مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

midwifry

New member
سلام دوستان گلم،منم فلش کارت لغات ۵۰۴ رو که خودم درست کردم میخونم (فعلا ۶ درس). بعد ماه رمضان هم نوزادان وشروع میکنم تا مهر تمومش کنم .میخوام برای طرح ثبت نام کنم که هم طرح وبرم هم درس بخونم چون پارسال با اختلاف ۷ نمره قبول نشدم و یقین دارم امسال هم لب مرزی قبول نمیشم،کلافه ام موندم چه کنم،به نظرتون اگه سال دیگه قبول شم میتونم توقف از طرح بگیرم؟لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

mamai86

New member
سلام دوستان گلم،منم فلش کارت لغات ۵۰۴ رو که خودم درست کردم میخونم (فعلا ۶ درس). بعد ماه رمضان هم نوزادان وشروع میکنم تا مهر تمومش کنم .میخوام برای طرح ثبت نام کنم که هم طرح وبرم هم درس بخونم چون پارسال با اختلاف ۷ نمره قبول نشدم و یقین دارم امسال هم لب مرزی قبول نمیشم،کلافه ام موندم چه کنم،به نظرتون اگه سال دیگه قبول شم میتونم توقف از طرح بگیرم؟لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
سلام عزيزم
آره شما اگه قبول شي يا هر وقت نخواي طرحو ادامه ندي، ميتوني راحت توقف بدي
ايشالله قبول ميشي

- - - Updated - - -

سلام عزيزم
آره شما اگه قبول شي يا هر وقت نخواي طرحو ادامه ندي، ميتوني راحت توقف بدي
ايشالله قبول ميشي

mw.ashel

New member
life-text-1.jpg

mw.ashel

New member
اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...

اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...
:a2d3:

c43f517e58f1c95abff7915ed869423b.jpg

shima.p

New member
سلام بچه ها خوبین؟چی کار کردین؟من ی جراحی داشتم این مدت از درس البته فقط زبان دور بودم الان توو دوران نقاهتم میخوام دیگه کم کم شروع کنم
ب نظرمن الان بیشتر رو زبان وقت بزارین و مداوم بخونین تا کنکور.لغت تنها خوندن به درد نمیخوره اصلا خونده نشه بهتره.باید حتما هم زمان متن رو بخونین.بهتره منابعی که خودشون معرفی کردن رو حتما از نظربگذرونین
برای بهداشت هم منابعی که خودشون معرفی کردن تا 80 درصد رو تضمین میکنه من خودم امسال 70 زدم که البته تست نقش مهمی داره
بارداری رو سعی کنین زیاد مرور کنین. برای خودتون حین خوندن سوال بالینی طرح کنین.داخلی خیلی خیلی راحته سوالاش البته یکم دقتم میخواد چندبار که بخونین دستتون میاد چی ب چیه
جنین هم از اون درسایی که باید زود شروع کنید ب چند دلیل: کسانی که دوران کارشناسی بهش اهمیت ندادن دور اول انگار چیزی نخوندن پس ب صرفه نیس اون آخرا وقتو واسش تلف کرد.ی درسیه ک شاید خیلیا دوسش ندارن پس کنار اومدن با این قضیه یکم زمان میخواد تا رو غلطک بیافتن.چون شاید ب نظر بی اهمیت بیاد اگه از همون اول واسش برنامه ریخته بشه تا مثلا هفته ای 20 ص خووب خونده بشه زیاد ب چشم نمیاد و درعین حال خونده هم شده
نوزادان رو من امسال باید 80 ب بالا میزدم ولی با سهل انگاری 70 زدم پیشنهاد میکنم تا میتونین بجوینش خیلی خیلی درس راحت و کم حجم وشیرینیه البته من تا 2 دور آخر این نظرو نداشتم انقد خوندمش تا شکستش دادم الان کتابم پاره شده
من اشتباهاتی داشتم امسال ک از سر بی تجربه گی بود الان یکم تجربه کسب کردم
اگه خدایی نکرده قبول نشم سعی میکنم اصلاح کنم

موفق باشید

mw.ashel

New member
فکر کردن به موفقیت
اگر بخواهید به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید، باید آرزوهای بزرگی نیز در سر داشته باشید. هر داستانی از موفقیت با یک آرزوی بزرگ آغاز می شود. شما می بایست چشم اندازهای بزرگ را برای خود متصور باشید، این که فردی مشهور و صاحب اعتبار هستید. باید از آن چه که می خواهید بدان برسید، تصویری روشن داشته باشید و آنقدر آن آرزوی خود را در سر پرورش داده باشید که آن را کاملا احساس کرده و برایتان دست نیافتنی نباشد. به طور مثال تصور کنید که اگر در کار خود موفق شوید، چه تحولی در زندگی شما و اجتماع ایجاد خواهد شد؟ اگر شما به موفقیت در زندگی برسید ، از چه اعتباری برخوردار خواهید شد ؟ و تا چه حد به خود کمک کرده اید؟
:riz304:

obstetrician88

New member
سلام...منم میخوام برای ارشد 93 شروع کنم...هنوزم امتحان فاینال ندادم....میخام ترتیب خوندن ویلیامزو اگر کسی میدونه برام بگه...پارسال جلد به جلد میخوندم...ولی الان میدونم یه جوری ممکنه ترتیبای خاصی داشته باشه...از دوستانی که ارشد دادن و میدونن قبولن ..میخام خواهش کنم کمک کنن...

fagoli

New member
سلام منم میخوام برای ارشد مامایی آماده بشم ..میشه بگید اول از چی شروع کنم؟ممنون.

mw.ashel

New member
سلام منم میخوام برای ارشد مامایی آماده بشم ..میشه بگید اول از چی شروع کنم؟ممنون.

سلام همکار خوبم...........اول از درسایی که به نظرت آسون و قابل فهم هستند شروع کن و تا بعدش بری سراغ سه درس که روزانه بخونی و یه کتاب سخت و یه آسون و زبان هم در برنامه هر روزت عصرا قرار بده و اینجوری برنامه بریزی بهتره ولی این هفته برنامه ریزی کردی اینجا قرار بده تا اشکالات برنامه رو با کمک دوستان مامایی رفع کنیم و اگه جایی نیاز به تغییر داشت حتما کمکت کنیم.

fagoli

New member
سلام دوست گلم.
اگه حوصله درسای روان پزشکی ودردای مردم رو داری برو مشاوره رشته جدیدیه وبازار کار خوبی داره.ولی به نظر من دیگه از زایمان ومامایی فاصله میگیری.ممنکه میخوام برم ارشد بهداشت مادر وگودک.

fagoli

New member
سلام همکار خوبم...........اول از درسایی که به نظرت آسون و قابل فهم هستند شروع کن و تا بعدش بری سراغ سه درس که روزانه بخونی و یه کتاب سخت و یه آسون و زبان هم در برنامه هر روزت عصرا قرار بده و اینجوری برنامه بریزی بهتره ولی این هفته برنامه ریزی کردی اینجا قرار بده تا اشکالات برنامه رو با کمک دوستان مامایی رفع کنیم و اگه جایی نیاز به تغییر داشت حتما کمکت کنیم.

ممنون از راهنماییت.

fagoli

New member
سلام دوستان
اینم برنامه من.لطفا راجعه بهش نظر بدین
روزی بیست کلمه از504.
سه تا چهار صفحه هم از جنین بقیه درسا رواز اواسط شهریور شروع میکنم.
راستی شما بهداشت مادر وگودک رو از چه کتابی میخونید؟
ممنون.

fagoli

New member
سلام کسی نیست؟بچه ها پس کجایین؟
چرا تع ادمون اینقدر کمه.پس ارشدخونا کحایین؟
من امروز بیستا کلمه از 504خوندم وسه صفحه از جنین؟شما ها چقدر درس خوندین؟به کجا رسیدین؟ زبان چی میخونید؟

- - - Updated - - -

کسی در مورد برنامه من نظری نداره؟

obstetrician88

New member

انشاا..که موفق باشین...بستگی داره؟آیا فارغ التحصیل شده این؟یا ترم آخرین؟چه جوریه؟بعد هم مطمین باش هیچکس بهتر از خودت نمیتونه برنامه بریزه ...ولی از تجربیات مدیر گروه آشل جان و ویدا و سنیوریتا و مامایی 86 هم میتونی استفاده کنی..و کمکت میکنن....

انشاا.. که حتما موفق باشی...

obstetrician88

New member
من از فردا 26 مرداد میخام شروع کنم به امید خدا......(وقتی اسم خدا رو نیارم واقعا آرامش ندارم)
میخام از جلد 2 ویلیامز شروع کنم.......به ترتیب.....
البته اگر آشل نظری داری یا دارم اشتباه میکنم بهم خبر بده....
زبان هم مهارت دوم لزگی را سعی میکنم در هفته ای که پیش رو دارم تموم کنم....و کلمات جدید مهارت سوم را در آورم آخر هفته...................
نکات کتاب درسنامه جامع مامایی دکتر صلاحی را همزمان با هر فصلی که تمام میکنم اگر خدا کمکم کنه بخوانم.........فعلا برنامه این هفته است اگر تونستم بیشتر از این انجام بدم آخر هفته خبر میدمم که انجام دادم.....

اما فرق شروع فردای من با پارسال:پارسال ترم 6 مامایی را تمام کرده بودم از 31تیر ماه شروع کردم و از جلد اول ویلیامز به ترتیب شروع کردم.و غیر از ویلیامز و خلاصه برداری کاری نکردم.

امیدوارم ادامه بدم.امیدوارم.
شایدم کنار فصلای جلد 2 ویلیامز از جلد 1 هم سراغ گرفتم.مثلا فصل 8 آن.
ولی در کل امیدوارم بتونم فقط دوباره حرکت کنم....این برام مهمه....وقتی حرکت کنم کم نا امید میشم
آرزوی بهترین رو برای هر کدام از شما دارم..انشاا...هرکدام از شماها هم موفق باشین.

fagoli

New member
انشاا..که موفق باشین...بستگی داره؟آیا فارغ التحصیل شده این؟یا ترم آخرین؟چه جوریه؟بعد هم مطمین باش هیچکس بهتر از خودت نمیتونه برنامه بریزه ...ولی از تجربیات مدیر گروه آشل جان و ویدا و سنیوریتا و مامایی 86 هم میتونی استفاده کنی..و کمکت میکنن....

انشاا.. که حتما موفق باشی...

سلام دوست گلم ممنون از راهنماییت.
من تازه چندروزه که امتحانه فاینالمو تموم کردم.امسال ارشد دادم ولی فک نکنم قبول بشم.تصمیم دارم برم طرح همزمان درس هم بخونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا