرف قضیه هس .انصراف که بعد از امتحانا میدم ، یعنی ترم یکو پاس میکنم . میگن ک باید پول ترم ۲ رو هم بدم ولی چون پروندم هنوز دانشگا قبلیمه همه چی دست خودمه ، و پولشونو واسه ترم دو نمیدم . کلا فک نکنم مشکل انچنانی واسه انصراف پیش بیاد ، اینا یچی واسه خودشون میگن

آخه مطمئنی که میتونی انصراف بدی؟ توی دفترچه یه چیز دیگه نوشته

Untitle1d.jpg

تبصره رو بخونید.

payiz_zxc

New member
دوستان من 80 سلولی شدم به نظرتون دانشگاه تهران و پزوهشگاه روزانه چفدر شانس دارم؟زنتیک چطور؟

alireza-ja

New member
دوستان من 80 سلولی شدم به نظرتون دانشگاه تهران و پزوهشگاه روزانه چفدر شانس دارم؟زنتیک چطور؟

ژنتیک چند شدید؟

روزانه پژوهشگاه رو احتمالش زیاده.

اگر ژنتیک رتبتون بهتر شده ژنتیک بزنید.

payiz_zxc

New member
ژنتیک چند شدید؟

روزانه پژوهشگاه رو احتمالش زیاده.

اگر ژنتیک رتبتون بهتر شده ژنتیک بزنید.
زنتیک 98 شدم.من سلولی زیاد علاقه ندارم و زنتیک بیشتر دوست دارم ولی زنتیک دانشگاه خوب قبول نمیشم با این رتبه...حالا به نظرتون زنتیک کجا میارم؟محدودیت مکانی هم دارم اول مشهد و بعد تهران

mehdialza

New member
آخه مطمئنی که میتونی انصراف بدی؟ توی دفترچه یه چیز دیگه نوشته

Untitle1d.jpg

تبصره رو بخونید.

اره اینم حرفیه . ولی شاید اینا منظورشون ازمون وزارت علوم باشه و نه بهداشت . اخه نتایج تکمیل ظرفیت ما بعد از ثبت نام علوم اومد

alireza-ja

New member
اره اینم یچیزی هس .ولی شاید تین منظورش وزارت علومه ، شایدم نه . نتایج تکمیل ظرفیت ما بعد از ثبت نام علوم اومد اخه .

اینا اعلام نتایج کنکور مد نظرشون نیست. میگن که در زمان ثبت نام کنکور نباید دانشجوی ارشد باشید حالا بهداشت علوم واسشون فرقی نداره. که البته شما اون موقع نبودید. کلا قوانینشون لنگ میزنه.

mehdialza

New member
اینا اعلام نتایج کنکور مد نظرشون نیست. میگن که در زمان ثبت نام کنکور نباید دانشجوی ارشد باشید حالا بهداشت علوم واسشون فرقی نداره. که البته شما اون موقع نبودید. کلا قوانینشون لنگ میزنه.

آره واقعا لنگ میزنه ، ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه . و یه سوال دیگه ، تو رشته امتحانی اولم معدلم بطور صحیح وارد شده _ اما تو سم شناسی یکم بیشتر قید شده ، دلیلش چی میتونه باشه ؟

alireza-ja

New member
آره واقعا لنگ میزنه ، ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه . و یه سوال دیگه ، تو رشته امتحانی اولم معدلم بطور صحیح وارد شده _ اما تو سم شناسی یکم بیشتر قید شده ، دلیلش چی میتونه باشه ؟

در صورتی که درست وارد کرده باشید ممکنه مربوط به ضریب دانشگاتون بوده که در معدلتون ضرب شده.

کلا نمیشه از کارای اینا سر دراورد.

alireza-ja

New member
زنتیک 98 شدم.من سلولی زیاد علاقه ندارم و زنتیک بیشتر دوست دارم ولی زنتیک دانشگاه خوب قبول نمیشم با این رتبه...حالا به نظرتون زنتیک کجا میارم؟محدودیت مکانی هم دارم اول مشهد و بعد تهران

واقعا نمیدونم باید بزارید دفترچه بیاد. ممکنه اصفهان بیارید که خوبه. اگر علاقه ندارید که هیچی

snowman_m

New member
کارنامه.JPG

سلام دوستان

به نظرتون من با این ترتیب انتخاب رشته کنم خوبه؟

1-میکرب دانشگاه تهران
2-میکرب بهشتی
3-بیوتک تهران
4-سلولی تهران

مرسی

alireza-ja

New member
مشاهده فایل‌پیوست 7846

سلام دوستان

به نظرتون من با این ترتیب انتخاب رشته کنم خوبه؟

1-میکرب دانشگاه تهران
2-میکرب بهشتی
3-بیوتک تهران
4-سلولی تهران

مرسی

خیلی خوبه. تبریک میگم.

اگر ترتیب علاقتون به همون ترتیبی باشه که نوشتید خوبه. فقط شبانه هاشون هم بزنید. یه موقع بدشانسی نیارید ظرفیت ها پر بشه.

love virology

New member
سلام بچه ها ببخشید تاخیر داشتم رتبم تو گرایشها
گرایش1---رتبه7
گرایش2---رتبه1
گرایش3---رتبه6
گریش4---رتبه1
بقیه گرایش ها هم بین 1تا9
زیاد خوشحال نیستم واصلا دل ودماغ چون امسال یکی از اساتید امیدوارم کرده بود تهران ژنتیک میگیره که شماها میگید نه..بهرحال ای کاش لیسانسم حداقل زیست جانوری پیام نور بود نه زبان چون میونستم ارشد بهداشت بدمو با دکتراش آزمایشگاه بزنم شانس اوردین که من بهداشت نمیتونم شرکت کنم وگرنه چیزی جز یک شدن تو کنکورش منو ارضا نمیکرد
حالا دوستانی که 300-400 شدن میرن دانشگاه یا دوباره کنکور میدن یا هدفشون ارشد بهداشته اگه هنوز جوونینو هنوز عین من پیر نشدین فقط واسه دانشگاه تهران یا حداقل تربیت مدرس یاشهید بهشتی بخونین ودانشگاهای تو تهرانو به غیر ازاین 3تا نزنین وشهرستانو کلا نرین چون ظرفیت دکترا سلولی پارسال زیر 10 نفر بود که نصفش شبانه و بین الملل بود اونم فقط دانشجوهای خودشونو میگرفتن.
ا

وولک اول تبریک / از این سخن بدم اومده شانس اوردین یعنی چی حالا چون زبان بلد بودی خیلی کار شاقی کردی / دوست منم 9 شد درصداش بین 80 90 بود اونم بیوشیمی سلولی پس الکی با زبان نیا اینجا پز بده/ در ضمن به یاری خدا امسال زبان بهداشت هم ضریبش کم شد دروس ارزش پیدا کردن بعدش اون وقت میومدی اینجا سخن بگی / کنکور امسال هم اسونتر پارسال بود / ادم یاد بگیره به جایی که رسید خظ نشون برای باقیه نکشه / شاد باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

genetik

New member
سلام علیرضا.اینم درصدام.ایمونولوژی 60 -سلولی مولکولی 31-بیوشیمی 15-باکتری ویروی انگل 8-زبان 5-

ali1366

New member
بچه ها شرمنده تا جمعه سرم شلوغه شنبه به پیام خصوصیها جواب میدم بازم شرمنددددددددددههههههههههه

vet lab sciences

New member
سعه ی صدر و بزرگواری جناب آقای ali1366 قابل تحسینه.

به امید موفقیت این عزیز ساعی در همه مراحل زندگیش.:riz304:

mum

New member
سلام به همه ، علیرضا و بقیه دوستان ، راهنماییم کنین که گیر کردم . من الان ارشد بیوشیمی بالینی دانشگاه یزد(بین الملل)میخونم ، الان نتایج علوم اومده و تو رشته سم شناسی رتبم شده ۳- بنظرتون چیکار کنم ؟

بین الملل چنده؟
تو ک خوندی ادامه بده.
سم بازارکار نداره
اخرش میشی زیردست کارشناس بیوبالینی
بنظرم ریسک نکن
ادامه بده رشتتو
سم نرو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا