مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saye

New member
سلام
انشاله هر روزت بهتر دیروزت باشه و بتونی طبق برنامت جلو بری
3 ساعت درس خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.اوی مرسی که به سوالم جواب دادی.. جوابت خیلی نزدیک بود...خب سوالم کمی ناقص بود و نگفته بودم که قراره در انتها به چند ساعت برسه .. روم نمیشه بگم.. اینقدر خوشحالی کردم فقط واسه این بود که از دیروزم بهتر بودم... 2ساعت و نیم خوندم و قطعا قراره فردا بشه 3 ساعت.. ایمان دارم .. آخه تو انجمن که حرف زدی دیگه باید عمل کنی............

foroozan

New member
بچه یه روش خوببجز لایتنر واسه یادگیری لغات زبان بگید خیلی فررررررارن همش یادم میره:p7977cujr38iyymsu8:

saye

New member
من میخوام از هفته دیگه لغتاشو شروع کنم به خوندن.خواستی وایسا باهم شروعش کنیم
آره حتما موافقم و هستم.... برنامه ریزیش با شما{کار سختش:14:} .. فقط میترسم نرسم تمومش کنم.. آخه حجمش خیلی زیاده.... بی خیال .. سایه .. موج منفی ممنوع.. توکل به خدا برو جلو.....:smiliess (3):

saye

New member
بچه یه روش خوببجز لایتنر واسه یادگیری لغات زبان بگید خیلی فررررررارن همش یادم میره:p7977cujr38iyymsu8:
آره متاسفانه این خاصیت زبانه... سعی کن شکلاشو به ذهن بسپری و تا جایی که امکان داری تو ذهنت به کلمات خاص تبدیل کنی که تا دیدیشون یاد اون کلمه یا شکل بیفتی و معنیش یادت بیاد.یا با آوا و آهنگای خاصی بخونیشون.. جز این کاریش نمیشه کردو... و فقط تکرار... اینو بگم که واسه همه همینطوره اصلا نگران نباش

mohammad63

Well-known member
بچه ها بهترین روش یادگیری لغات تو جمله هست. اگه بتونید یه دفترچه داشته باشید که لغتو تو جمله بنویسید خیلی بهتر یاد میگیرید. البته این روشیه که من به کار میبرم خیلی هم بهتر از لایتنر و فلش کارته

saye

New member
همگی شب بخیر.. امیدوارم که فردا روز خیلی خوبی رو شروع کنید و از همون اول صبح با انرژی شروع به خوندن کنید .. آخه به انجمن قول دادیم که موفق بشیم... برم بخوابم که واسه فردام کلی برنامه دارم.........:ad54ad::ad54ad::ad54ad::ad54ad:

saye

New member
بچه ها بهترین روش یادگیری لغات تو جمله هست. اگه بتونید یه دفترچه داشته باشید که لغتو تو جمله بنویسید خیلی بهتر یاد میگیرید. البته این روشیه که من به کار میبرم خیلی هم بهتر از لایتنر و فلش کارته
کاملا موافقم.. .. واسه من خیلی وقتا پیش اومده که لغت تک رو که دیدم معنیش یادم نیومده ولی نو جمله کاملا متوجه معنیش شدم و یادم اومده .. پس فروزان جان نگران نباش .... کلمات تو جمله زودتر و راحتتر یادت مییاد....

saye

New member
.............. به وبلاگتونم سر زدم.. خیلی واسم جالب بود که من قبلا هم به طور اتفاقی وارد وبلاگ شما شده بودم... عکستونو که دیدم یادم اومد .. شاید به دنبال جمله ای ..متنی بودم و در حال سرچ به اونجا رسیدم.. هر چند که کامل نخوندمش ولی جالبه...موفق باشد.........

mohammad63

Well-known member
خواهش می کنم سایه جان، امیدورام که تونسته باشم بهتون کمکی کرده باشم، به هر حال با توجه به کاری که دارم تو نت زیاد فعالم. این وبلاگی هم که دارم تقریبا همسن همین حضورم تو سایت علوم پزشکی هست البته قبلنا جالبتر بود یعنی چت باکس داشت که بچه ها کلی با هم حرف می زدند. شبهای خوبی بود. من زبانم بدک نیست، تو کار ترجمه هستم یه کم هم تدریس می کنم البته خیلی حرفه ای نیست تو آموزشگاهها برای بچه های راهنمایی و دبیرستان. اساس یادگیری زبان تمرین مداوم و تکراره هست.بهترین تکرار هم در قالب جمله هست. ابنجا جاش نیست و گرنه کامل توضیخ میدادم. برای همه بچه های بیوشیمی آرزوی موفقیت میکنم.

foroozan

New member
مرسی از راهنماییتون اقا محمد وسایه جون.
حتما این روش دفترچه نویسی رو تمرین میکنم:smiliess (4):

mohammad63

Well-known member
البته اگه بچهها خواستن میتونیم با کمک هم یه گروه زبان تو همین انجمن بیوشیمی راه بندازیم. یعنی هر شب هر نفر که اومد یک کلمه تو قالب یه جمله بیاره، بعد اگه تونست دوتا مترادف و دوتا متضاد هم براش بیاره. اینها اختیاری باشه. اینجوری راحتتر بهم کمک می کنیم. بجای کتابهای زبان کنکور که خیلی هم حجیم هستند از سوالات ارشد استفاده کنیم یا از مقاله های علمی من کتاب اطلس بیوشیمی را دارم کتاب جالبیه. میشه از همون هم استفاده کرد.

miladp1372

New member
بچه ها من از همتون عذر خواهی می کنم فقط در کمال احترام به تک تک تون می خواستم نظرمو بهتون برسونم اشتباه یا درستش رو خودتون قضاوت کنید البته فکر کنم اشتباه بوده چون کسی رو تا الان تو تایپیک ندیدم که نظرمو قبول کنه و خوب تا حد خیلی زیادی هم بچه ها حق دارن راستش من خودم به هماتو فکر می کنم ولی بچه های علوم آزمایشگاهی خب خیلی هاشون از اینکه زیستی ها هماتو بخونن دله خوشی ندارن و همین جوی که من علیه شیمی ها تو ذهنم می پروروندم علوم آزی ها بر من و کسانی که از زیست می خوان هماتو بخونن دارن و خوب نمی دونم شاید درست بگن شاید هم درست نباشه دوستان شیمی هم براتون آرزوی موفقیت رو می کنم ایشالا همتون بیوشیمی بالینی قبول شین ما هم پز بدیم بگیم دوستای ما دارن بیو شیمی بالینی بهداشت می خونن :applause:

f.abbasi

New member
سلااااااام دوستان. بهتون پيشنهاد ميدم زبان لزگي رو شروع كنين كه ديره!! لغاتش رو گروهي پيدا كنيم و بخونيم. آخر كتاب لزگي نمونه سوال آزمونا هم زده. يا علي پيش به سوي قبولي

آخرین ویرایش:

f.abbasi

New member
راستي روشي كه آقا محمد گفته درسته. يادگيري لغات در قالب جمله و مثال استاندارده.حتي 504 هم از اين روش استفاده كرده. بچه ها جونم چرا با مشكي مينويسيد؟ رنگي بنويسيد شاد و پرانرژي باشيم همگي

f.abbasi

New member
دوستان اگه ميشه هركدوم بگيم سال چندمه امتحان ميديم و چرا سال قبل خوب عمل نكرديم و اينكه الان چه منابعي رو مطالعه ميكنيم. مطمئن باشين اگه اينكاره انجام بديم به هم كمك كرديم:idea_majidonline:

داش محسن

New member
سلام آره من موافقم در ضمن کتاب لزگیو خیلی تعریف می کنن تو آموزشگاه دکتر خلیلی هم داره تدریس میشه

داش محسن

New member
d

:21:دوستان 2 سالی میشه که از شیمی 2 هم زیاد سوال میدن حداقل 12 تا سوال . کسی یه منبع معتبر سراغ داره؟مورتیمر نباشه

f.abbasi

New member
:21:دوستان 2 سالی میشه که از شیمی 2 هم زیاد سوال میدن حداقل 12 تا سوال . کسی یه منبع معتبر سراغ داره؟مورتیمر نباشه
داش محسن من هرچي سوالارو نگا كردم ديدم بهترين منبع واسه شيمي عمومي همون شيمي دبيرستان هستش+تست و آموزش گاج

آخرین ویرایش:

f.abbasi

New member
امسال كه امتحان دادم سوالاي شيمي عمومي بيشتر از شيمي آلي بودن پس بهتره واسه عمومي هم وقت بذاريم

foroozan

New member
البته اگه بچهها خواستن میتونیم با کمک هم یه گروه زبان تو همین انجمن بیوشیمی راه بندازیم. یعنی هر شب هر نفر که اومد یک کلمه تو قالب یه جمله بیاره، بعد اگه تونست دوتا مترادف و دوتا متضاد هم براش بیاره. اینها اختیاری باشه. اینجوری راحتتر بهم کمک می کنیم. بجای کتابهای زبان کنکور که خیلی هم حجیم هستند از سوالات ارشد استفاده کنیم یا از مقاله های علمی من کتاب اطلس بیوشیمی را دارم کتاب جالبیه. میشه از همون هم استفاده کرد.
100%موافقم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا