نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
امسال خیلی انتخاب رشتها عجیب بود...تا نزدیکای 400 یا حتی بالاتر روزانه...نمیدونم چی شده سنجش ورودی همه دانشگاهاروبازکرده میخاد همه جوونارو دانشجو کنه یا سیاست دیگه ای خدامیدونه..اببته خودم با300 بیوشیمی تبریز اوردم..بنظرم افزایش ظرفیت سیاست غلطیه باید افزایش کیفیت و امکانات بدن

sa@@ra

New member
دوستان بنظر شما از دانشگاه های مادر ظرفیت خالی میمونه؟

اره ممکنه.ولی این بستگی داره اون دانشگاه تکمیل طرفیت بگیره یا نه...یکی از دوستای من به امید تکمیل دانشگاه تهرانه
سالهای قبل نگرفته البته شاید امسال بگیره
مثلا فک کنم مدرس پارسال تو گیاهی جانوری گرفت

alireza-ja

New member
یعنی ممکنه ظرفیت خالی بمونه ولی دانشگاه نگیره؟ اینجوری که خیلی نامردیه.:(50):

alireza-ja

New member
خوب یه دفعه از همون اول نگیرن دیگه چه کاریه. ولی خوب اگه اینجوری باشه کم نیستن افرادی که هم بهداشت و هم علوم قبول شدن ولی بهداشت رو میرن یا افرادی مثل خودم علوم قبول شدن ولی میخوان یه سال بخونن. پس باید ظرفیتها توی تکمیل ظرفیت بد نباشه.

alireza-ja

New member
تکمیل ظرفیت بهداشت که اومده فقط ظرفیت مازاد مونده اونم توی اکثر رشته ها فقط بقیه الله و شهرکرد ظرفیت مازاد میگیره که تازه اضافه شده. یعنی هزار ماشاالله بالای 90 درصد ظرفیت مازادها هم پر شده. اگه نامردی نکنن تکمیل ظرفیت علوم بد نیستش واسه اونایی که میخوان برن.

agigesabz

New member
دوستان این مساله را هم در نظر بگیرید که در رشته زیست شناسی بجز گرایشهای ژنتیک و سلولی مولکولی بقیه گرایشها تقریبا کمتر طرفداردارن یا شاید به دلیل اینکه دانشگاه پیام نور و آزاد زیاد پذیرش می کنند اشباع باشند به همین دلیل در گرایشهای میکروبیولوژی و بیوشیمی وبیوفیزیک و جانوری و گیاهی رقابت کمتره .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا