مطالعه گروهی کنکور ارشد تغذیه ویژه سال 1395

lona

New member
سلام .من امسال میخواهم ارشد تغدیه شرکت کنم.کارشناسیم تغدیه نیست. کتابهای بیوشیمی دکتر محمدی و زبان لزگی و گرفتم.لطفا راهنمایی کنید دیگر چه کتاب های بخرم و اینکه چه آزمونی شرکت کنم.

saeedvums

New member
بچه ها سلام

یه سوال واسه فیزیو باید همه قسمت های گایتونو خوند؟؟

نمیشه یه جاهای رو پیچوند؟؟؟

mehrshad.namdar

New member
بچه ها سلام

یه سوال واسه فیزیو باید همه قسمت های گایتونو خوند؟؟

نمیشه یه جاهای رو پیچوند؟؟؟

میتونید ی سری از قسمت ها رو از کتاب های دیگه بخونید. کلیه و اعصاب رو از ضروریات فیزیولوژی دکتر حایری میشه خوند. کامل نوشته و حجم مطالب اش از گایتون کمتره

imanamiri

New member
سلام به دوستان.جناب نوتر عزیز و بقیه دوستان یه سوال مهم داشتم اگه میشه جواب بدین.
برای منابع تغذیه در هیچ تاپیکی به 4 جلد کتاب اصول و رژیم کراوس انتشارات خسروی (سبز و سفید رنگ هستن و مترجماش دکتر محمدخلییییلیییی و... هستن) هیچ اشاره ای نشده. من اونارو دارم.میخواستم ببینم کامل هستن و میشه باهاشون نتیجه گرفت تو ارشد؟؟؟آیییی کییییو بیییی هم دارم.اگه کامل نیست چرا کامل نیس؟؟؟آخه من با ج.ز.وهههه دکتر ط چک کردم تقریبا یکی بود!!! تازه ج.ز.وهههه دکتر ط بخش ویتامین ها و ریزمغذیهاش که از کراوس ترجمه شده کامل نیس اصلا و اون کتابا کاملترن.راهنمایی کنید توروخداااااا

powered

New member
سلام دوستان کسی از شرایط شرکت توآزمون ارشد برای رشته هایی که طرح داره رومیدونه؟ مثلابایدطرحش تموم بشه بعدکنکوربده یاهروقت تونست میتونه شرکت کنه؟

frank

New member
قبل طرح فقط ی بار میتونی آزمون بدی،،،برای بار دوم بایستی گواهی پایان طرح یا کارت پایان خدمت داشته باشید.موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
سلام به دوستان.جناب نوتر عزیز و بقیه دوستان یه سوال مهم داشتم اگه میشه جواب بدین.
برای منابع تغذیه در هیچ تاپیکی به 4 جلد کتاب اصول و رژیم کراوس انتشارات خسروی (سبز و سفید رنگ هستن و مترجماش دکتر محمدخلییییلیییی و... هستن) هیچ اشاره ای نشده. من اونارو دارم.میخواستم ببینم کامل هستن و میشه باهاشون نتیجه گرفت تو ارشد؟؟؟آیییی کییییو بیییی هم دارم.اگه کامل نیست چرا کامل نیس؟؟؟آخه من با ج.ز.وهههه دکتر ط چک کردم تقریبا یکی بود!!! تازه ج.ز.وهههه دکتر ط بخش ویتامین ها و ریزمغذیهاش که از کراوس ترجمه شده کامل نیس اصلا و اون کتابا کاملترن.راهنمایی کنید توروخداااااا

در تاپیک مربوطه توضیحات رو عرض کردم. موفق باشید

mehrshad.namdar

New member
سلام برنامه ریزی ها به کجا رسیده؟ دوستان چجوری درس رو شروع کردید؟ چی می خونید و چقدر؟

Stranger

New member
سلام
من ميخوام سال ٩٦ ارشد تغذيه شركت كنم!
اميدوارم تاپيك ٩٦ اينقد سوت و كور نباشه!

shiva1993

New member
من از دیروز شروع کردم. ولی چون رشتم تغذیه نیس مطالب برام خیلی گنگو نامفهوم . همین باعث میشه سرعت خوندنم کم شه. واسه فصل یک کراوس اگه خلاصه ای چیزی داشتین میشه بفرستین؟

mehrshad.namdar

New member
واقعیت اینه که خلاصه هیچ کس بدرد دیگری نمی خوره. بهتره خودتون بخونید و نت بردارید و ایرادات و قسمت های نامفهوم رو مطرح کنید تا با هم جواب بدیم.

Sahar2020

New member
سلام دوستان عزیز
ورود من به جمع خوب و دوستانتون رو پذیرا باشید☺
من هم شروع به خوندن کردم. تا الان دو فصل (اسید و باز. بارداری و شیردهی) از تغذیه رو از کتاب دکتر شیدفر و بیوشیمی (اسید و باز. کربوهیدرات) از کتاب بیوشیمی پوران پژوهش و یک سری لغات 504 خوندم.
تصمیم گرفتم فعلا فیزیولوژی نخونم و منتظرم که بیوشیمی کمی جلو برم و بعد جایگزین بیوشیمی کنم. تست ها رو هم به صورت موازی پیش میبرم.برنامه ریزیم هم تا آخر آذر ماه 6 بار مرور داره.
مرسی

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان عزیز
ورود من به جمع خوب و دوستانتون رو پذیرا باشید☺
من هم شروع به خوندن کردم. تا الان دو فصل (اسید و باز. بارداری و شیردهی) از تغذیه رو از کتاب دکتر شیدفر و بیوشیمی (اسید و باز. کربوهیدرات) از کتاب بیوشیمی پوران پژوهش و یک سری لغات 504 خوندم.
تصمیم گرفتم فعلا فیزیولوژی نخونم و منتظرم که بیوشیمی کمی جلو برم و بعد جایگزین بیوشیمی کنم. تست ها رو هم به صورت موازی پیش میبرم.برنامه ریزیم هم تا آخر آذر ماه 6 بار مرور داره.
مرسی

به نظر میرسه رفنس هایی که انتخاب کردید رفرنس های خوبی برای موفقیت تو ازمون ارشد نباشه . ی سر به ازمون منابع ارشد همینجا بزنید و از اونها استفاده کنید. برای خود تغذیه رفرنس ها رو خدمتتون گفتم. برای بیوشیمی ضروریات دکتر محمدی و برای زبان لزگی آییی کیو بیی رو هم در کنار 504 بخونید. در مورد فیزیو هم خود گایتون یا دکتر قاسمی و یا ضروریات دکتر حایری میتونید استفاده کنید.
ی توصیه هم اینکه دوستانی که از سایر رشته ها دارن ارشد تغذیه میدن اینه که حتما تا اخر تابستون تغذیه رو از رفرنس مناسب ی دور بخونید تا با مباحث کلی اشنا بشید . زبان رو هم به هیچ وجه فراموش نکنید.

saeedvums

New member
سلام
دوستانی که دوست دارند باهم گروهی درس بخونیم
نهایتا" ظرف مدت این هفته اعلام کنند

با تشکر

بالا