نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
بازم منظور از مولکولی نفهمیدم وزارت علوم میگید دیگه ژنتیک علوم منظورتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baran-

New member
به نظرتون ژنتیک تبریز بهتره یا بیوتک الزهرا تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول تبریک میگم بابت قبولی...:riz304:
راستش به نظر من همه چیز بستگی به علاقه تون داره!!!
زمینه ی بازار کار در مقطع ارشد تقریبا مشابهی داره
من به شخصه اگر جای شما بودم بیوتک الزهرا رو انتخاب می کردم
بازم ببینید تو کدوم رشته می تونید پیشرفت بیشتری داشته باشید...
موفق باشید

intereza7

New member
میکروبیولوژی تبریز نبود؟کلا 3 نفر بر میداره میخام همکلاسیامو بشناسم

niloo77

New member
چرا از چه نظر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشگاه های تبریز ، اصفهان مشهد شیراز اینا جزو First class حساب میشن ، پژوهشگاه ملی و الزهرا درجه دوم هستن ، من پیش سه تا مشاور رفتم اینو گفتن ، من میگفتم فقط تهران میخوام حتی یکیشون با من دعوا کرد که بعد از دانشگاه های تهران ، اصفهان رو بزن چرا روی پژوهشگاه فکر میکنی
دیگه راستو دروغشم با اونا

dilak

New member
بازم منظور از مولکولی نفهمیدم وزارت علوم میگید دیگه ژنتیک علوم منظورتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTخوب ژنتیک علوم مولکولی هست و ژنتیک بهداشت انسانی چیز سختی نیست که

- - - Updated - - -

اول تبریک میگم بابت قبولی...:riz304:
راستش به نظر من همه چیز بستگی به علاقه تون داره!!!
زمینه ی بازار کار در مقطع ارشد تقریبا مشابهی داره
من به شخصه اگر جای شما بودم بیوتک الزهرا رو انتخاب می کردم
بازم ببینید تو کدوم رشته می تونید پیشرفت بیشتری داشته باشید...
موفق باشید

ممنونم عزیز

Immunity

Well-known member
دانشگاه های تبریز ، اصفهان مشهد شیراز اینا جزو First class حساب میشن ، پژوهشگاه ملی و الزهرا درجه دوم هستن ، من پیش سه تا مشاور رفتم اینو گفتن ، من میگفتم فقط تهران میخوام حتی یکیشون با من دعوا کرد که بعد از دانشگاه های تهران ، اصفهان رو بزن چرا روی پژوهشگاه فکر میکنی

پژوهشکده و الزهرا چون توی تهران هستن خیلی عالیه..چون بهپه دامشگاهای تهران دسترسی دارین ب اساتید و.. بله شهرایی ک نام بردین عالین ولی چون اکثر برنامهای علمی توی تهرانه یخرده سختیه مسیر هست

niloo77

New member
پژوهشکده و الزهرا چون توی تهران هستن خیلی عالیه..چون بهپه دامشگاهای تهران دسترسی دارین ب اساتید و.. بله شهرایی ک نام بردین عالین ولی چون اکثر برنامهای علمی توی تهرانه یخرده سختیه مسیر هست
من هم اینو پرسیدم ، گفتن این دو دانشگاه استاد ها و محل پایان نامه ات رو محدود میکنن مثلا امکان اینکه با استاد های دیگه کار کنید نیست اصلا ،راستم میگه چون یکی از دوستای من پژوهشگاه درس میخوند پایان نامه خیلی محدودش کرده بودن

love virology

New member
تا اونجا علوم ما ژنتیک مولکولی نمیگیم / ژنتیک علوم ژنتیک انسانی بهداشت / شاد باشید

intereza7

New member
آغا من سوالی دارم.ما که ظرفیت میکرب رو زده 2 نفر روزانه یک نفر شبانه کلا تو 3 نفریم؟این چه طور کلاسی میشه؟کسی میکرب تبریز نبود؟

آخرین ویرایش:

Edna

New member
به نظرتون ژنتیک تبریز بهتره یا بیوتک الزهرا تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE دوست عزیز..علاقت خیلی مهمه..من خودم..با وجود اینکه بیوشیمی وسلولی وبیوتک صد درصد دانشکاه تهران میوردم..ولی چون عاشق ژنتیک بودم 4تا انتخاب اولمو ژن زدم..با وجوداینکه میدونستم ژنتیک مدرس لب مرزم...ولی اینو بگم..ژنتیک تبریز سطحش معمولیه..من خودم کارشناسیم اونجا بودم..شرایط اونجارو میدونم..در مورد الزهرا یکم بیشتر تحقیق کن

dilak

New member
تا اونجا علوم ما ژنتیک مولکولی نمیگیم / ژنتیک علوم ژنتیک انسانی بهداشت / شاد باشید
اون نظر شماست که فقط ژنتیک می گید نوع ژنتیکی که می خوندیم در وزارت علوم مولکولی هست و در بهداشت نوع انسانی

sa@@ra

New member

اینا نظرات شخصی و سلیقه ای هست البته اصلا الزهرا رو نباید کنار چژوهشگاه گذاشت
پژوهشگاه فوقوالعادس
دستگاهی نیست که بخوای و اونجا پیدا نشه
همه کنفرانسا سخنرانیا توپ اونجاست
من استادام که خودشون دانشگاه تهرانن میگفتن اول پزوهشگاه دوم پزوهشگاه سوم پزوهشگاه
حتی تو بیوتک من اول پزوهشگاه زدم بهد تهرانو
چون استاد خودم شده بود میدیر گروه و اصلا با بچه ها راه نمیاد
تو بیوتک الان اموزگار قدر بود که از وقتی اساتید با هم مشکل پیدا کردن و جدا شدن برگشت گروه میکروب

Mohammad gh

New member

دوست عزیز پژوهشگاه کاملا سطح یک هست!
از نظر امکانات و تحقیقات خیلی کامله و قطعا دانشگاهایی که شما نام بردی اگر ازش پایین تر نباشن بالاتر هم نیستن
ولی خب پژوهشگاه محیطش بیشتر تحقیقاتیه تا یه محیط دانشجویی مثل بقیه ی دانشگاها

nastaran8

New member
سلام دوستان تبريک براى قبولي همه شما...
يه کتاب خوب براى بيوفيزيک مى خوام ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا