مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

بچه ها کمک فوری کسی میدونه من از کجا می تونم آب depc تهیه کنم.
برای استخراج rna و کارهای مولکولیه.. نمیدونم از کجا باید بخرم. لطفا توی خصوصی راهنمایی کنید مرا...
:smiliess (12):

pajoohan

New member
بچه ها کمک فوری کسی میدونه من از کجا می تونم آب depc تهیه کنم.
برای استخراج rna و کارهای مولکولیه.. نمیدونم از کجا باید بخرم. لطفا توی خصوصی راهنمایی کنید مرا...
:smiliess (12):
با چندتا از شرکت ها تماس گرفتید؟ فکر نکنم کمیاب باشه

pajoohan

New member
من دارم برای ایمنو 4 استاد میخونم ولی نه از کتابش خوشم میاد ونه فکر کنم منبع خوبی باشه
نظر بقیه چیه؟

mortaza

New member
من دارم برای ایمنو 4 استاد میخونم ولی نه از کتابش خوشم میاد ونه فکر کنم منبع خوبی باشه
نظر بقیه چیه؟

دوستای عزیز به نظر من این کتابا خیلی جواب نمیده یعنی شاید مباحث سنتی رو پوشش بده ولی اگه برن سراغ بعضی مباحث مثل سرولوزی و واکسن و اینا باید خونده باشید. ضمن این که آنتی ژن و آنتی بادی ابول عباس ضعیفه و فکر کنم باید کوبای بخونید

دوستای عزیز به نظر من این کتابا خیلی جواب نمیده یعنی شاید مباحث سنتی رو پوشش بده ولی اگه برن سراغ بعضی مباحث مثل سرولوزی و واکسن و اینا باید خونده باشید. ضمن این که آنتی ژن و آنتی بادی ابول عباس ضعیفه و فکر کنم باید کوبای بخونید
سلام
خوبید آقا مرتضی؟ضمن تبریک بابت پذیرفته شدنتان
ی سوال داشتم با توجه با اینکه شیراز قبول شدید واقعاً اون تصوری از این مقطع تحصیلی و دکتری بیوتک داشتید نسبت به اساتید دانشگاه تون و آینده شغلی از این قبیل چی فکر میکنید ؟واقعاً ارزشش رو داره آدم کارشو بیخیال شه و واسه ادامه تحصیل تو این رشته فکر کنه آخه یکی از فارغ التحصیلهای این رشته به من گفتش اینطور نیست که شما اگر قبول بشید و تمام کنید ی جایگاه واستون آمادست!البته بورس و هیات علمی شدن رو تقریباً با احتمال پایینی و خیلی سخت جلوه داد که اعلام نیازی نمیشه در فراخوانها و ایشون واسه اردبیل اقدام کرده بودن که نتیجه ای نداشته و نیازی فعلاً ندارند!خلاصه میخوام واقعاً تصمیم بگیرم چیکار کنم!خاطره خوبی هم از آزمون گذشته ندارم با توجه به ارائه دیر نمره زبان ،اما شایدم قسمت این بود که کارمو از دست ندهم اما واقعاً از یک طرف علاقه از طرف دیگر هزینه های زندگی!
ممنون

nastaran8

New member
دوستان گل چرا خبرى ازتون نيست؟!!من خدا رو شکر يه کم درسخوندنم سازمان يافته تر شده ...
امروز 5 ساعت سلولى فعلا و دارم مى رم زبان بخونم ...

pajoohan

New member
دوستان گل چرا خبرى ازتون نيست؟!!من خدا رو شکر يه کم درسخوندنم سازمان يافته تر شده ...

ایشالله هفت ماه دیگه کلید میاد و نمره عالی کتبی بگیرید

star*

New member

دوست عزیز من فعلا که درگیر پایان نامه ام وخیلی نمیتونم با برنامه درس بخونم :1dco2x0p1lilzhfpg1t در حال حاضر برای آزمون MHLE روزی 1-2 ساعت زبان میخونم :smilies-azardl (181شما فارغ التحصیل هستین؟
راستی اگر ممکن هست لطفا منابعی که واسه درسا انتخاب کردین را میگید؟

nastaran8

New member
دوست عزیز من فعلا که درگیر پایان نامه ام وخیلی نمیتونم با برنامه درس بخونم :1dco2x0p1lilzhfpg1t در حال حاضر برای آزمون MHLE روزی 1-2 ساعت زبان میخونم :smilies-azardl (181شما فارغ التحصیل هستین؟
راستی اگر ممکن هست لطفا منابعی که واسه درسا انتخاب کردین را میگید؟
من لوديش.ابوالعباس و کوباى .ضروريات بيوشيمى رو مى خونم

biotec1390

New member
منم ابوالعباس شروع کردم فعلا 2 فصلشو خوندم.نمیدونم جواب بده یا نه!کسی از دوستان وجگانی رو خونده؟اگه کسی خونده چقدر مطالبش با ابوالعباس همپوشانی داره؟ممنون

star*

New member
من لوديش.ابوالعباس و کوباى .ضروريات بيوشيمى رو مى خونم

دوست عزیز شما که ایمنی ابوالعباس رو خوندین،فکر میکنید ابوالعباس برای شروع بهتره یا کوبای؟
یه سوال دیگه اینکه کوبای کدوم ویرایش و کدوم ترجمشو می خونید؟

RoyaRv

New member
سلام
دوستان میشه بگید بیوشیمی کدوم ترجمه و ویرایش رو میخونید و بهتره؟

love virology

New member
دوستان عباس 2015 ترجمه اومد / فعلا اندیشه رفیع و ارجمند به چاپ رسوندن/ نمایشگاه کتاب در یابید

biotec1390

New member
سلام.من یه سوال داشتم.لودیش ترجمه دکتر بهادر خوبه یا بقیه؟بنظرتون چکیده لودیش بدرد میخوره یا نه؟مرسی

biotec1390

New member
دوستان اگه کسی در مورد اینکه کدوم یکی از کتابای خلاصه لودیش مثلا ترجمه مریم طبسی یا هادی موسوی بهتره اینجا بگه.خیلی ممنون

بالا