مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

f.abbasi

New member
سلام.بچه ها كامپيوترم كلافه م كرده همش خرابه نمي دونم چيكارش كنم:13: عصبي شدم كمكم كنين!!!
شيمي دوم دبيرستان و تست گاج رو تموم كردم. زيست دوم بيرستان هم تموم كردم. زبان لزگي تمام شد. 504 هم درس 26 هستم. حالا مونده لنينجر كه بايد شروع كنم مطالبي كه از پارسال بلدم مرور كنم. همگي موفق باشين

biochem

New member
دوستان درس بخونید ولی زندگی رو به خودتون کوفت نکنید. من الان اومدم اینجا بهترین دانشگاه کشور مثلا هیچ آش دهن سوزی نیست به خدا. گاهی اوقات به خودم میگم واقعا درست انتخاب کردم آیا!:smiliess (6):

nori

New member
سلام به نظر شما کتاب برای کنکور بیوشیمی چطوره؟
برای کنکور میکروب میپرسم

آلدوز

New member
سلام به همگی
قسمت ساختار امروز تموم شد و از فردا متابولیسم رو شروع می کنم.
راستی من یه چیزی رو در مورد آزمون بیوشیمی بالینی هنوز نمی دونم. منظور از «شیمی عمومی» چی هست؟ آخه توی منابع که فقط شیمی آلی معرفی شده! پس هیچ سوالی عمومی در مورد شیمی پرسیده نمیشه؟
موفق باشید. من فردا متابولیسم رو شروع می کنم

آلدوز

New member
اگه بیوشیمی شما خیلی تخصصی نیست. کتاب بیوشیمی برای پرستار خیلی مفید و خلاصه و خیلی هم ارزونه
دو کتاب با این اسم هست که اونی که من دیدم و خیلی خلاصۀ مناسبی هست تالیف دکتر مرتضی زمانی و عدالوهاب احسانی هستش

biochem

New member
سلام به همگی
قسمت ساختار امروز تموم شد و از فردا متابولیسم رو شروع می کنم.
راستی من یه چیزی رو در مورد آزمون بیوشیمی بالینی هنوز نمی دونم. منظور از «شیمی عمومی» چی هست؟ آخه توی منابع که فقط شیمی آلی معرفی شده! پس هیچ سوالی عمومی در مورد شیمی پرسیده نمیشه؟
موفق باشید. من فردا متابولیسم رو شروع می کنم

شما اگه یه نگگاهی به سوالات سالهای اخیر داشته باشی متوجه میشی که سوالات از آلی محض کم کم به سمت عمومی متمایل شدن تا جایی که کنکور امسال 50 50 بود نسبت این دو. در مورد شیمی آلی هم هر سال بسته به سلیقه طراحان سوال به شیوه متفاوت و از مباحث متفاوت سوال داده شده. ولی مباحث شیمی عمومی تا حدی سوالاش قابل حدس هستند. توصیه من در درجه اول حتما مرور سوالات حداقل 10 سال گذشته هست. موفق باشید

mohammad63

Well-known member
سلام بچه ها
گزارش امروز من
هیچی نخوندم
سه مقاله ترجمه کردم که مال مشتری بود و زیاد واسه ارشد مفید نبود
یه لپتاپ و دو تا سیستم قسطی فعلا پرونده شون تو بانک تا مرحله اخر پیش رفت.
6 تا 7 رفتم کلاس اموزشگاه اصلا حوصله توضیح دادن نداشتم 4 تا تمرین دادم بچه ها سرشون گرم شد.
البته ناگفته نمونه کتاب لنینجرو امشب یه نگاهی کردم وبعد بهش گفتم ببخشید خیلی خستهه م میرم به بچه های انجمن سر بزنم.

آلدوز

New member
امروز تست آنزیمولوژی 72 درصد زدم. البته با کمی ارفاق به خودم ))))))))))
یه چیز جالب.. میدونستید طولانی ترین نام توی دنیا چیه؟
طولانی ترین نام دنیا اسم آیوپاک پروتئین تایتین هست که بزرگترین پروتئین بدن انسانه. تایتین 27000 تا امینواسید داره و برای بیان اسم آیوپاکش که به اندازه یک کتاب طول میکشه اسم همه رزیدو های امینواسیدی رو باید با پسوند "یل" نوشت و اسم آخرین آمینواسید با پسوند "ین" (سمت کربوکسیل) اسم پروتئین رو تموم میکنه.. دوست دارین بدونین اون اسید آمینه ای که با "ین" تموم میشه توی تایتین اسمش چیه؟ خوب منم نمیدونم اسمش چیه :)
تایتین یک پروتئین در واحدانقباضی عضله هست که اونجا نقش ساختمانی ایفا می کنه. فکر کنم سر میوزین رو وصل میکنه به نوار z (ولی دقیقا مطمئن نیستم)
خوش باشید

setareh58

New member
سلام بچه های بیوشیمی
گزارش 2 تا 7 دی من
زبان مهارت 7 تموم شدولی واقعا" لغتهاش زیاد و گیج شدم بارنز درس 16
بیوشیمی هنوز فصل لیپیدها تشریف دارم
زیست فصل هورمونها و مرور عصب البته سعی کردم زیاد روش راه نرم

majede

New member
ستاره جان به نظر من اول تافلو خوب یاد میگرفتی بعد لزگیو میخوندی کارت راحتتر میشد عزیزم:riz277:

آلدوز

New member
گزارش امروز
چرخه سلولی تموم شد )))
ولی امروز که هنوز تموم نشده من میخوام از امشب متابولیسم رو شروع کنم و فکر کنم تا نزدیکای صبح بیدار باشم
شب دوباره میام
بابای

BBT

New member
سلام به همه امروز بالاخره رفتم کتاب دکتر احسانی رو گرفتم شما همیت کتابی که قیمتش 17400 تومان بود منظورتون. بود دیگه ولی الان. دارم به این فکر میکنم لنینجر رو براز کنار اوین رو حاش,بخونم نظر شما چیه بچه مار درستیه فکر میکنین

BBT

New member
سلام به همه امروز بالاخره رفتم کتاب دکتر احسانی رو گرفتم شما همیت کتابی که قیمتش 17400 تومان بود منظورتون. بود دیگه ولی الان. دارم به این فکر میکنم لنینجر رو بزارم کنار و احسانی رو جاش,بخونم نظر شما چیه بچه ها کار درستیه فکر میکنین

saye

New member
سلام به همه امروز بالاخره رفتم کتاب دکتر احسانی رو گرفتم شما همیت کتابی که قیمتش 17400 تومان بود منظورتون. بود دیگه ولی الان. دارم به این فکر میکنم لنینجر رو بزارم کنار و احسانی رو جاش,بخونم نظر شما چیه بچه ها کار درستیه فکر میکنین
سلام...آره همین کتابه.. و به نظر من احسانی رو بخونی بهتره..آخه مرور هم خیلی همه و با لنینجر مرور کردن خیلی سخت میشه... احسانی رو بخون و اگه جاییش واست مبهم بود{بعید میدونم}سراغ رفرنس برو..امیدوارم موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا