نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اره میشه ، من خودم بیوتک میکروبی هستم استاد راهنمام بیوشیمی هست و استاد مشاورم ژنتیک انسانی ، کارم هم کلا ژنتیک هست ولی چون اسم گرایشم بیوتک میکروبی هست حتما پایان نامه ام باید روی پروکاریوت ها باشه

سلام و وقت بخیر.شما کدوم دانشگاه بیوتک میخونید؟

zahra b

New member
تبریک رتبتون خوبه ایشالا ژنتیک خوارزمی و سلولی خوارزمی و پژوهشگاه قبول میشین و ...
شبانه هم تهران و تربیت مدرس فکر کنم میارین... :riz304::riz304:

ممنون اقای محمد...به نظرتون الزهرا قبول نمیشم؟سطح الزهرا بالاتر یا خوارزمی؟

سلام بچه ها
بین بیوتک میکربی و ژنتیک و سلولی مولکولی کدومش بهتره و اولویت داره؟؟؟
در صورتی که علاقه یکی باشه

من با اساتید زیادی مشورت کردم اکثریت قریب به اتفاقشون بیوتک رو توصیه کردن چون نو پاست و جدیدا هم داره تو این رشته سرمایه گذاری های خوبی انجام میشه.یکی از اساتید گفتن که جهان داره به سمت بیوتک میره و ایران هم لاجرم محکوم به توسعه در این زمینه خواهد بود.
نظر شخصی خودم اینه که یه بیوتکنولوزیست هم باید یه بیوشیمیست خوب باشه هم یه میکروبیولوژیست توانا و هم یه ژنتیک دان خوب چون این علوم ابزار کار بیوتکنولوژی هستن.بیوتک یه علم بین رشته ایه و علوم بین رشته ای جای رشد و کار بیشتری دارن.بیوتک برای من مدینه فاضله است.یه دنیای جدید برای اکتشافات تکان دهنده...

زینبی

New member
سلام ممنون از توضیحای خوبتون
فقط میشه این سوالمو نظر شخصی تونو بگین؟
اگه بیوتک و بیوشیمی هر دو رو دوست داشته باشم اگه شما بودین بیوشیمی خوارزمی رو میزدین یا بیوشیمی و بیوتک الزهرا رو؟ و اول بیوشیمی خوارزمی رو میزدین یا بیوتک بهشتی رو؟ببخشید سوالم طولانی شد!اگه این راهنمایی هم بکنین به من منت گذاشتین.:33:[/quo

ببینید واقعیت اینه که بیوشیمی تقریبا اشباع شده.بین گرایشهای زیست فعلا فقط سلولی مولکولی و ژنتی
بهتره بیوتکنولوژی رشته جدیدی هست .اگه من بودم بیوتکنولوژی بهشتی را انتخاب میکردم چون بین این دانشگاههایی که نام بردین بهشتی از همه بهتره.

موفق باشین
سلام،
بازم تشکر از راهنماییتون:riz304:
این انتخاب رشته هم عجب کار پردردسریه ها آدمو وسواسی می کنه:rolleyessmileyanim:

capilaria

New member
دمت گرم 3تا درصد بالای85داری..اگه بهداشت شرکت میکردی شک نکن1بودی..زبانتم که خوب بود

زینبی

New member
یعنی بچه ها به نظر شما واقعا بهداشت از علوم بهتره؟
فکر کنم رقابت توش بالاتر باشه البته
من کنکورشو همینجوری شرکت کردم چون هیچی نخونده بودم فقط زبانشو خوب زدم به نظرم خیلی راحت بود
بیوشیمی شم میگفتن راحت بوده

biol

New member
سلام دوستان...تا پس فردا مهلت واسه انتخاب رشته هست و من تا الان هیچ کاری نکردم....نمیدونم چی انتخاب کنم:wacsmiley:
میترسم از انتخاب سلولی ملکولی درحالیکه میتونم به راحتی ژنتیک هرجایی رو بیارم(البته احتمالا بجز روزانه تهران):21:

زینبی

New member
سلام دوستان...تا پس فردا مهلت واسه انتخاب رشته هست و من تا الان هیچ کاری نکردم....نمیدونم چی انتخاب کنم:wacsmiley:
میترسم از انتخاب سلولی ملکولی درحالیکه میتونم به راحتی ژنتیک هرجایی رو بیارم(البته احتمالا بجز روزانه تهران):21:
سلام.
درسته کار سختیه که بخوایم بین تهران و سایر شهرا انتخاب کنیم و لی اگه واقعا ژنتیکو خیلی خیلی دوست دارین به نظر من تردیدتونو بذارین کنار چون شهرهای معتبر دسگه هم برای ژنتیک هستن که حرف برای گفتن دارن. البته این نظر شخصی منه که اول علاقه مهمه

nrk

New member
دوستان یه سوال دارم
آیا این تفاوت در دانشگاه های علوم پزشکی هم هست ؟؟
ینی اگه روزانه شهرستان بهداشت رو قبول شیم مثه علی آقا محل ندیم یه سال دیگه بمونیم واسه تهران...اونم با این وضعی که مسولای وزارت بهداشت هر سال یه سبک جدید رو طرح ریزی میکنن؟؟
منظورم اینه که این هرجا قبول شدنه که علی آقا میگه ارزش رفتن نداره خاص علومه یا بهداشتم اینجوریه..آخه علوم پزشکی های شهرای خوبم کم از تهران ندارن؟
از نظر قبولی دکترا چطوره؟؟

alireza-ja

New member
پستی که نوشتم اصلا ارتباطی به صحبتهای جناب لاو وایرولوژی نداره.

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که اگر کمکی توی این انجمن به کسی کردم فقط فقط برای رضای خدا و کمک به دوستانم بوده و بس، نه برای گرفتن تگ و درجه و افزایش تعداد پست و اینجور مزخرفات. به جرأت میگم جز معدود افرادی توی این انجمن هستم که از هر تعداد پستی که گذاشتم بیشتر از 90 درصدش علمی بوده و در جهت کمک به دوستانم بوده نه مثل معدود افراد تگداری که صرفا در بخش سرگرمی و خوشگذرانی فعالیت داشتم و یا در بخش علمی به هر بهانه ای پست میزارن. اگر پاسخگو و راهنما بودم واقعا پاسخگو و راهنما بودم و تا جایی که تونستم به دوستان و صد البته رقیبام کمک کردم و از هیچ چیز دریغ نکردم. و تگ پاسخگو و راهنمام صرفا به مفهوم رساندن تعداد پستها به حد نصاب این تگ نبوده. چرا که میتونستم با فعالیت در بخش سرگرمی ... .

اینا رو گفتم که بگم تعداد پست و درجه و امتیاز و لایک و ... خیلی خیلی خیلی واسم بی ارزشه که البته اگر کسی لطف داشته ازش سپاسگزارم.

حتی دلیل این کار که خیلی زشت بوده هم واسم اهمیتی نداره. چرا که هر کاری کردم فقط واسه رضای خدا و زکات علمم بوده.

امیدوارم که حداقل این پست رو پاک نکنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shabnam_m

payiz_zxc

New member
اینا همه یه طرف چیزی که در ابتدا منو مشکوک کرد پیش بینی ایشون راجع به درصداش بود.چند ساعت قبل از اینکه کارنامه اعلام بشه همین درصدارو پیش بینی کرده بود و گفته بود که با توجه به (((کلید اولیه))) اینا میشه درصدای من!
حالا شما برید کلید نهایی رو با کلید اولیه مقایسه کنید حد اقل هفت هشت تا کلید تغییر کرده ولی کارنامه این اقا نسبت به پیش بینیشون عوض نشده.به جزئیات اگه دقت کنید همه چیز دستتون میاد.این اقا اگه واقعا راست مگفت متن فرار تهیه نمیکرد.در ضمن جلبکم اگه 5 سال درس بخونه رتبه 1 میشه پس با این اوصاف دوستانی که فکر میکنن حق با علی1366 چیز خاصی رو از دست ندادن میتونن از الان برن یه برنامه 5 ساله تهیه کنن من قول میدم نه تو یه گرایش بلکه تو هر هفت گرایش رتبه یک میشن

سوالاتی که کلیدش عوض شده دقیقا بگین مال کدوم درس هاست؟یک درس که مجموعه زیست هست که درصد منم یک چیز دیگه شده
اما سلولی و بیوشیمی و زنتیک که کلیدش همون اولیه هست درسته؟

baran-

New member
راستی دوستان یک سوال؟؟؟

با زیرگروه میکروب و بیوتک رتبه700-600 شبانه احتمال قبولی هست؟ (مثلا اراک یا یزد)

ali1366

New member
2-اینقدر دور خودتونو شلوغ نکنین به همه نگین کنکور دارین انتظارات ازتون بالا میره استرستون بیشتر میشه
3-تخیلات فضایی مثل کشف یه ویروس یا داروی نوترکیب ضد سرطان وغیره..رو نداشته باشین چون اینجا واسه یه محیط کشت ساده باید یماه تو نوبت واسین
وداخر هر بدی یا خوبی که دیدین رو از من ببخشین فقط شوخی بود واین جمله پایانیم......همیشه اون کسی که قویه برنده نمیشه- بلکه اون کسی که برنده میشه قویه

دیگه تو ایران درس نمیخونم دنبال applyabroadهستم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زینبی

New member
سلام. بالاخره انتخاب رشته هم تموم شد. خدا رو شکر
بچه ها به نظر شما برای سال بعد کی شروع کنم با توجه به اینکه یه امیدکی هم به قبولی با توجه به دانشگاههای انتخاب شده دارم؟ و همه درسا رو باهم شروع کنم::rolleyessmileyanim: ؟
از راهنمایی تون سپاسگذارم

مجید دیجی

مدیر بخش
فک کنم تمام دوستان تا الان کارنامه هاشون رو گذاشتن ... به همین خاطر لزومی به بالا بودن تایپیک نیست ... چون کلا تایپیک از هدفش خارج شده ...

پس تایپیک رو می بندم امیدوارم تا فضای دوستانه و علمی تالار همچنان با صلح دوستی بمونه ...

با تشکر از divine avenger عزیز که تایپیکی به این خوبی درست کردم

- - - Updated - - -

تایپیک بسته شد ...

چون قبلا چن بار تذکر دادم و بعضی از دوستان توجهی نکردند ... اسپم های مربوطه و خارج از موضوع تایپیک پاک میشه ( حتی شما دوست عزیز )

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا