مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

saharandishe

New member
خب ساعت 9.30 امشب هم فرارسید ازاینکه اینقدرفعالید!خوشحالم:thanks:
من امروزمبحث قلب روشروع کردم,قراربودگردش خون روطی روزهای گذشته ببندم ولی چون خودم روبه برنامه نرسوندم,مجبورشدم تنبیه بشم,ومبحث گردش خون روجبرانی بخونم وامروز رواختصاص بدم به همون برنامه ای که ازقبل ریخته بودم وهرچی که ازگردش خون مونده نخوندم روواردلیست جبرانیم کنم,لیست جبرانی نشون دهنده لیست تنبلی هاست!!!!!اینطوری مجبورمیشم لااقل قلب وبه موقع تموم کنم وگرنه اینم واردلیست جبرانی میشه,ولی به هرقیمتی شده این روسروقت تموم میکنم,یعنی تاهفته آینده 3شنبه.
:a2d3:

saharandishe

New member
بالاخره ساعت 10 امشب هم به سررسید,تبادل نظرخوبی داشتیم!!!:(50):استفاده کردم,
تاشب آینده همین ساعت همین جاخدانگهدار
:smiliess (10):

simin69

New member
انقدر که امروز حرص خوردم کل این 23 سال نخورده بودم

رفع اسپم:نتونستم چیزی بخونم ولی اعصاب رو شروع کردم

- - - Updated - - -

saharandishe

New member

- - - Updated - - -

چرا؟؟؟عزیزم اشکالی نداره,همه مایه روزایی خیلی اعصابمون خوردمیشه,فقط بایدمدیریت کنیم وموفقیتهامون روکه به احتمال زیادنصیبمون خواهندشدروبه خاطراین مساءل ازدست ندیم,منم یک مدتی هست که خوب نتونستم بابرنامم پیش برم واسه همین ناراحت بودم ولی بایدبالاخره ازیه جایی ادامه بدیم,هرثانیه ای که میادمیتونه یک لحظه خوب واسه شروع دوباره باشه فقط بایدرفت ویک جانایستاد.......بابت شروع کردن مبحث اعصاب خوشحالم این یعنی یک قدم دیگه به موفقیتمون نزدیک شدیم:thanks:.[/

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
62812717479042035746.jpg

jeghele68

New member
اره.ساعت اصلا مهم نیست.و بخاطر یسری مسایل شخصی نتونستم کنکورمو خوب بدم.حتی شب رو با گریه کامل سر کردم و با ناامیدی کامل کنکور دادم .مبارکتون باشه .هم ازدواجتون و هم قبولیتون.ولی هرکس شرایظی داره.هرچقدرم nسال درس بخونی ولی بدون فکر اسوده بری سر جلسه همین میشه.شاید برای بعضی از دوستان یازده ساعت خوندن من ازار دهنده باشه و با شرایطی که رفتم سر جلسه و کنکور دادم خیلی هم خدارو شکرمیکنموراضیم به رضای خدای خودم که حداقل تویه یکی از دانشگاه های درجه یک قبول شدم.این خاله زنک بازی هارو هم در نیارین.هم بزرگ شدین دیگه و هم اینکه این تاپیک برای کمک به دوستان هستش

ولی با برخوردای غیر عاقلانه و تند و پراز غرور بعضی از اعضا ترجیح میدم با ارشدای انجمن تبادل نظر کنم و یکسری دوستان ثابت انجمن.امیدوارم با این غرور روزی زمین نخورید.ایشالا همتون سال دیگه قبول بشید.خدا به همراهتون

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
اره.ساعت اصلا مهم نیست.و بخاطر یسری مسایل شخصی نتونستم کنکورمو خوب بدم.حتی شب رو با گریه کامل سر کردم و با ناامیدی کامل کنکور دادم .مبارکتون باشه .هم ازدواجتون و هم قبولیتون.ولی هرکس شرایظی داره.هرچقدرم nسال درس بخونی ولی بدون فکر اسوده بری سر جلسه همین میشه.شاید برای بعضی از دوستان یازده ساعت خوندن من ازار دهنده باشه و با شرایطی که رفتم سر جلسه و کنکور دادم خیلی هم خدارو شکرمیکنموراضیم به رضای خدای خودم که حداقل تویه یکی از دانشگاه های درجه یک قبول شدم.این خاله زنک بازی هارو هم در نیارین.هم بزرگ شدین دیگه و هم اینکه این تاپیک برای کمک به دوستان هستش

ولی با برخوردای غیر عاقلانه و تند و پراز غرور بعضی از اعضا ترجیح میدم با ارشدای انجمن تبادل نظر کنم و یکسری دوستان ثابت انجمن.امیدوارم با این غرور روزی زمین نخورید.ایشالا همتون سال دیگه قبول بشید.خدا به همراهتون
میشه ازتون خواهش کنم دلخوریتونوکناربزاریدوبازم مثل همیشه باماهمراه باشیدلطفا,من ازطرف هرکسی که به نحوی باعث رنجش شماشده همینجاازتون معذرت خواهی میکنم,قطعاایشون هم منظورشون اینطورکه به نظرمیادنبوده ولی چون نوشتارهیچوقت مثل گفتارپیاموصریح نمیرسونه اینطورازش برداشت سوء میشه,ماهمه شماروبه خوبی میشناسیم وقدردان زحماتتون برای این تاپیک وانجمن هستیم,.
حالاخواهش مارومیپذیرید؟

:riz513:
:13:
:smiliess (14):
:riz304:

simin69

New member

عزیزم ناراحت نباش من که از یکسری از مشکلات شما خبر داشتم خیلی هم خوشحالم که نتیجه زحماتت رو دبدی به امید همکاری دوست عزیزم:thanks:

saharandishe

New member
d7d8ee069cb0.jpg

کتاب فارسی های ابتداییمونویادتون میاد؟
بیاییدمثل همون موقع هاباعشق درس بخونیم.

saharandishe

New member
سلام دوستان من شایدنتونم امشب 9.30-10 اینجاحاضرباشم,ولی شمامثل همیشه!!!!!بیایید من بعدانظراتتون رومیخونم.
من خودم امروزوفردامبحث مکانیکی والکتریکی قلب رومطالعه میکنم واقعالذت بخشه,شماچیکارکردین,درچه حالی هستین؟

simin69

New member
سلام من فصل دوم از فیزیو اعصاب رو خوندم البته خوندنم با تمام جزییات نیست می خوام یه دید کلی ازش به دست بیارم

jeghele68

New member
میشه ازتون خواهش کنم دلخوریتونوکناربزاریدوبازم مثل همیشه باماهمراه باشیدلطفا,من ازطرف هرکسی که به نحوی باعث رنجش شماشده همینجاازتون معذرت خواهی میکنم,قطعاایشون هم منظورشون اینطورکه به نظرمیادنبوده ولی چون نوشتارهیچوقت مثل گفتارپیاموصریح نمیرسونه اینطورازش برداشت سوء میشه,ماهمه شماروبه خوبی میشناسیم وقدردان زحماتتون برای این تاپیک وانجمن هستیم,.
حالاخواهش مارومیپذیرید؟

:riz513:
:13:
:smiliess (14):
:riz304:

نميتونم شما رو با يكسري ادما در يه سطح ببينم.خدمتتون هستم

jeghele68

New member
دوستاي گلم من در خدمتتون هستم.نميخوام شمايي كه با خلوص نيتتون تلاش ميكنيد كه قبول بشيد و از همه حاشيه ها دور هستيد رو با يكسرس انسان بي ادب يكسان بدونم.حال شما رو درك ميكنم و هماينكه درك ميكنم شما به حضور يه دلگرمي خيلي نياز داريد.چون اين احساسات شمارو خودم داشتم.ازين جا اعلام ميكنم من در خدمت تك تك شما هستم.و فقط يه نكته از سي ام من ميرم كاشان و اگر كم اومدم تو انجمن ببخشيد.ولي شما حتما پيغامتون رو بذاريد ج ميدم.ديديد دير ج دادم پيغام خصوصي بذاريد.ج شما رو ميدم و پاسخ من به سوالتون رو با دوستاي عزيزمون shar كنين

gole68

New member
gole68 و jeghele68 ممنون میشم درصدهاتون و اینکه کجا قبول شدین و نحوه مطالعه و ساعات مطالعه وخلاصه هرچی تجربه دارین بگین.لطف میکنین.ممنون.
دوست عزیز من تهران قبول شدم دانشگاه ایران...من از مهر ماه شروع کردم با روزی 3و4 ساعت...جمعه ها نمیخوندم...به طور جدی 5ماه خوندم ساعتهامم متغیر بود تا 9ساعتم میشد میخوندم میانگینش 6ساعت بود...فیزیو گایتون رو خوندم 2و3دور..البته من سرعت خوندنم بالاست..از اسفند به بعدم کتاب 2e رو خوندم خیلی خوب ومفید بود..زیست کتابای دبیرستان بخشهای جانوریش رو و کتاب ابوالقاسم امین...تست زیست فقط کنکورهای سالهای پیش رو میخوندم..بیوشیم نجات شکوهی...زبان تمرکز اصلیم روی لغات ضروری تافل بود کتاب لزگی هم خونده بودم

fereshte706

New member
سلام.از راهنماییهاتون یک دنیا ممنونم.من متاسفانه بعلت فوت یکی از نزدیکانم زیاد نشد بخونم.فیزیوفصلم کامل نشده.بیو فصل آب و الکترولیت.زبانم 4درس و دوره دروس قبل.خودم اصلا راضی نیستم.امابدجور تو آمپاس بودم.
از jeghele68 gole68 هم بسیار سپاسگزارم.

jeghele68

New member
سلام.از راهنماییهاتون یک دنیا ممنونم.من متاسفانه بعلت فوت یکی از نزدیکانم زیاد نشد بخونم.فیزیوفصلم کامل نشده.بیو فصل آب و الکترولیت.زبانم 4درس و دوره دروس قبل.خودم اصلا راضی نیستم.امابدجور تو آمپاس بودم.
از jeghele68 gole68 هم بسیار سپاسگزارم.
عزیزم اصلا به خودت استرس نده.میخوام خیلی عامیانه باهات صحبت بکنم.استرس برای کسی هستش که از روی تنبلی نخونده باشه.شما که از قصد نبوده!شرایطی برات پیش اومده که در طول این دوره مطالعه برای هرکسی حداقل یه اتفاق پیش بینی نشده میوفته
خواهش میکنم عزیزم.شما از الان یکم به ساعت مطالعه روزانت اضافه بکن و وقتی جبران شد به ساعت عادیت برگرد

jeghele68

New member
دوستای گلم شما تا تیر ماه فرصت دارید.پس از الان به خودتون فشار نیارید تا سه ماه اخر که زمان طلایی هستش رو با خستگی و بازده منفی طی کنید.ساعت درس خوندن رو مدیریت کنید و با سیر صعودی پیش برید

و یک نکته مهم بچه ها
حتما روی فصل اعصاب و هورمون تسلط پیدا کنید و اگر ادمی هستین که یک مطلب باید خیلی براتون تکرار بشه حتما از الن روش سرمایه گذاری کنید

gole68

New member
عزیزم اصلا به خودت استرس نده.میخوام خیلی عامیانه باهات صحبت بکنم.استرس برای کسی هستش که از روی تنبلی نخونده باشه.شما که از قصد نبوده!شرایطی برات پیش اومده که در طول این دوره مطالعه برای هرکسی حداقل یه اتفاق پیش بینی نشده میوفته
خواهش میکنم عزیزم.شما از الان یکم به ساعت مطالعه روزانت اضافه بکن و وقتی جبران شد به ساعت عادیت برگرد
بچه ها از الان خودتونو خسته نکنید مطمان باشین اگه روزی 5ساعت مداوم تا آخرش پیش برید قبولید...من آخرا بریده بودم زیاد نمیخوندم..زیاد به خودتون سخت نگیرید...

بالا