مطالعه گروهی کنکور ارشد تغذیه ویژه سال 1395

mehrshad.namdar

New member
سلام بچه ها .. من امسال کنکورو اصلا خوب ندادم و جای هیچ امیدی نیست
اگه خدا کمک کنه امسال میخام هم دوباره برای تغذیه بخونم و هم اینکه شانسمو تو کنکورِ علوم رشته ی خودم امتحان کنم . فک کنم راهی که انتخاب کردم خیلی سخت باشه اما چاره ای ندارم.

ایشالا هممون تا اخرش با روحیه خوب بخونیم

به نظر من نمیشه با یک دست دو هندونه برداشت. اینجوری شانس قبولی تون در هر دو رشته کم میشه. یک راه رو انتخاب کنید. و تمام تلاشتون رو برای موفقیت در همون یک راه بکنید.

mehrshad.namdar

New member
سلام بچه ها من تازه واردم کمکم کنید من بیوشیمیو 90 درصد زدم زبان 56 درصد و فیزیولوژیو 47 درصد ولی تغذیه خیلی خونده بودم 45 درصد زدم خیلی ناراحتم کلی رفتم احتمال میدید قبول بشم:smilies-azardl (181:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

اگر تعداد شرکت کننده ها 2500 نفر باشه نمره شما میشه 226 و بین الملل تبریز و همون محدوده قبولید. اگر تعداد شرکت کننده ها 2200 نفر باشه ( احتمالا امسال تعداد شرکت کننده ها کمتر از سال قبل بوده) نمره شما 257 میشه و قبول میشید حتما. بسته به تعداد شرکت کنند هها داره. قبولی بین الملل اتون قطعی ولی سراسری تون بسته به تعداد شرکت کننده ها داره. احتمال قبولی در سراسری هم زیاده.انشا الله قبول میشید

amirblau

New member
اگر تعداد شرکت کننده ها 2500 نفر باشه نمره شما میشه 226 و بین الملل تبریز و همون محدوده قبولید. اگر تعداد شرکت کننده ها 2200 نفر باشه ( احتمالا امسال تعداد شرکت کننده ها کمتر از سال قبل بوده) نمره شما 257 میشه و قبول میشید حتما. بسته به تعداد شرکت کنند هها داره. قبولی بین الملل اتون قطعی ولی سراسری تون بسته به تعداد شرکت کننده ها داره. احتمال قبولی در سراسری هم زیاده.انشا الله قبول میشید
چه جوری نمره خام رو باید محاسبه کرد؟
آهان اون یکی گروه نحوه محاسبه رو نوشتی.مرسی

سلام اینجا چقدر سوت کوره :65d6a5d6s:یه برنامه ای بریزدلطفاهمه باهم شروع کنیم اینطوریه انگیزه براخوندن داریم ها:bunnyearsmiley:

سلام به نظرتون بهترین ترجمه بیوشیمی کدوم انتشارات و مترجمش کیه البته ویرایش جدید
اندیشه رفیع _ یا ایییژ یا اطمینان
خواهشا جواب بدید

parastoo700

New member
سلام دوستان به نظرتون اگه ما برای درس تغذیه فقط اصول تغذیه کراوس رو بخونیم نتیجه میگیریم؟یعنی چند درصد می تونیم به سوالات تغذیه جواب بدیم؟ یا حتما باید تغذیه مدرن رو هم بخونیم

mehrshad.namdar

New member
درسته بیشترین سهم مربوط به کراسه. اول کراس رو بخونید فرصت شد بیسیک مادرن رو هم بخونید.

226

New member
سلام به نظرتون بهترین ترجمه بیوشیمی کدوم انتشارات و مترجمش کیه البته ویرایش جدید
اندیشه رفیع _ یا ایییژ یا اطمینان
خواهشا جواب بدید

دوستان من بر اساس تجربه شخصیم توصیه میکنم از ترجمه انتشارات اندیشه رفیع استفاده کنید . ترجمه های خوبی دارن

شقایق71

New member
سلام دوستان اگر کسی جزززوه تغذیه طریقت و فیزیو قاسمیو خواست بهم پیام خصوصی بده

mhn

New member
سلام دوستان عزيز
من بيوشيمي دكترمحمدي گرفتم،متن خوبي داره،ولي اصطلاحات بيوشيمي زياد داره،اين اصطلاحات ازكجا ميشه معني شونو پيداكرد.:smilies-azardl (181

سوده

New member
سلام دوستان عزیز.
من کنکور93 شرکت کرده بودم و رتبم 142 شد،نسبتا راضی بودم چون رشتم تغذیه نیس،و صنایع غذایی خوندم.اما متاسفانه پارسال تنبلی کردم و اصلا نخوندم و کنکورم شرکت نکردم.اما امسال قصد دارم به امید خدا واسه کنکور 95 بخونم چون تا حدود زیادی هم تجربه کسب کردم.امیدوارم همه دوستان حاضر تو این انجمن امسال موفق بشیم.:rolleyessmileyanim:

frank

New member
ببخشید،،، سوده میشه درصدای سال 93 تون رو بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان عزيز
من بيوشيمي دكترمحمدي گرفتم،متن خوبي داره،ولي اصطلاحات بيوشيمي زياد داره،اين اصطلاحات ازكجا ميشه معني شونو پيداكرد.:smilies-azardl (181

اصطلاحات رو بیان تو انجمن مطرح کنید . در موردشون صحبت می کنیم انشا الله.زیاد هم اصلاحات عجیب نداره ها!

- - - Updated - - -

یعنی بین الملل هم نیاوردید؟؟؟؟؟؟؟

بین الملل تبریز قبول میشدند.

سوده

New member
نه عزیزم من با شهریه نزدم.اخه اون سال تو دفترچه بین الملل نبود،با شهریه و بی شهریه بود که درکل66 تا بدون شهریه میخواستن و 33 تا با شهریه.ولی من با شهریه اصلا نزدم.درصدامم تغذیه 52،فیزیو:70،بیو 55 و زبان 40 تا 45،دقیقشو یادم نیست.

سوده

New member
اینم بگم که اشتراک مطالب رشته صنایع غذایی با تغذیه شاید حدود 10 درصده.واسه همین با توجه به اینکه سال اولم بود و درس خوندنم پیوسته نبود از خودم راضی بودم.

بالا