مطالعه گروهی برای قبولی درکنکورارشدفیزیولوژی93

jeghele68

New member
بچه ها از الان خودتونو خسته نکنید مطمان باشین اگه روزی 5ساعت مداوم تا آخرش پیش برید قبولید...من آخرا بریده بودم زیاد نمیخوندم..زیاد به خودتون سخت نگیرید...
دقيقا gole68 درست ميگن.شما زمان طلاييتون سه ماه اخره.اگر قصد داريد زياد بخونيد حداقل از الان ساعتتون زياد نباشه.همينطور كه گفتم از ساعت كم شروع كنيد و زمانتون صعودي باشه و پيوسته پيش بريدومثلا هر د2-3 چند دقيقه اضافه كنيد.ولي كاري نكنيد كه از الان كم بياريد

saharandishe

New member
سلام ممنون به نکات خیلی خوبی اشاره کردین,یکی ازمشاورین میگفت اگه زودتموم کنیدبقیه زمانتون روتاکنکورمیخواییدچیکارکنید؟
من هم موافقم طوری برنامه ریزی کنیم که تاخودکنکورتسلطمون کامل بشه ووقت اضافه نیاریم
:smilies-azardl (181

fereshte706

New member
اره.ساعت اصلا مهم نیست.و بخاطر یسری مسایل شخصی نتونستم کنکورمو خوب بدم.حتی شب رو با گریه کامل سر کردم و با ناامیدی کامل کنکور دادم .مبارکتون باشه .هم ازدواجتون و هم قبولیتون.ولی هرکس شرایظی داره.هرچقدرم nسال درس بخونی ولی بدون فکر اسوده بری سر جلسه همین میشه.شاید برای بعضی از دوستان یازده ساعت خوندن من ازار دهنده باشه و با شرایطی که رفتم سر جلسه و کنکور دادم خیلی هم خدارو شکرمیکنموراضیم به رضای خدای خودم که حداقل تویه یکی از دانشگاه های درجه یک قبول شدم.این خاله زنک بازی هارو هم در نیارین.هم بزرگ شدین دیگه و هم اینکه این تاپیک برای کمک به دوستان هستش

ولی با برخوردای غیر عاقلانه و تند و پراز غرور بعضی از اعضا ترجیح میدم با ارشدای انجمن تبادل نظر کنم و یکسری دوستان ثابت انجمن.امیدوارم با این غرور روزی زمین نخورید.ایشالا همتون سال دیگه قبول بشید.خدا به همراهتون

عزیزم تبریک واسه قبولیت.من میدونم چقدر تلاش کردی پارسال تو انجمن میدیدم که میگفتی عاشق رشته فیزیو هستی حتی گاهی وقتها به این همه اراده ات حسرت میخوردم که بافت و جنینم واسه آمادگی کنکور علومم می خوندی.قبول دارم شرایط بسیار مهمه و حرفتو تایید میکنم چون موقع کنکور لیسانسم منم با وجود خوندن زیاد به دلخواهم نرسیدم.حتی دوست دانشگام میگف از دوم دبیرستان شروع به خوندن و رفتن کرده ولی نتیجش مثله من شد که از تابستان سوم شروع کردم.ولی با این وجود و اینکه کاملا درکت میکنم بهت از ته قلبم تبریک میگم با آرزوی موفقیتت عزیزم.برای ما کنکوریها دعا کن.:bunnyearsmiley:

fereshte706

New member
سلام سحر جان.واقعا شرمنده و ببخشید.من قرار بود دیشب بیام ولی نشد.:14:چرا اینقدر حرص میخوری:tsimuzpzwoap1t9y3o7؟؟؟من که فکرمیکنم همون جمعه ها بیایم و نکاتی اگر بود بهم بگیم و برنامه مطالعه هفتگیمونو بذاریم.تو طول هفته بگیم چیکارها کردیم اینجوری تو هم دیگه نا امید نمیشی.جمعه ساعت 9:30-10شب گزارشکار هفتگی میدیم و نکات مهمی که تو هفته خوندیم رو تبادل میکنیم.و وقت تو هم هدر نمیره.
ولی واقعا بهت حق میدم چون خیلی پیگیر هستی.من واقعا معذرت میخوام.ببخشید:riz513:
الان حقشه که باهام اینکارو بکنی:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

fereshte706

New member
خواهش میکنم سحر جون.اگر واقعا کسی نمیادمهم نیست خودمون 2 تا انجام میدیم :28:منم خوشحال میشم با آدمی مثله شما درس بخونم و پیشرفت کنم.:ad54ad:

- - - Updated - - -

دوستان اگر کسی هنوز مایل به مطالعه گروهی با هر روز و ساعتی که میتونه هست تا آخر این هفته یعنی29شهریور اعلام حضور کنه.ممنون.:[/

simin69

New member
سلام
به نظر شما واسه مباحث اعصاب گانونگ بهتر توضیح داده یا گایتون؟اعصاب خیلی مطلب داره باید همه چیز رو ریز به ریز فهمید درسته؟

saharandishe

New member
سلام
به نظر شما واسه مباحث اعصاب گانونگ بهتر توضیح داده یا گایتون؟اعصاب خیلی مطلب داره باید همه چیز رو ریز به ریز فهمید درسته؟

به نظرمن واونطورکه ازسخن دوستان ومشاورین برداشت کردم,گایتون پایه هست که حتماباید بخونیمش درگانونگ هم مباحث هورمون واعصاب روبه صورت تکمیلی مطالعه کنیم چون این 2مبحث بسیارمهم هستند بایدیک مقدارباجزءیات بیشتراونهاروخوند.

elham2012

New member
سلام بچه ها..من واقعا شرمنده ام که نتونستم بیام:sadsmiley:
سحر جونم از شمام به طور ویژه عذر میخوام.حقیقتا به اینترنت دسترسی نداشتم.گفته بودم اسباب کشی کردیم،نتمون مشکل داشت..درسم خیلی کم خوندم،روم نمیشه بگم اصلا:wacsmiley:
من یه ساعت خاص شاید نتونم بیام،هروقت دسرسی داشته باشم میامو بحثاتونو میبینم و ایشالا گزارش میدم.
راستی واسه زبان چیا میخونین؟از دوستای ارشد بهم گفت 704 هم خوبه،چی بخونم دیگه؟لزگی و نخوندم تا حالا،به نظرتون بگیرمش؟

bahram-68

New member
سحر جونم از شمام به طور ویژه عذر میخوام.حقیقتا به اینترنت دسترسی نداشتم.گفته بودم اسباب کشی کردیم،نتمون مشکل داشت..درسم خیلی کم خوندم،روم نمیشه بگم اصلا:wacsmiley:
من یه ساعت خاص شاید نتونم بیام،هروقت دسرسی داشته باشم میامو بحثاتونو میبینم و ایشالا گزارش میدم.
راستی واسه زبان چیا میخونین؟از دوستای ارشد بهم گفت 704 هم خوبه،چی بخونم دیگه؟لزگی و نخوندم تا حالا،به نظرتون بگیرمش؟

سلام دوست عزیز
به نظرمن واسه زبان کتاب های لزگی + 504 + تافل کافیه
البته لغات سوال های کنکور سالهای قبل به دقت خونده شود

saharandishe

New member

سلام الهام جان خواهش میکنم,انشاالله ازاین به بعدشاهدفعالیتهای بیشترتون خواهیم بود,برای زبان لزگی روحتماتهیه کنیدحتما,من خودم504+1100+تافل+کتابهایی که جزومنابع معرفی شده هست روتهیه کردم ولی تازه 504 روشروع کردم انشاالله بابرنامه ای که دارم برسم همشوبخونم.شماهم 504+تافل+لزگی روحتماحتمابایدداشته باشی,حالااگردرصدبالاتری میخوایددرکناراینها1100وبقیه روهم بانظرکارشناسان ومشاورین تهیه کنید

fereshte706

New member
سلام.دوستان.من اومدم طبق قرارمون ولی ظاهرا کسی نیست؟؟؟:New (6):
بچه ها لطفا بگین چه روزایی میاین.من گفته بودم جمعه ها ساعت9:30-10شب اومدم.شماها هم لطفا بگین تا از این هفته که اول مهر میشه جدی شروع کنیم.
کسی نبوددددددد:65d6a5d6s::dadad4:

asaadi

New member
سلام. منم دارم برا ارشد فیزیو آماده میشم. لطفا من رو از برنامه ها بیخبر نذارین

saharandishe

New member
سلام. منم دارم برا ارشد فیزیو آماده میشم. لطفا من رو از برنامه ها بیخبر نذارین

سلام,خوش اومدید,دوستان تازه واردلطفاروزهای حضورتون رواعلام کنیدتابایک برنامه جدیدمجدداهمه باهم شروع کنیم.تااین جمعه لطفاهمه خبربدید

saharandishe

New member
لطفاهمه دوستان تاپایان جمعه همین هفته حضورقطعی وروزهای مدنظرشون رواعلام کنندتااسمشون رودرلیست جدیدبیارم,دوستانی هم که علاقه ای به همکاری دراین گروه نداشتندهم ازلیست حذف میشوند,شرط حضوردراین لیست منظم وخوش قول بودن است,درصورت عدم رعایت شروط لازم متاسفانه مجبوربه حذف این عزیزان هستیم تازمانی که نظم وخوش قولی خودرامجدداثابت کنند.

mw.ashel

New member

موفقیت یعنی...

موفقیت یعنی از مخروبه های شکست،کاخ پیروزی ساختن
موفقیت یعنی از ناممکن ها،ممکن ساختن
موفقیت یعنی همیشه جانب حق را نگاه داشتن
موفقیت یعنی با آرامش زیستن
موفقیت یعنی ناکامی ها را جدی نگرفتن
موفقیت یعنی از تجارب انسان های موفق درس گرفتن
موفقیت یعنی اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن
موفقیت یعنی با شرایط مختلف خود را وفق دادن
موفقیت یعنی تکیه گاه بودن برای دیگران
موفقیت یعنی قدردان بودن
موفقیت یعنی خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها
موفقیت یعنی خندیدن به آنچه دیگران مشکلش می پندارند
موفقیت یعنی توانایی دوست داشتن
موفقیت یعنی عاشق زندگی بودن
موفقیت یعنی صبور بودن

موفقیت یعنی
حفظ خونسردی در شرایط دشوار

:riz304::a2d3::a2d3::riz304:

saharandishe

New member
سلام 9.30 امشب هم فرارسید,دراین دوره جدیدی که قراره اسامی واردلیست مجددبشوندهیچ قصوری پذیرفته نیست/
فرشته جان شماکجایی؟میدونم که شمایک نفرحداقل پیگیرهستین.

fereshte706

New member
سلام 9.30 امشب هم فرارسید,دراین دوره جدیدی که قراره اسامی واردلیست مجددبشوندهیچ قصوری پذیرفته نیست/
فرشته جان شماکجایی؟میدونم که شمایک نفرحداقل پیگیرهستین.

سلام سحرجان.دیدم مثل اینکه قرار نیست کسی بیاد رفتم معتاد بشم
حالا که این همه مشتاق دیدم ترک میکنم.یک سفرکوتاه بودم.شب دیر رسیدم.الانم اومدم ببینم خبری شده دیدم بله.حسابی چاق شدم.من قراره جمعه ها ساعت 9:30-10 شب اینجا بیام.چون میگین قطعی اعلام کنم میگم این روز.اما اگر اینترنت نفتی بذاره 3شنبه ها همین ساعت میام.ولی حضور قطعیم جمعه هاست.اگرم بچه ها براشون مقدور نیست همون گزارش هفتگی بهتر از هیچی هست.
دوستان ساعت و روزشون رو اعلام کنن.اگرم همه به یک روز وساعت به توافق برسیم من حاضرم روز و ساعتی که شما بگین بیام برام فرقی نداره البته شرایط سرعت اینترنتمم در نظر بگیرین لطفا.
چون 1 ساعت طول میکشه تا صفحش باز شه.متاسفانهadsl من چند وقته قطعه.
در ضمن به جدیدالورودها خوش آمد میگم.

بالا