مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biology2012

New member
به دنبال واژهها مباش ، کلمات فریبمان میدهند.
وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود ، فاتحه کلمات را باید خواند.....

neda*

New member
برای ندای عزیزم..... اونوقتی که خبر فوت خاله ات رو شنیدم هنوز عضو انجمن نبودم و فقط مطالبو میخوندم.. بایت این مساله بسیار ناراحت شدم.. تسلیت منو پذیرا باش... بیشتر هم از این ناراحت شدم که شما با انرژی زیادی شروع به خوندن کرده بودید و به هر حال این مساله روند کارتون رو به هم میریزه.. آرزومندم که هر چه زودتر به روال قبلی برگردید.. منم چنین روزهایی رو گذروندم.. واسه شخص بسیار نزدیکترم وو این رو که فهمیدم فقط گفتم خدایا کمکش کن.. بسیار منتظر برگشتت هستم.. انرژی مثبت زیادی داشتی و رو همه اعضا تاثیر گذاشته بودی.. این کاملا محسوس بود پس زودتر برگرد
سلام ...سایه عزیز خیلی ممنونم از شما به خاطر همدردی و اظهار لطفت عزیزم
من هم از وجود تمام بچه های انجمن کلی انرژی و انگیزه میگیرم و از تمامتون به خاطر اینکه انقدر صمیمانه به هم و من انرژی میدین و همدیگه رو راهنمایی میکنیم ممنونم...خوشحالم که بین بچه های این انجمن هستم

biology2012

New member
شب خوش كسي نيست
اگر عشق نبود
به کدامین بهانه می گریستیم و می خندیدیم؟
کدام لحظه ی نایاب را اندیشه می کردیم؟
و چگونه عبور روزهای تلخ را تاب می آوردیم؟
آری بی گمان پیش از اینها مرده بودیم

neda*

New member
بچه ها از همه دوستایی که با گفتن تسلیت با من همدردی کردن ممنونم انشاالله که تو خونه هممون همیشه شادی باشه و غم به خونه هیچ کدوممون راهی نداشته باشه
.....ممنونم

biology2012

New member
نكته : نقص در ترشح اگزو كرين پانكراس موجب كاهش در تشكيل ميسل هاي صفراوي ميشود

neda*

New member
و اینکه....خوشحالم که دوباره برگشتم و در جمع بچه هایی مثل شما هستم ....چقدر اینجا پر انرژی شده چند ص ای که تو این هفته نبودم رو خوندم و از نوشته هاتون یه دنیا انرژی گرفتم
فوق العاده این بچه ها ...محشرین...به امید خدا با این انرژی ادامه میدیم و به قول یکی از دوستان میترکونیم
واما برنامه این 1 هفته من:خیلی سعی کردم تو این 1 هفته هم از وقتایی که میشد و میتونستم استفاده کنم کم بود اما خدارو شکر که بود
تو این 1 هفته بیوشیمی و زبان خوندم نه زیاد اما خوندم...
و اما انشاالله منم از فردا دوباره مییام و گزارش میدم
امیدوارم همیشه خوشی و خنده عزیزانتون رو ببینید و به خاطر وجود عزیزانتون همیشه خدا رو شکر گذار باشین
پیروز باشین و پر تلاش بچه های بیوشیمی 91

foroozan

New member
و اینکه....خوشحالم که دوباره برگشتم و در جمع بچه هایی مثل شما هستم ....چقدر اینجا پر انرژی شده چند ص ای که تو این هفته نبودم رو خوندم و از نوشته هاتون یه دنیا انرژی گرفتم
فوق العاده این بچه ها ...محشرین...به امید خدا با این انرژی ادامه میدیم و به قول یکی از دوستان میترکونیم
واما برنامه این 1 هفته من:خیلی سعی کردم تو این 1 هفته هم از وقتایی که میشد و میتونستم استفاده کنم کم بود اما خدارو شکر که بود
تو این 1 هفته بیوشیمی و زبان خوندم نه زیاد اما خوندم...
و اما انشاالله منم از فردا دوباره مییام و گزارش میدم
امیدوارم همیشه خوشی و خنده عزیزانتون رو ببینید و به خاطر وجود عزیزانتون همیشه خدا رو شکر گذار باشین
پیروز باشین و پر تلاش بچه های بیوشیمی 91
سلام نداجان نمیدونی چقدر خوشحالم که دوباره برگشتی.دلم برات تنگ شده بود.واقعا تواین یه هفته که نبودی جای خالیت خیلی حس میشد.امیدوارم ازاین به بعد دیگه همش تو مراسمای شادی وعروسیو...باشی دوستم.

f.abbasi

New member
سلام دوستاي گلم .اين مدت كامپيوترم خراب بود.
ندا جوون اين پستارو خوندم ناراحت شدم.من در جريان فوت خاله ت نبودم.تسليت ميگم .اميدوارم هميشه لبهات پر ااز لبخند شادي باشه آبجي گلم....:riz304:
خب بچه ها لطفا منو در جريان اتفاقا و برنامه هاي اين مدت بذاريد. مرسي عزييييزاااااا

foroozan

New member
سلام دوستاي گلم .اين مدت كامپيوترم خراب بود.
ندا جوون اين پستارو خوندم ناراحت شدم.من در جريان فوت خاله ت نبودم.تسليت ميگم .اميدوارم هميشه لبهات پر ااز لبخند شادي باشه آبجي گلم....:riz304:
خب بچه ها لطفا منو در جريان اتفاقا و برنامه هاي اين مدت بذاريد. مرسي عزييييزاااااا
سلام گلم.مجددا بهت خوش امد میگم.برناممون اینه که هر شب حدودای 11-12شب میاییم و یه سلامی بهم دیگه میدیمو گزارش کار مطالعه روزانمونو میدیم و در نهایتم یه نکته بیوشیمی ویه لغت زبان میذاریم.همین...

setareh58

New member
بله کاملاً متوجه ام و مرسی از پیامتون...
ولی خوب ...... احتمالاً از فردا جای من تغییر می کنه در داخل ستاد و معلوم نیست وضعیتم تا عید که ترخیص میشم به چه صورتی باشه...
بچه هایی که تو منزل هستید بشینید خوب بخونید که مشکلاتی مثل ما سربازا رو ندارید...لعنت به سربازی و .....
سلام تورج خان نگران نباش و مطمئن باش شما که وقتتون کمتر استفاده بهتر و بازدهی بیشتری رو دارین و انشالله فرصتی پیدا میکنین که اینهارو جبران میکنین وو بالاخره سربازی راهی هست که باید میرفتین امیدوارم که پست راهتتری رو بهتون بدن که بهتر بتونین برا درس استفاده کنین براتون آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم که شما امسال جز بهترین قبولیها هستین

majede

New member
سلام بر دوستان گل بیوشیمیست
با خوش آمد گویی به سایه جان وعباسی عزیز
انشالا تو این انجمن با کمک و همراهی همدیگه تو درس پیشرفت کنیم
ویه سلاااااااااااااااااااااااام مخصوص به ندا جونم عزیز دلم خوبی ندا ؟!خوشحالم که باز اومدی...
انشالا ازین به بعد شادیهات جای غماتو بگیره بچسب به درست که تو امسال قبولی:bunnyearsmiley:

majede

New member
بله کاملاً متوجه ام و مرسی از پیامتون...
ولی خوب ...... احتمالاً از فردا جای من تغییر می کنه در داخل ستاد و معلوم نیست وضعیتم تا عید که ترخیص میشم به چه صورتی باشه...
بچه هایی که تو منزل هستید بشینید خوب بخونید که مشکلاتی مثل ما سربازا رو ندارید...لعنت به سربازی و .....
به به به امپراتو خان نبینم افسرده بشی !!!!!!!!!!!
توامپراتور انجمنی باید به بقیه انرژی بدییییییی...آخه سربازی که واسه تو چیزی نیست...
توامسال میخوای شاخ کنکورو بشکنی !!!!!نگران نباش تو میتونی:a2d3:

miladp1372

New member
بچه ها یک سوال می خوام ازتون بپرسم امیدوارم به بچه های شیمی بر نخوره فقط سوال هستش با تمام احترامی که برای بچه های شیمی حالا چه محض چه کاربردی به نظرتون اون ها چرا باید بیوشیمی بخونن؟؟؟ بیوشیمی بالینی ارث بابام نیست به خدا فقط می خوام بگم دانشجو های رشته های شیمی دیدگاه خیلی خیلی کمی نسبت به بیوشیمی و زیست دارن تا اون جایی که من میدونم بیوشیمی بیشتر به زیست شناسی نزدیکه تا شیمی و خیلی هم براشون سخته خوندن زیست شناسی سلولی مولکولی برای ارشد گرچه اون ها شیمی آلی مک موری و عمومی چارلز مورتیمر رو بهتر از ما بلدن ولی به نظره من فقط نظرمه زیست شناسی ها فقط باید حق بیوشیمی بالینی خوندن را داشته باشن (((دوستان شیمی من فقط نظرمو گفتم بازم از همگی تون عذر می خوام) در پناه حق باشید

neda*

New member
سلام
دوستای گلم خیلی ماهین ...با این همه محبتتون از شادی لبریزم ...خدا رو به خاطر وجود شما شکر میکنم
به امید خدا همه با هم و با تلاش مضاعف و انرژی دادن به هم و راهنمایی هم بهترین نتیجه رو میگیریم
ما همه کنار هم قبولیم مطمئن باشین ...خدایی نکرده اگه یکی از دوستامون هم مشکلی براش پیش بیاد یا انگیزشرو از دست بده تنهاش نمیذاریم با هم شروع میکنیم و با هم تموم ....یه تموم خاطره انگیز
وجودتون که منو بمب اتم کرده ...ممنون که هستین و خدارو شکر که بین فرهیخته هایی مثل شما هستم که برای زندگی و عمرشون احترام قائلن
شب با دست پر بیای
ما همه باید به قله نگاه کنیم تا به اون برسیم
به امید اینکه دانشگاه تهران روز اول دور هم تو سلف چای و شیرینی بخوریم و با هم بیشتر آشنا بشیم...
فعلا هدفمون قبولیه اما به قول آقا تورج باید بچه های بیوشیمی ورودی 92 این انجمن باسوادترین و کارآمدترین بیوشیمیستهای ایران بشن ...آره ایران همچین دور از ذهن نیست

ما میتونیم

neda*

New member
بچه ها یک سوال می خوام ازتون بپرسم امیدوارم به بچه های شیمی بر نخوره فقط سوال هستش با تمام احترامی که برای بچه های شیمی حالا چه محض چه کاربردی به نظرتون اون ها چرا باید بیوشیمی بخونن؟؟؟ بیوشیمی بالینی ارث بابام نیست به خدا فقط می خوام بگم دانشجو های رشته های شیمی دیدگاه خیلی خیلی کمی نسبت به بیوشیمی و زیست دارن تا اون جایی که من میدونم بیوشیمی بیشتر به زیست شناسی نزدیکه تا شیمی و خیلی هم براشون سخته خوندن زیست شناسی سلولی مولکولی برای ارشد گرچه اون ها شیمی آلی مک موری و عمومی چارلز مورتیمر رو بهتر از ما بلدن ولی به نظره من فقط نظرمه زیست شناسی ها فقط باید حق بیوشیمی بالینی خوندن را داشته باشن (((دوستان شیمی من فقط نظرمو گفتم بازم از همگی تون عذر می خوام) در پناه حق باشید
سلام من با شما موافق نیستم به نظر من باید هر کسی در انتخاب راه برای آیندش آزاد باشه تو هر زمینه ای که تحصیل هم یکی از اوناست
چیزی که کاملا مشخصه اینه که کسی تو ارشد وزارت بهداشت موفق میشه که سطحش از لحاظ علمی بالاتر باشه پس کسی که تلاش کنه میتونه از بچه هایی که بیس مرتبط دارن یا بیسشون همون رشتس موفق تر هم باشه
متاسفانه تو کشور ما نمیدونم چرا همه چی انحصاری میشه و ما از لحاظ پیشرفت اینجایی هستیم که میبینید اما تو کشورهای پیشرفته مهم قابلیته هر کس بتونه قابلیت خودش رو تو هر زمینه ای نشون بده حمایت و تشویق میشه و راه پیشرفتش بازه
جناب میلاد مطمئنن شما هم بزای نظرتون دلایل خودتون رو دارین و خیلی خوبه که بتونیم نظرات هم رو بدون جبهه گیری بشنویم و موافق و یا مخالف باشیم خیلی محترمانه و روبروی هم موضع نگیریم ...من هم امیدوارم نظرم رو موضع گیرانه برداشت نکنید
امیدوارم هر کسی تو هر زمینه ای که باعث پیشرفت و رضایت قلبی و معنویش میشه راه رو تا آخر بره و موفق باشه مهم اینه که تو هر رشته ای با سواد باشیم و سعی کنیم تغییری ایجاد کنیم
موفق باشین و پیروز

داش محسن

New member
سلام دوستان خدا قوت منم تازه اومدم یه سوال داشتم برای درس زیست شناسی چه کتابی بخونیم؟ ممنون

vitamin

New member
سلام
دوستای گلم خیلی ماهین ...با این همه محبتتون از شادی لبریزم ...خدا رو به خاطر وجود شما شکر میکنم
به امید خدا همه با هم و با تلاش مضاعف و انرژی دادن به هم و راهنمایی هم بهترین نتیجه رو میگیریم
ما همه کنار هم قبولیم مطمئن باشین ...خدایی نکرده اگه یکی از دوستامون هم مشکلی براش پیش بیاد یا انگیزشرو از دست بده تنهاش نمیذاریم با هم شروع میکنیم و با هم تموم ....یه تموم خاطره انگیز
وجودتون که منو بمب اتم کرده ...ممنون که هستین و خدارو شکر که بین فرهیخته هایی مثل شما هستم که برای زندگی و عمرشون احترام قائلن
شب با دست پر بیای
ما همه باید به قله نگاه کنیم تا به اون برسیم
به امید اینکه دانشگاه تهران روز اول دور هم تو سلف چای و شیرینی بخوریم و با هم بیشتر آشنا بشیم...
فعلا هدفمون قبولیه اما به قول آقا تورج باید بچه های بیوشیمی ورودی 92 این انجمن باسوادترین و کارآمدترین بیوشیمیستهای ایران بشن ...آره ایران همچین دور از ذهن نیست

ما میتونیم
انشاله همگي قبوليم
z5.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا