مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahram-68

New member
سلام همکار خوبم....چه کتابایی رو لازم دارید؟
من نیت کرده بودم قبول بشم تمام کتابهایی که همکارام بهش نیاز دارند رو در اختیارشون قرار بدم ولی از اونجایی که قبول نشدم بازم حاضرم هر کتابی رو مایل باشید براتون بفرستم.

اگر تنها ترین تنها باشم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشتن هاست

تو را خدا اینقد ناامید نباشین

mw.ashel

New member
اگر تنها ترین تنها باشم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشتن هاست

تو را خدا اینقد ناامید نباشین
ممنونم :riz304:

ولی من نا امید نیستم که چون میدونم مردودم میگم ولی شما امیدوار باشید.

darya63

New member
منم اگه قبول شم هرکاری از دستم بر بیاد برای بچه ها میکنم
اما اگرم قبول نشم بازم کمکی از دستم ساخته باشه دریغ نمینم:rolleyessmileyanim:

obstetrician88

New member
خوب بازم سلام
از 26 مرداد تا 1شهریور
جلد 2 ویلیامز فصول 17-30-31......همراه با نکات درسنامه جامع همین مباحثی که خوندم.و تست همین مبحثها از درسنامه(البته درسنامه دکتر صلایحی 2007 رو دارم ...اگر خیلی فرق داره خبرم بدید لطفا)

مهارت لزگی مهارت دوم را کامل کار کردم تمام کلماتو جز به جز درآوردم عرض یه هفته حفظ کردم و امروز کار کردم کتابو.
از جلد 1 ویلیامز فصل 8 رو خوندم

کتاب تست مجموعه سوالات کارشناسی ارشد از سال78-79 رو دارم...رو یه مجوعه رو کار کردم ///که بعضی چیزاش متفاوته بازرم اگر خیلی خوب نیست خبرم بدین ..ممنون میشم
و همین فصلایی که خوندم نکات بچه هایی مامایی که زحمت کشیده بودن را هم خواندم............................

کتابای تست جدید و خوب چی پیشنهاد میدین که بخرم و خوبه....و اشتباهی نداشته باشه و به روز باشه؟

برنامه پیشنهادی هفته جدید من
فصل 6 جلد 1 ویلیامز و بعد یک فصل از جلد 2.
زبان مهارت جدید که هنوز تصمیم نگرفتم کدومش باشه
تست زدن حتما
خلاصه برداری
و یک فصل جنین دوست دارم بخونم

darya63

New member
کتابای تست انتشارات گلبان همه شون خوبن و غلط کم دارن
افرینobstetrician88 خیلی خوبه
برنامه زبان خوندنت عالیه

obstetrician88

New member
کتابای تست انتشارات گلبان همه شون خوبن و غلط کم دارن
افرینobstetrician88 خیلی خوبه
برنامه زبان خوندنت عالیه
:rolleyessmileyanim::riz304:

فقط جای یه سوال از کسایی که لزگی کار کردند...
آیا باید به ترتیب مهارت ها پیش بریم یا اینکه میتونم مثلا الان مهارت دو را کار کردم مهارت بعدی 11 یا 12 باشه چون تعداد صفحاتش کمتره؟چون میگن مهارت 3 سخته نظرتون چیه؟

mw.ashel

New member
:rolleyessmileyanim::riz304:

فقط جای یه سوال از کسایی که لزگی کار کردند...
آیا باید به ترتیب مهارت ها پیش بریم یا اینکه میتونم مثلا الان مهارت دو را کار کردم مهارت بعدی 11 یا 12 باشه چون تعداد صفحاتش کمتره؟چون میگن مهارت 3 سخته نظرتون چیه؟

دوست و همکار خوبم خسته نباشی و برات آرزوی موفقیت میکنم ولی برای لزگی به ترتیب بخونی خیلی عالیه و اگه نمیخوایی فقط مهارت سوم رو بذار بعد چند مهارت دیگه ولی بقیش رو حتما به ترتیب بخون.:riz304:

برای تست کار کردن هم کتابهای تست گلبان خوبه.

shima.p

New member
سلام منم میخوام واسه ارشد 93 بخونم تازه الان هم از ویلیامز شروع کردم.شما خبر دارید چه فصل هایی حذفی هستند وتو ارشد ازش سوال نمیدن؟مثلا فصل ژنتیک ویلیامزم باید خوند؟

عزیزم هیچ فصلی حذف نیس همه باید خونده بشه ولی اگه بخوایم اهم و مهم کنیم شاید ژنتیک جز کم اهمیت ها باشه
اگه میخوایین قبول بشین همه ی رو بخونین

shima.p

New member
اگه نظر منو برای خوندن ویلیامز میخوایین بهتره اول از فصل 7 شرو ع کنید 6 فصل اول رو بذارین برای وسط مسطا یا آخرا چون اون فصول ی جوری نچسب هستن انگیزه کور کن هستن جلوی سرعت آدم رو میگیرن
داخلی جراحی رو کلا جدا کنید ب عنوان ی کتاب دیگه در نظر بگبرید تا از خوندنش غافل نشید.

darya63

New member
من مهارت های لزگی رو نخوندم.
اما فک کنم به ترتیب بهتره

fagoli

New member
سلام دوستان.
من برگشتم.جای همتون خالی خیلی خوش گذشت.واقعا به یه همچین مسافرتی احتیاج داشتم.خدا قسمتتون کنه برید.

fagoli

New member
سلام دوسته عزیزم.واقعا باید به پشتکارت آفرین گفت خیلی خوب پیش رفتی امیدوارم تا آخر همین جور ادامه بدی وموفق باشی.
من کتاب تستای طبقه بندی شده دکتر صلاحی رو خوندم خیلی کمک کننده بودمخصوصا به فاینالم خیلی کمک کرد.

royaaaaa

New member
سلام خانوم ماماها.........
بچه ها اگه برین سایت .: علوم و فنون :. علومو فنون برنامه ریزی کرده بر اساس آزمونها اول که واردشدین برین آزمونهای آزمایشی..مامایی...
خوبه

آخرین ویرایش:

se.zh1984

New member
سلام دوستان
من از امروز6،6 شروع میکنم
برنامه یک هفته ایندم اینه
ویلیامز6،17،20،24
لانگمن2،3،4،5،6،7،8،9
روزی نیم ساعت لعات زبان که رو فلش کارت نوشتم
به امید کسب رتبه در ارشد 93

naboonid

New member
ashel جان از اینکه کسی می تونه کمکم کنه خیلی خوشحال شدم ...

ashel عزیزم من کتاب مایلزی که امسال رفرنس بود و پیدا نمی کنم و کتاب تست جنین گلبانو که همه میگن خوبه . یه کتابی هم هست به اسم cmd اگه اشتباه نکنم میگن نکات خوبی توش داره یعنی واقعا میتونی اینارو پیدا کنی اگه پیدا کنی از خوشحالی می میرم:4d564ad6:

naboonid

New member
راستی ashel جان من فقط کتاب تست بارداری وزایمان انتشارات گلبانو دارم سایر درسای مامایی رو هیچ کتابی ندارم اگه تستای درسای دیگرو از انتشارات گلبان میتونی پیدا کنی منو شرمنده کردی اگه شماره تماس انتشاراتم پیدا کنی بگو خودم با انتشارات تماس می گیرم واسم پست کنن.من واسه هرکدوم از دوستام که دعا کردم ارشد قبول شدن حتما شمارو هم دعا می کنم:riz304:

midwife92

New member
سلام دوستان. امیدوارم سال دیگه این موقع همتون تو فکر ثبت نام کردن دانشگاهی که قبول شدید، باشید.:riz304:

زبان خیلی مهمه. حتی میتونم بگم سرنوشت سازه. خیلی روش کار کنید. من سنجش تکمیلی هم ثبت نام کردم. نکات کتاباش برای جمع بندی خوب بودن. ازمونای ازمایشی هم داشت که بد نبودن.
امیدوارم همتون موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا