مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

medic69

New member
:14:خیر سرم شرو کردم اما اصن خوب پیش نرفتم بچه ها یکم به من انگیزه بدین.میخوام این چند ماه اخرو سر کار نرم بخونم اما می ترسم هم کارمو از دس بدم هم قبول نشم:j58r36j3gcr4suxymup

bme88

New member
سلام
منم تازه می‌خوام شروع کنم
این کتابی که گفتین فقط سوالات هست با کلیدشون
که میشه همه سوالات رو دانلود کرد و اصلا نیازی به این کتاب نیست
من خودم کتاب تکاورو می‌خوام بخونم
اگه خدا بخواد از شنبه شروع می‌کنم
هممون موفق باشیییییم:thumbsupsmileyanim:

daruosh

New member
منم انشالله سعی میکنم از فردا شروع کنم حقیقتش 5 روزه شروع کردم ولی هنوز نتونسته ام روزی 2 ساعتش کنم

انشالله از فردا نه از امروز جمعه تلاشمو بیشتر می کنم

من فکر کردم دیدم من که فنی بوده ام به نفعمه اگه کتاب فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی رو بخونم چون به احتمال 80 درصد راحتتر از ریاضیات و حتی سیگنال و حتی الکترونیک و مدار باشه . به همین دلیل امشب سفارش میدم بیاد البته به جای مهندسی پزشکی تجهیزات پزشکی رو میخرم . مهندسی پزشکی را در اینترنت برای خرید نیافتم .

measam

New member
سلام دوستان منم تازه میخوام شروع کنم

برا فیزیک پزشکی تکاور بهتره یا عقابیان؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

arash13badami

New member
من فکر کردم دیدم من که فنی بوده ام به نفعمه اگه کتاب فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی رو بخونم چون به احتمال 80 درصد راحتتر از ریاضیات و حتی سیگنال و حتی الکترونیک و مدار باشه . به همین دلیل امشب سفارش میدم بیاد البته به جای مهندسی پزشکی تجهیزات پزشکی رو میخرم . مهندسی پزشکی را در اینترنت برای خرید نیافتم .

سلام دوست عزیز
من کتاب تجهیزات پزشکی جان وبستر ترجمه نجاریان رو خریدم و اصلا راضی نیستم . چون خیلی نامفهوم ترجمه شده و من که چیزی از این کتاب نفهمیدم !! این کتابی که امسال جزو منابع اومده شاید بهتر باشه

آخرین ویرایش:

arash13badami

New member
دوستان کسی میدونه زمان دریافت کارت چند تا دانشگاه رو میشه انتخاب کرد؟ میشه هر 5 تا دانشگاه رو انتخاب کرد یا حق انتخاب محدوده؟

ba ba barghi

Well-known member
سلووووم

منم از فردا شروع مي كنم ,جون سركارم اكه بتونم بنج ساعت هم در بيارم ,كولاك كردم

درسايي كه مي خوام روشون وقت بذارم اينا هستند

مدار ....كتاب بوران
سيكنال مومن زاده
الكترونيك ...اسلام بناه
رياضي مهندسي و معادلات ....كريمي

اكه وقت شد رياضي عمومي يك و دو اغاسي هم مي خونم....اكه وقت شد

فيزيك بزشكي ...تكاور
اناتومي...همين فايلي كه آرش 13 كذاشته .....

زبان نمي خوام زيادروش وقت بذارم...اكه وقت شد .....امير لزكي ...اكه وقت شد ...كه مي دونم وقت نميشه :d

بعد برنامه هم ,به اينصورته
بعد از ظهرا ميرم كتابخونه ..دو سه ساعت مي خونم ......دروس برقي مو مي ذارم براي كتابخونه
شب هم اناتومي و فيزيك بزشكي كه حفظياتي هستن .....

سركار هم ,كلاغي مي خونم ,هر جي اومد دستم نوك مي زنم ,

توي ذهنم اينه كه حتما يه بيست روز قبل از كنكور ,درسامو تموم كنم ....كه ديكه روزاي اخر فقط و فقط آزمون سال هاي قبل رو كار كنم

اين برنامه ي كلي منه , خوشحال ميشم ,باقي دوستان هم برنامه ي خودشونو بكن ...تا از نظرات و برنامه هاي هم استفاده كنيم

با تشكر

daruosh

New member
سلام دوستان منم تازه میخوام شروع کنم

برا فیزیک پزشکی تکاور بهتره یا عقابیان؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
میگند تکاور بهتر توضیح داده ولی باز میگند عقایبیان یه سری چیزها داره که تکاور نداره .
ولی من تکارو رو سفارش میدم انشالله

daruosh

New member
سلام دوست عزیز
من کتاب تجهیزات پزشکی جان وبستر ترجمه نجاریان رو خریدم و اصلا راضی نیستم . چون خیلی نامفهوم ترجمه شده و من که چیزی از این کتاب نفهمیدم !! این کتابی که امسال جزو منابع اومده شاید بهتر باشه

اون کتابی رو که وزارت بهداشت معرفی کرده من نتونستم از اینترنت پیدا کنم

daruosh

New member
برنامه ی منم به این شکله
صبح ها سعی میکنم ریاضیات و سیگنال
عصر ها هم سعی میکنم الکترونیک و مدارو فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی .
فقط من چون فنی بوده ام خیلی طول میکشه وقتی یه مسئله رو حل میکنم بعضی مواقع یک ساعت روی یک مسئله کار میکنم تا متوجه میشم چه طوری ساده شده و چه طوری حل شده .
من سعی میکنم یه فصل و که میخونم بعد تستهاشو هم بزنم اون طوری اگه یه درسو نصفش رو هم برسم بخونم باز بهتر از اینکه که کل کتابو بخونیم و تستهاش بمونه .
براتون ارزوی موفقیت می کنم

ba ba barghi

Well-known member
برنامه ی منم به این شکله
صبح ها سعی میکنم ریاضیات و سیگنال
عصر ها هم سعی میکنم الکترونیک و مدارو فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی .
فقط من چون فنی بوده ام خیلی طول میکشه وقتی یه مسئله رو حل میکنم بعضی مواقع یک ساعت روی یک مسئله کار میکنم تا متوجه میشم چه طوری ساده شده و چه طوری حل شده .
من سعی میکنم یه فصل و که میخونم بعد تستهاشو هم بزنم اون طوری اگه یه درسو نصفش رو هم برسم بخونم باز بهتر از اینکه که کل کتابو بخونیم و تستهاش بمونه .
براتون ارزوی موفقیت می کنم

نكران نباش ,يكم كه بيوفتي رو دور درست ميشه , اول هر كاري سخته.....

كارت هم درسته .....

به نظر من , اصلي ترين جيز تو كنكور مديريت زمان هست.....

جون تعداد سوالات نسبت به زمانش واقعا زياده , بايد بدوني كه سر كنكور جيكار بايد كني.....جه درسيو بايد بزني جه درسيو نه...كدوم سوالو بلدي كدومو نه ....... كدوم وقت زياد ميبره كدوم كمتر....كه اين تسلط جز با تمرين و تست بدست نمياد....

دروس برقي ,جون حل كردني هستن .فقط با تكرار و تمرين به تسلط مي رسي .... و اين تمرين بايد از اول اول خونندن شروع و تا اخر خوندن تكرار شه...اونقد بايد تكرار و تمرين كني كه سوال رو ببيني ,راه حل بياد تو ذهنت ....زمان حلش بياد تو دستت.....

خوندن بي تست و تمرين ,مثل خوندن كتاب رانندكي ,بدون رانندكي هست!!

تشويق نكين ... تشويق نكنين.....يهو حس سخنرانيم شكوفه زد :p

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
عاغا من انازه ي يه خرس قطبي خوابيدم ....تا سه سركار......تا رسيدم جهار ...نهار جهارنيم .....خوابم ميمو...خوابيدم ..تا حالا .....

فقط صبحي 31 يا 36 مين الك خوندم......
وووووووووي از من زدين جلو .......نامردا ....برم جند خط بخونم بيام ..

medic69

New member
عاغا من انازه ي يه خرس قطبي خوابيدم ....تا سه سركار......تا رسيدم جهار ...نهار جهارنيم .....خوابم ميمو...خوابيدم ..تا حالا .....

فقط صبحي 31 يا 36 مين الك خوندم......
وووووووووي از من زدين جلو .......نامردا ....برم جند خط بخونم بيام ..

خوشم میاد همه از هم بدتریم :) منم 3 از سرکار رفتم خونه تا 7 خوابیدم

ba ba barghi

Well-known member
كلهم اجمعين خسته نباشيم .......

من دارم فيزيك بزشكي مي خونم ...صرفا جهت اطلاع ....

شماهم بريد بخونيد :d

arash13badami

New member
سلام دوستان
امروز از صفحه 145 تا 200 کتاب سیگنال مهندس تقدسی رو خوندم و دیگه به بقیه درس ها نرسیدم ...
با توجه به زمانی که مونده تا کنکور و تعطیلات نوروز و ... بیشتر به آزاد امید دارم تا وزارت بهداشت :13: :13: :13: :13:

bme88

New member
من فصل 2 تکاورو خوندم امروز فقط:14:
کاش همه با هم یه برنامه بچینیم و حتما اجرا کنیم:smilies-azardl (181

ba ba barghi

Well-known member
من فصل 2 تکاورو خوندم امروز فقط:14:
کاش همه با هم یه برنامه بچینیم و حتما اجرا کنیم:smilies-azardl (181

هوم??? به نظرم فكر خوبيه كه يه برنامه كلي داشته باشيم ,و حتما اونو اجرا كنيم ....ولي خو نميشه همه با هم يه برنامه داشته باشيم .. جونكه بايه ها فرق ميكنه .....يادكيري ها فرق مي كنه و زمان فراقت فرق ميكنه و ايناااا

و در كل يه طرح جامع داشته باشيم كه باهم بخونيم فكر خوبيه....

من اين روزا سرم شلوغه ,روزي همتون باشه ايشالا ,عروسي در بيش داريم ,وقت نميكنم ,بخون...وكرنه رو من حساب كنين خفن:d

بالا