نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra b

New member
اقای ایمینو توی ی سایتی نوشته بود دانشجویان خوارزمی کرج تشکیل میشه

alireza-ja

New member
احتمالش کمه ولی سلولی با پایان نامه گیاهی فک کنم شانس داره قبول شه...ولی شبانه 100% میاره

دستت درد نکنه. واسه بیوتک میکروبی چی؟ شماره6

فرقشون توی چیه. پایان نامه آزاد با پایان نامه گیاهی؟ از لحاظ گروه و امکانات اینا منظورمه. خیلی با هم فرق دارن؟

Immunity

Well-known member
دستت درد نکنه. واسه بیوتک میکروبی چی؟ شماره6

فرقشون توی چیه. پایان نامه آزاد با پایان نامه گیاهی؟ از لحاظ گروه و امکانات اینا منظورمه. خیلی با هم فرق دارن؟

پزوهشکاه چندتا گروه داره ک ترم 2 بچها انتخاب
گروه میکنن...اونایی ک کدرشته با تز گیاهان زدن باید برن با اسانید گیاهی وردارن...گیاهی تقریبا قویترین گروهه

Immunity

Well-known member
دست گلت درد نکنه.
بعد دو سوال دیگه که داره اینه که بین بچه های شبانه و روزانه پژوهشگاه فرق میذارن یا نه؟ مثلا توی انتخاب موضوع و انتخاب استاد و ... .آخریش هم اینکه هزینه پایان نامه شبانه ها با خودشونه یا پژوهشگاه؟ منظور هزینه واحدش نیست هزینه مواد و ...

دانشگاه ما که هزینه مواد پایان نامه با دانشگاس.
فرق نه...ما ترم 1 باشبانها یکی بودیم ولی به دلیل شلوعی جدامون کردن...فک کنم تز 2 تومنه ...دقیق نمیدونم

alireza-ja

New member
فرق نه...ما ترم 1 باشبانها یکی بودیم ولی به دلیل شلوعی جدامون کردن...فک کنم تز 2 تومنه ...دقیق نمیدونم

آها از اون لحاظ.

پس اگه دو تومنه پس همون پول واحدشه.

چون آخه الان دوستای من آزاد میخونن هزینه مواد هم با خودشونه. واسه انجام پایان نامه طرف نزدیک 10 تومن خرج کرده بود.

دست گلت درد نکنه. زنده باشی

alireza-ja

New member
دوستان من طی تفکراتی که کردم به یه ککششففییی در مورد رتبه آخر رسیدم که البته نمیدونم درسته یا نه. حالا میگم اگر دیدید منطقیه بگید.

بعد از اعلام نتایج نهایی که کارنامه نهایی میاد و رتبه آخرین فرد قبولی توی همون رشته که رو میزنه. ولی منظور فقط افرادی هستش که اون رو انتخاب کردن.

فرض کنید یه نفر رتبش توی کارنامه اولیه برای یه گرایش مثلا 300 شده. بعد الان کارنامه نهایی اومده نوشته رتبه آخرین فرد قبول شده 150 رتبه شما 180.

یعنی 30 نفر بودن که باعث شده طرف قبول نشه که این 30 نفر به احتمال خیلی زیاد رتبشون توی کارنامه اولیه هم از این طرف که 300 شده بهتر بوده قائدتا.

حالا اگه بیایم این 30 نفر رو از رتبه کارنامه اولیه طرف کم کنیم یعنی اگر این 30 نفر نبودن طرف رتیش 270 میشد و آخرین فرد قبولی میشد.

بنظرتون این منطقیه؟

البته زیاد دقیق نیست واسه بعضی رشته شهر ها جور در میاد ولی بعضیها با عقل جور در نمیاد

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
مثلا پارسال من بیوشیمی شبانه فردوسی رو انتخاب کردم نوشته بود اخرین فرد قبولی 52 رتبه داوطلب 101. بعد رتیم توی کارنامه اولیه 557 شده بود. که اینطوری که میگم اگر منطقی باشه رتبه آخرین فرد قبولی بیوشیمی شبانه مشهد 508 شده یا حدود این بوده. که البته نمیدونم درسته یا نه

آخرین ویرایش:

zmh

New member
رتبه هام
1.492
2.572
3.147
4.538
5.560
6.155
7.566
بجه ها این رتبه های دوستمه ب نظر شما کدوم گرایش و چه شهرخوبی قبول میشه

leila89

New member
دوستان با این رتبه ها کجا می شه قبول شد؟ تهران می شه؟
سلولی 350/ ژنتیک 530/ میکروبیولوژی 300/ بیوتکنولوژی500/

IL-2

Well-known member
سلام...
به همه ی دوستان صمیمانه تبریک میگممممم...
ايشالا قبولی دکتراااا....

به سوال داشتم.هرکس در روزانه مجاز شه یعنی حتما ميتونه ارشد روزانه قبول شه؟!

bitoo

New member
xYL1q.jpg

bitoo

New member
یعنی اگه مجموعه رو 30 میزدی رتبت شدیدا میشکست.

خوبه آفرین. چی میزنی؟
آره علیرضا مجموعه کارم رو خراب کرد . ژنتیک و سلولی می خوام . فرقی هم نمی کنه . روزانه شیانه بین الملل . فقط تهران باشه ! به نظرت کجا قبول میشم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا