مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

saharandishe

New member
سلام فرشته جان حالاکه شماجمعه هاحتماتشریف میارید,به نظرمن روزهامونوهمین زمان تعین کنیم که 2تاییمون مطمءنیم باهم همکاری خواهیم کرد,بقیه بچه هاهم اگرتشریف آوردندقدمشون روی چشم ماپذیرای وجودگرمشون هستیم,پس منم جمعه هاهمین ساعت سعی میکنم اینجاباشم,
فرشته جان شماتاحالاچقدر,وچی خوندید؟

saharandishe

New member
راستی فرشته شمادرستوتموم کردی؟یاامسالم دانشگاهی؟
من که دانشگاهم دارم یکم کارم سخت تره ولی خداباماست
.:smilies-azardl (113

saharandishe

New member

دیگه وقتشه غزل خداحافظی روبااین تاپیک بخونم:

جمعه هم شدنیامدید؟؟؟
ساعت 9شد
حتی 10 شد
10ونیم هم نیامدید!!!!!!

دیگه امیدی به اینجورهمکاریهاندارم,
شماروبه خیروماروبه سلامت
هرجاکه هستیدموفق وسلامت باشید
خدانگهدار

fereshte706

New member
پس تاهفته بعدجمعه:New (6):

سلام سحرجان.من خرداد امسال درسم تموم شد.ولی 2روز در هفته بخاطر زیر خط فقر بودن زبانم میرم.1 روز در هفته هم دانشگام چون تو آزمایشگاه درس میدم.مطمئن باش شما از من جلوتری چون زبانت تو تایپیک لزگی فهمیدم خوبه.تازه هرچی سرت شلوغ تر باشه قدر فرصت هاتو بهتر میدونی و بیشتر استفاده میکنی.من فعلا فیزیو و زبان جسته و گریخته میخوندم.چون یک سری مشکل برام پیش اومد.ولی به لطف خدا از این هفته همه درسامو میخونم.زیادم پیش نرفتم چون گایتون وگانونگ رو باهم میخوندم.اما الان فقط گایتون.پس از این هفته جمعه ها همین ساعت میام.خوشحال میشم با دوست خوبی مثل شما درس بخونم.کاملا مشخصه درس خون و زرنگی.امیدوارم هر دومون موفق بشیم.

saharandishe

New member
سلام سحرجان.من خرداد امسال درسم تموم شد.ولی 2روز در هفته بخاطر زیر خط فقر بودن زبانم میرم.1 روز در هفته هم دانشگام چون تو آزمایشگاه درس میدم.مطمئن باش شما از من جلوتری چون زبانت تو تایپیک لزگی فهمیدم خوبه.تازه هرچی سرت شلوغ تر باشه قدر فرصت هاتو بهتر میدونی و بیشتر استفاده میکنی.من فعلا فیزیو و زبان جسته و گریخته میخوندم.چون یک سری مشکل برام پیش اومد.ولی به لطف خدا از این هفته همه درسامو میخونم.زیادم پیش نرفتم چون گایتون وگانونگ رو باهم میخوندم.اما الان فقط گایتون.پس از این هفته جمعه ها همین ساعت میام.خوشحال میشم با دوست خوبی مثل شما درس بخونم.کاملا مشخصه درس خون و زرنگی.امیدوارم هر دومون موفق بشیم.

سلام فکرمیکردم نیومدی؟امیدوارشدم!هیچکی حتی یه سلامم تواین تاپیک بهمون نکرد,همه میان میگن هستیم ولی خبری ازشون نمیشه,داشتم کم کم به این فکرمیکردم دیگه اینجانیام ولی چون شماخوش قولی کردین منم جمعه هامنتظرت میمونم.

fereshte706

New member

دیگه وقتشه غزل خداحافظی روبااین تاپیک بخونم:

جمعه هم شدنیامدید؟؟؟
ساعت 9شد
حتی 10 شد
10ونیم هم نیامدید!!!!!!

دیگه امیدی به اینجورهمکاریهاندارم,
شماروبه خیروماروبه سلامت
هرجاکه هستیدموفق وسلامت باشید
خدانگهدار

من اومدم ها.ساعت 9:45هست من از 9:30 اومدم ولی هی مجبورم اینترنتو قطع کنم تا صفحه ظاهر بشه.نا امید نشو عزیزم.خودمون 2تا میشیم 1 انجمن؟؟اگر کسی خواست خوشحال میشیم به جمعمون اضافه بشه.قرارمون جمعه شب 9:30-10

saharandishe

New member
باشه عزیزم پس برای شروع گروه 2نفرمون میگیم بسم الله الرحمن الرحیم
پس همه گذشته روفراموش میکنیم ازهمین امشب برناممون روبریزیم وجمعه بیاییمگزارششوبدیم,موافقی؟من الان برنامه این هفتمومیگم.

- - - Updated - - -

پس همه گذشته روفراموش میکنیم ازهمین امشب برناممون روبریزیم وجمعه بیاییمگزارششوبدیم,موافقی؟من الان برنامه این هفتمومیگم.

fereshte706

New member
سلام فکرمیکردم نیومدی؟امیدوارشدم!هیچکی حتی یه سلامم تواین تاپیک بهمون نکرد,همه میان میگن هستیم ولی خبری ازشون نمیشه,داشتم کم کم به این فکرمیکردم دیگه اینجانیام ولی چون شماخوش قولی کردین منم جمعه هامنتظرت میمونم.

سلام.مرسی عزیزم.منم منتظرتم.خودمون بهم سلام میکنیم.بی خیالش.

saharandishe

New member
انشاالله مبحث گوارشوشروع کردم اگه بشه تاآخرهفته یاحداکثرتاهفته بعد(خوندن مقدماتیشوتموم کنم,یعنی مفهوم اولیشو,زبانم 1/3تافلوبرااین هفته برنامه ریختم,برابیوشیمی وزیست هنوزبرنامه خاصی ندارم,شمامیخوای این هفته چیابخونی فرشته جون؟

fereshte706

New member

- - - Updated - - -

موافقم.بسم الله الرحمن الرحیم
من این هفته میخوام همه درسامو بخونم.فیزیو سعی بر اینه روزی 20 صفحه.زبانم با لایتنر میخونم.جانوری از کتاب جانورشناسی بی مهرگان منیژه کرمی انتشارات دانشگاه شاهد تهران میخونم.اگر خواستی بگیرش خیلی کامل گفته.تو دانشگاه این کتابو بهمون دادن.بیوشیمیم من پاسالار دارم.من 1 روز 1هفته و 2هفته بعد مرور هر بخش که بخونم دارم.

saharandishe

New member
باشه ازمعرفی کتاب زیست ممنونم,پس بریم اینهاروباانرژی تمام بخونیم منم تاآخرهفته اینجانمیام تاجمعه شب که انشاالله گزارش موفقیتامونوتواین هفته به هم بدیم ,
تاهفته بعداگرسخنی نمانده خداحافظ,درساتوخوب بخون که بایدکلی به هم انرژی بدیما.....
شبهاوروزهای آروموپربرکتی داشته باشی
تاآخرهفته که بازهمومیبینیم خدانگهدارگلی خانوم
:smiliess (10):
......:smilies-azardl (113

fereshte706

New member
خوب پس انشائالله هفته دیگه همین ساعت میام.امیدوارم هر دومون دست پر باشیم شبت بخیر عزیزم

fatima.khosravi

New member
سلام باشه عزيزم من هم سعي ميكنم هر جمعه همين ساعت ها بيام و گزارش بدم موفق باشيد

elham2012

New member
سلام بچه ها..عذر تقصیر جهت تاخیر.میدونید که شرمندتونم:riz304:
من بخش اول گایتون رو خوندم الان مشغول فصل 4و5 هستم.زبان هم 504 رو میخونم فعلا.ایشالا تونستم جمعه میام.
اگه نشدم بعد میام گزارشتونو میبینم..موفق باشین دوستای گلم

abed530

New member
سلام بچه ها
میشه لطف کنید و اون بخش هایی از فیزیولوژی گایتون که لازم نیست خونده بشه و حذفه رو بگید؟ دنبالش گشتم اما دقیقا نمیدونم کجاهاست

saharandishe

New member
سلام بچه ها
میشه لطف کنید و اون بخش هایی از فیزیولوژی گایتون که لازم نیست خونده بشه و حذفه رو بگید؟ دنبالش گشتم اما دقیقا نمیدونم کجاهاست

منم دقیقانمیدونم,دوستانی که اطلاع دارین لطفاماروهم درجریان بگزارید.

بالا