نتایج ارشد زیست شناسی علوم 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

niloo77

New member
دوست عزیز پژوهشگاه کاملا سطح یک هست!
از نظر امکانات و تحقیقات خیلی کامله و قطعا دانشگاهایی که شما نام بردی اگر ازش پایین تر نباشن بالاتر هم نیستن
ولی خب پژوهشگاه محیطش بیشتر تحقیقاتیه تا یه محیط دانشجویی مثل بقیه ی دانشگاها

من خودم هم خیلی پژوهشگاه رو دوست دارم ، دوستای زیادی هم داشتم اونجا درس خوندن خیلی هم راضی بودن و من بعد از دانشگاه تهران ، پژوهشگاه رو زدم ولی اون حرفی بود که مشاور به من زد و من هم خودم گوش نکردم:33:

niloo77

New member

اینا نظرات شخصی و سلیقه ای هست البته اصلا الزهرا رو نباید کنار چژوهشگاه گذاشت
پژوهشگاه فوقوالعادس
دستگاهی نیست که بخوای و اونجا پیدا نشه
همه کنفرانسا سخنرانیا توپ اونجاست
من استادام که خودشون دانشگاه تهرانن میگفتن اول پزوهشگاه دوم پزوهشگاه سوم پزوهشگاه
حتی تو بیوتک من اول پزوهشگاه زدم بهد تهرانو
چون استاد خودم شده بود میدیر گروه و اصلا با بچه ها راه نمیاد
تو بیوتک الان اموزگار قدر بود که از وقتی اساتید با هم مشکل پیدا کردن و جدا شدن برگشت گروه میکروب

من خودم هم بعد از دانشگاه تهران ، نه تربیت مدرس رو زدم نه شهید بهشتی ! پژوهشگاه رو زدم ، ولی به من گفتن پژوهشگاه با دانشگاه فرق داره واسه همین اول دانشگاها رو بزن حتی اصفهان و مشهد و تبریز
میگم من خودم هم حرفشون رو گوش نکردم این فقط چیزیه که ازشون شنیدم

oloom_az

New member
سلام دوستان يه سوال
به نظرتون جزوات آموزشي كدوم يك از موسسات زير بهتر هستش ( واسه گرايش سلولي مولكولي)
ماهان
سنجش تكميلي
مدرسان شريف

Immunity

Well-known member
سلام دوستان يه سوال
به نظرتون جزوات آموزشي كدوم يك از موسسات زير بهتر هستش ( واسه گرايش سلولي مولكولي)
ماهان
سنجش تكميلي
مدرسان شريف
سلام دوست عزیز جزورو فرامش کن اصلا خوب نیس..منابعی ک بچها معرفی میکنن رو واسه ارشد بخون

Mohammad gh

New member
من خودم هم بعد از دانشگاه تهران ، نه تربیت مدرس رو زدم نه شهید بهشتی ! پژوهشگاه رو زدم ، ولی به من گفتن پژوهشگاه با دانشگاه فرق داره واسه همین اول دانشگاها رو بزن حتی اصفهان و مشهد و تبریز
میگم من خودم هم حرفشون رو گوش نکردم این فقط چیزیه که ازشون شنیدم

خب ازین بابت کاملا حق دارید
چون پژوهشگاه با دانشگاه فرق داره محیطش. اگر این براتون مسئله ای نیست انتخاب خوبیه اما اگر کسی محیط دانشگاهی بخواد باید از پژوهشگاه صرف نظر کنه.

baran-

New member
سلام دوستان يه سوال
ماهان
سنجش تكميلي
مدرسان شريف

سلام دوست من.
منم با جز..وه خوانی مخالفم
نمیشه اعتماد کرد!
تازه معمولا هم تمامی دروس مربوط به یه رشته کامل وعالی نیست!
ولی اگه اصرار به خرید داری حتما با یه قبولی ارشد که از جز..وه استفاده کرده مشورت کن!:riz277:

zanbagh

New member
سلام
بذارین منم یخورده از حرفای دوستامو که پژوهشگاه خوندنو بگم
من دوتا دوست دارم که هردو پژوهشگاه ،سلولی خوندن اما هیچکدوم کار سلولی انجام ندادن یکیشون که کلا حیطه ی کاریش گیاهی بود درکل باید شانس باهات یار باشه .اما ازامکاناتش خیلی تعریف میکردن و فول امکاناته نسبت به سایر جاهای دیگه.ولی تو یه مسیر فرعیه و خلوته ...در کل هرجایی رو که در نظر بگیرید کموکاستیای خودشو داره
ودرمورد دکتر آموزگار:بازم دو نفر از دوستای خودم که همکلاسی من بودن دارن با ایشون کار میکنن همون کارایی که ما داریم تو یه دانشگاه دیگه انجام میدیم باید خود دانشجو زرنگ باشه بتونه گلیم خودشو از آب دربیاره وگرنه میشه مث اون دوستای من که فقط اسم پژوهشگاه رو یدک کشیدن

alireza-ja

New member
خوبه ک علیرضا..ولی من ب سایتش سر زدم اصن رشته بیوشیمی نبود توش! ! اا

خوب که هست ولی معلومه بهش اهمیت نمیدن نمونش همین که خودتون میگید توی سایتش نزده. وگرنه خیلی رشته بیوشیمی رو دوست دارم همراه با سلولی مولکولی

comet_utob

New member
سلام دوستان
بچه ها کسی میدونه شبانه علوم پزشکی تهران چجوریه؟ اینطور که معلومه کاملا از روزانه جداست! حتی ساختمونش هم جداس! و نوشتن لفظ شبانه رو میارن توی مدرک ، من میخوام واسه دکترا اپلای کنم اینکه شبانه است واسه ترجمه مدرک بد نیست؟

sa@@ra

New member
ارسال(upload) تصوير فرم تكميل شده شماره3 از صفحه8 دفترچه شماره2 راهنماي انتخاب رشته

بچه ها کسی این میدونه کجای دفترچه هست؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mehdii

New member
بچه ها من اولین انتخابم رو زدم سلولی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و قبول شدم.بعده اون کارنامه نهایی بیوشیمی تبریز و حتی بیوشیمی شیراز هم آوردم.
بچه ها واسه انتخاباتون ارزش قائل باشید.دودل نباشید سعی کنید هرکجا و تو هر گرایشی هستید بهترین باشید.بدونید که هرچی بوده دیگه تموم شده و شما الان دانشجوی اون دانشگاهی هستید که قبول شدید.
پس فقط تلاش کن تا شاه ماهی باشی هرچند تو رودخونه نه ماهی معمولی تو دریا.

intereza7

New member
با سلام بچه ها.من بابت رتبم سوالی داشتم.میکروب 326 شدم و روزانه تبریز قبول شدم.وقتی رتبه ها اومده بود کلی تحقیق کردم از کجا قبول میشم و حتی با دکتر پرهام جبارزاده هم مشورت کردم.ایشون توصیه میکردن رتبه های بالای 300 انتخاب رشته نکنن و به منم گفتن شبانه شانس دارم ولی لطف خدا بود که قبول شدم.حالا اگه کسی به حرف آقای دکتر گوش بده و رتبش بالای 300 باشه و انتخاب نکنه و قبول نشه چه جوریاست؟پس چرا مال من اینجوری شد؟
به نظر شما من شانس آوردم؟یعنی انتخاب رشته فقط مربوط به رتبه هست یا درصدها و تراز و اینا هم نقش داره؟

sa@@ra

New member
با سلام بچه ها.من بابت رتبم سوالی داشتم.میکروب 326 شدم و روزانه تبریز قبول شدم.وقتی رتبه ها اومده بود کلی تحقیق کردم از کجا قبول میشم و حتی با دکتر پرهام جبارزاده هم مشورت کردم.ایشون توصیه میکردن رتبه های بالای 300 انتخاب رشته نکنن و به منم گفتن شبانه شانس دارم ولی لطف خدا بود که قبول شدم.حالا اگه کسی به حرف آقای دکتر گوش بده و رتبش بالای 300 باشه و انتخاب نکنه و قبول نشه چه جوریاست؟پس چرا مال من اینجوری شد؟
به نظر شما من شانس آوردم؟یعنی انتخاب رشته فقط مربوط به رتبه هست یا درصدها و تراز و اینا هم نقش داره؟

منم باورم نمیشه میکروب اونم روزانه با این رتبه قبول شه:5:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا