مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

pouyan877

New member
من 6 ماه واسه وزارت علوم خوندم اما چون نتیجه خوبی نگرفتم خیلی سخته الان دوباره خوندن این کتابا . به عیدم که خورده دیگه هیچی

medic69

New member
من 6 ماه واسه وزارت علوم خوندم اما چون نتیجه خوبی نگرفتم خیلی سخته الان دوباره خوندن این کتابا . به عیدم که خورده دیگه هیچی

کار اشتباه پارسال منو تکرار نکن بشین بخون این 3ماهم مطمئن باش نتیجه میگیری.روزی بتونی 5 ساعت بخونی خیلی خوبه

ba ba barghi

Well-known member

سلام
عیدهمگی مبارک .....

اگه جای من بودی و بلایی که سر من در آوردن سر جلسه سر شما درمیوردن هیچ وقت دست به کتاب نمی زدی...هیچ وقتااااااا....

من بعد از کنکور علوم ، خیلی افسرده شدم ،خیلی کسل شدم ..خیلیهااااااااا خیلی..... علا رغم میل باطنی و به اصرارخانواده فردا نه پس فردای کنکورم رفتم سر کار.....بعدشم که عروسی داشتیم ..بعدش مراسم پا گشای عروس خانم ..و ...گرفتار تدارکات سفره :دی ...ایشالا روزی خودتون .....ولیبا همین همه هیچ وقت اون نامردی یادم نمی ره ....و هروقت یادم میوفته اعصابم دگرگون میشه ....
ولی چون زحمت زیادی کشیده بودم براش ..و واقعا به درس خوندن و ادامه تحصیل علاقه دارم ......الان دیگه سرم خلوتم شده و می خوام بخونم ......برنامه ریزی هم کردم .....از فردا به امید ایزد منان می خونم ..... دو ماه هم دوماهه....چون دروس خودمونو فقط می خوام تست کار کنم .....پس دوماه هم وقت مناسبیه برای نتیجه ی خوب گرفتن ...

شماهم تلاشتو کن ....یا غرق میشویم یا گوهری میآوریم .
.....

آرزو دارم سالی که درپیش دارید ،آغاز روزهایی باشند که آرزو دارید......

انشالا موفق میشیم هممون ....من می دونم ...
:a2d3:

آخرین ویرایش:

ramin12x

New member
این که میگن 25 سوال صحیح جواب بدی قبول می شی؟ درسته
من دوس دارم شیراز و یا اصفهان قبول بشم
خبر ندارین چند تا سوال صحیح لازم داره
من فیزیو . اناتومی رو 7تا8 می تونم جواب بدم
فیزیک روحداقل 10-12 زبان رو هم 15-20 جواب می تونم بدم
به نطرتون احتمال قبولی هست

medic69

New member
این که میگن 25 سوال صحیح جواب بدی قبول می شی؟ درسته
من دوس دارم شیراز و یا اصفهان قبول بشم
خبر ندارین چند تا سوال صحیح لازم داره
من فیزیو . اناتومی رو 7تا8 می تونم جواب بدم
فیزیک روحداقل 10-12 زبان رو هم 15-20 جواب می تونم بدم
به نطرتون احتمال قبولی هست
والا من پارسال با 28تا قبول نشدم

medic69

New member

سلام
عیدهمگی مبارک .....

اگه جای من بودی و بلایی که سر من در آوردن سر جلسه سر شما درمیوردن هیچ وقت دست به کتاب نمی زدی...هیچ وقتااااااا....

من بعد از کنکور علوم ، خیلی افسرده شدم ،خیلی کسل شدم ..خیلیهااااااااا خیلی..... علا رغم میل باطنی و به اصرارخانواده فردا نه پس فردای کنکورم رفتم سر کار.....بعدشم که عروسی داشتیم ..بعدش مراسم پا گشای عروس خان..و ...گرفتار تدارکات سفره :دی ...ایشالا روزی خودتون .....ولیبا همین همه هیچ وقت اون نامردی یادم نمی ره ....و هروقت یادم میوفته اعصابم دگرگون میشه ....
ولی چون زحمت زیادی کشیده بودم براش ..و واقعا به درس خوندن و ادامه تحصیل علاقه دارم ......الان دیگه سرم خلوتم شده و می خوام بخونم ......برنامه ریزی هم کردم .....از فردا به امید ایزد منان می خونم ..... دو ماه هم دوماهه....چون دروس خودمونو فقط می خوام تست کار کنم .....پس دوماه هم وقت مناسبیه برای نتیجه ی خوب گرفتن ...

.....

ایشالله همه با هم تهران هم کلاسی میشیم

pouyan877

New member

سلام
عیدهمگی مبارک .....

من بعد از کنکور علوم ، خیلی افسرده شدم ،خیلی کسل شدم ..خیلیهااااااااا خیلی..... علا رغم میل باطنی و به اصرارخانواده فردا نه پس فردای کنکورم رفتم سر کار.....بعدشم که عروسی داشتیم ..بعدش مراسم پا گشای عروس خان..و ...گرفتار تدارکات سفره :دی ...ایشالا روزی خودتون .....ولیبا همین همه هیچ وقت اون نامردی یادم نمی ره ....و هروقت یادم میوفته اعصابم دگرگون میشه ....

.....

خیلی سخته . می ترسم یه بار دیگه شکست بخورم
من 3 تا جامع سنجش که دادم رتبه بالای 50 نداشتم اما کنکورو به قدری گند زدم که نمیتونم دیگه کمرمو صاف کنم
از یه طرف درسای خود مهندسی پزشکی خیلی رو مخمه . نمیدونم با تایم کمی که این امتحان داره با زدن درسای مشترک با برق میشه تهران قبول شد یا نه
کلا خیلی اعصابم دگرگونه

ramin12x

New member
پس این که میگفتن با 25 قبول میشی چیه؟
داخل همین فروم نوشته بودن

ba ba barghi

Well-known member
خیلی سخته . می ترسم یه بار دیگه شکست بخورم
من 3 تا جامع سنجش که دادم رتبه بالای 50 نداشتم اما کنکورو به قدری گند زدم که نمیتونم دیگه کمرمو صاف کنم
از یه طرف درسای خود مهندسی پزشکی خیلی رو مخمه . نمیدونم با تایم کمی که این امتحان داره با زدن درسای مشترک با برق میشه تهران قبول شد یا نه
کلا خیلی اعصابم دگرگونه

بی خیال ......با اعصاب خوردی که چیزی درست نمیشه ......چیزیه که گذشت ...کنکور همینه ......یکی خوب میده یکی بد....الان پایه ات قویه برای مهندسی پزشکی .....کنکور سال های قبلشو دانلود کن ..سطح سوالای برقیشو ببین ....متوجه میشی خیلی جلویی

درسای مهندسی پزشکی هم رو مخت نباشه ......اینا حرفای یکی از بچهه ای همینجاست .....تهران آورده ....

http://olumpezeshki.ir/thread11648-4.html#post424327

بابام ادیسون نمی دونم چقد شکست خورد تا یه لامپ رو روشن کرد .......برای شادی روحش الفاتحه مع الصلواااااااااااااااااااات

یعنی 28 درست زدین غلط هم داشتین
یا خالص 28 درست زدین
به بالا مراجعه شود ....من تا چهل شنیدم ..برای تهران !

آخرین ویرایش:

ramin12x

New member
فقط رتبه 7 بود که شیراز زده بود
درصورتی که تهران هم قبول می شد
من نمره اخرین فرد قبولی شیراز رو می خوام
راستی بعد از قبولی درس جبرانی هم داره؟

ali1980

New member
کتاب فروشی دانشگاه علوم تحقیقات

- - - Updated - - -

وای مغزم ترکید ....

مرسی شرمنده که اسباب ترکیدن مغزتو فراهم کردیم
اگه ناراحت نمیشی آدرسشو هم لطف کن چون میخامم به بچه ها بگم واسم بگیرن!

medic69

New member
مرسی شرمنده که اسباب ترکیدن مغزتو فراهم کردیم
اگه ناراحت نمیشی آدرسشو هم لطف کن چون میخامم به بچه ها بگم واسم بگیرن!
مغزم بایت یه چی دیگه داشت می ترکید.والا من خودمم نرفتم اما گفتن که کتاب فروشی دانشکده علوم انسانی علوم تحقیقات تهران

medic69

New member
بچه ها بنظرتون همه مباحث آناتومی رو بخونیم؟مثلا همین مبحث چشم سوالارو که نگاه میکردم ندیدم ازش سوالی

ba ba barghi

Well-known member
بچه ها بنظرتون همه مباحث آناتومی رو بخونیم؟مثلا همین مبحث چشم سوالارو که نگاه میکردم ندیدم ازش سوالی

عاغا خوب شدگفتی ..انا مسئله:

من دارم فیزیک پزشکیو می خونم بااجاتون ..فیزیک پزشکی عباس تکاور...عاغا همش مبحث چشمه خووووووو....بعدرفتم نیگاه کردم تا جایی که خوندم چند تا سوال اومده تو کنکور پارسال ..من هیچی ندیدم خدا وکیل ...تازه از کل کتاب یه نگاه چشمی انداختم .......ندیدم چیزی ......

می خواستم بدونم نکنه کتاب اشتباهی می خونم ؟؟؟؟؟؟

کتابه شش فصله ..... اینم سر فصلاش:

1. نور وپزشکی
2.امواج مکانیکی فراصوت و کاربدرش توپزشکی
3.جریان هایبرق پر بسامد و اینا
4.فیزیک رادیو اکتیو و پزشکی هسته ای
5.پرتونتگن ورادیو لوزی
6.زیست شناختی و پرتو درمانی

بعد این سوالای حل کردنی که توی فیزیک پزشکی ومهندسی پزشکی به چشم می خوره، مربوط به کددوم درسه ؟؟؟مهندسی پزشکی ؟!

آخرین ویرایش:
بالا