مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

bahaar1427

New member
سلام واسه وزارت علوم خوب نخونده ام
انشالله این سه ماه رو بعد کنکور وزارت علوم میخونم واسه وازت بهداشت
راستش منم سال اولمه که تو وزارت بهداشت میخوام شرکت کنم
تا اونجا که من متوجه شده ام مدار 2 کمتر میاد و همچنین الکترونیک 2 هم کمتر میاد اینو یکی از دوستان گفته
بعد ریاضی مهندسی شم شامل احتمال و معادلات و ریاضی مهندسی میشه
سیگنالش میگند سختره
زبانش میگند به جای کلمات 504 بهتره کلمات تافل رو بخونید و حتما مطالعه کنید کتاب لزگی
این چیزهاییه که به من گفتند
انشالله همگی میریم دانشگاه علوم پزشکی تهران
ولی من هنوز جدی شروع نکرده ام
با استادم قراره برم شنبه مشورت کنم ببینم چی میگه حقیقتش متوجه شدم استادم بیشتر میل داشت که ما توی وزارت علوم قبول بشیم ولی خوب وقتی نخونده ایم چه طوری قبول بشیم ولی واسه وزارت بهداشت حداقل 100 روز فرصت داریم بخونیم باتوجه به اینکه کنکورش 8 الی 9 خرداده فک کنم
سلام جناب daruosh
ميشه استادتون هر چي سفارش كردن در اختيار ما هم قرار بدين
من زبان رو تا مهارت 5 لزگي خوندم ولي چون كارمندم ميخوام فقط سال هاي گذشته رو بخونم بنظرتون كار درستيه؟
اگه بخوام همه درسا رو بخونم طول ميكشه فكر كنم فرصت تست پيدا نكنم
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم
راستي به نظرتون ارزش داره آزاد بخونم؟

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

medic69

New member
منم تا ساعت 4 بعدازظهر سرکارم مثه تو وقتم کمه سعی کن یه مرور کلی کنی و بیشتر تست بزنی
من خودم تا حدودی نیاز به خوندن مفهومی درسا ندارم بیشتر تست کار میکنم
برای ریاضی و مدار بشین تستا سال قبلو خوب بخون

medic69

New member
بهار جان اگه سر کاری اره ازاد بخون الان وضعیت طوریه که ازاد و سراسری زیاد فرق نمی کنن فقط بحث هزینس

measam

New member
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من رشته تحصیلی کارشناسی ام مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک بود
قصد شرکت در آزمون وزارت بهداشت رادارم و می خوام از شنبه شروع کنم البته چون در کنکور وزارت علوم شرکت کردم از قبل روی ریاضی و سیگنال سرمایه گذاری خوبی کردم و الان از این دو کمی خیالم راحت است البته عدم آگاهی از تفاوت سوالات در وزارت بهداشت و وزرات علوم نگرانم می کنه
+++ در درس مدار و الک هم برنامه ریزی کردم ولی فکر زبان + فیزیک پزشکی + آناتومی فیزیولوژی اعصابم را خورد کرده تا حالا هم به نتیجه ای نرسیدم
خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید یک جورایی به دادم برسید
پیشاپیش ممنون :4d564ad6:

ali1980

New member
سلام بچه ها
کسی میدونه آیا کتاب حل تشریحی سوالات سالهای قبل هس یا نه؟

pouyan877

New member
سلام به همه دوستان
دوستان منم میخوام امسال کنکور بدم
خیلی خوشحالم اینجارو پیدا کردم چون واقعا پر از سوالم
به ترتیب میپرسم منت میزارین اگه پاسحگو باشین
1-تایم آزمون چند دقیقس ؟
2- من درسای مدار الک ریاضی سیگنال کامل بلدم . واسه قبولی تهران باید اون 2 تا درس دیگه هم بزنم یا لازم نیست ؟
3-اگه لازمه بخونم لطفا بگین کدوم آسونتره و منابعشم بگین . البته کتاب کنکوری که فک نکنک داشته باشه
ممنون میشم جواب بدین :*

arash13badami

New member
سلام به همه دوستان
دوستان منم میخوام امسال کنکور بدم
خیلی خوشحالم اینجارو پیدا کردم چون واقعا پر از سوالم
به ترتیب میپرسم منت میزارین اگه پاسحگو باشین
1-تایم آزمون چند دقیقس ؟
2- من درسای مدار الک ریاضی سیگنال کامل بلدم . واسه قبولی تهران باید اون 2 تا درس دیگه هم بزنم یا لازم نیست ؟
3-اگه لازمه بخونم لطفا بگین کدوم آسونتره و منابعشم بگین . البته کتاب کنکوری که فک نکنک داشته باشه
ممنون میشم جواب بدین :*

سلام دوست عزیز
1- زمان آزمون دو ساعت و چهل دقیقه است.
2- این آزمون درصد نداره و نمره کل مهمه. ضریب هر درس توی تعداد سوال های اون درس اعمال میشه . مثلا فیریولوژی و آناتومی که ضریب 1 داره ده تا سوال داره و ریاضی که ضریب 2 داره 20 تا .هر سوال درست سه نمره مثبت و هر غلط یه نمره منفی داره . فرقی نمی کنه ضریب اون درس چی باشه و ضریب فقط تعداد سوال های هر درس رو مشخص می کنه مثلا یک سوال فیزیولوژی 3 نمره مثبت داره و یک سوال ریاضی هم سه نمره. درس زبان قضیه اش فرق داره . 40 تا سوال داره و هر سوال درست 1.5 نمره مثبت و هر سوال غلط 0.5 نمره منفی داره . مثلا اگه شما 10 تا سوال درست ریاضی و 10 تا سوال درست سیگنال جواب بدید و 5 تا سوال هم اشتباه نمره کل شما میشه 55 . سال قبل نمره قبولی نفر اول 108 و نمره قبولی نفر آخر(کرمانشاه) حدود 80 بوده . نکته بعدی زمان کمه آزمونه که دو ساعت و 40 دقیقه است . مسلما شما ده تا سوال فیزیولوژی رو میتونید توی 10 دقیقه پاسخ بدید ولی ده تا سوال الکترونیک بیشتر از نیم ساعت زمان میخواد هر دو هم سی نمره دارن. به نظر من شما یک بار کنکور سال های قبل رو به صورت آزمایشی جواب بده و نمره ات رو با کلید حساب کن و ببین چقدر به مرز قبولی نزدیکه . اگه خوب بود که با همین درس ها ادامه بده و گرنه فیزیولوژی و فیزیک و مقدمه و آناتومی رو شروع کن.
3- برای فیزیک پزشکی کامرون کتاب خوبیه ولی حجمش زیاده . برای آناتومی کتاب آناتومی به زبان ساده نیکروش برای 5 تا سوال آناتومی کافیه که لینک کتاب رو هم گذاشتم . فیزیولوژی یه مقدار سنگین تره . خود کتاب گایتون رو اگه بخونی خوبه ولی با توجه به زمان کم خلاصه فیزیولوژی گایتون مناسب تره. برای مقدمه هم منبعی سراغ ندارم ولی همون کتابی که سنجش پزشکی معرفی کرده شاید خوب باشه.
Download File : اناتومي_به_زبان_ساده.rar

arash13badami

New member
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من رشته تحصیلی کارشناسی ام مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک بود
قصد شرکت در آزمون وزارت بهداشت رادارم و می خوام از شنبه شروع کنم البته چون در کنکور وزارت علوم شرکت کردم از قبل روی ریاضی و سیگنال سرمایه گذاری خوبی کردم و الان از این دو کمی خیالم راحت است البته عدم آگاهی از تفاوت سوالات در وزارت بهداشت و وزرات علوم نگرانم می کنه
+++ در درس مدار و الک هم برنامه ریزی کردم ولی فکر زبان + فیزیک پزشکی + آناتومی فیزیولوژی اعصابم را خورد کرده تا حالا هم به نتیجه ای نرسیدم
خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید یک جورایی به دادم برسید
پیشاپیش ممنون :4d564ad6:

سلام دوست عزیز
برای زبان کتاب لزگی معروف ترین منبعه ولی من خودم تا الان نخریدم و نمیدونم خوبه یا بد . سطح سوالات ارشد وزارت بهداشت نسبت به وزارت علوم پایین تره و سوالات مشابه سال های قبل زیاد داره . مثلا سیگنال امسال حدود 17 تا تست تکراری داشته! ریاضی قابل پیش بینی نیست و هر سال یه جور سوال میاد . علاوه بر معادله دیفرانسیل و ریاضی مهندسی از ریاضی عمومی و احتمال هم سوال میاد که تعدادش هر سال تغییر می کنه و نظم مشخصی نداره . اما چالش اصلی این کنکور مساله ی مدیریت زمانه. زمان کنکور کوتاهه و درس هایی مثل فیزیولوژی و آناتومی رو میشه تو زمان کمتری جواب داد . هر چند اگه توی این دوتا درس پیش زمینه قبلی نداشته باشی خوندنش وقت زیادی می گیره.

daruosh

New member
سلام جناب daruosh
ميشه استادتون هر چي سفارش كردن در اختيار ما هم قرار بدين
من زبان رو تا مهارت 5 لزگي خوندم ولي چون كارمندم ميخوام فقط سال هاي گذشته رو بخونم بنظرتون كار درستيه؟
اگه بخوام همه درسا رو بخونم طول ميكشه فكر كنم فرصت تست پيدا نكنم
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم
راستي به نظرتون ارزش داره آزاد بخونم؟
سلام
راستش استاد ما هنوز تازه دکتراشو گرفته
باهاش صحبت کردم می گفت بهداشت هم خوبه ولی قبولیش سخته چون محدوده . و میگفت از اون طریق اگه مهندسی پزشکی بگیری راحتتر جذب بهداشت مییشی .
دقیقا مهمترین دلیلی که من نزد استادم واسه مشورت رفتم واسه ازاد بود چون امیدم بیشتر واسه ازاده . راستش من توان زیاد خوندن رو ندارم و الان دو روزه شروع کردم به خوندن و هنوز به دو ساعت نرسیده .
راستش من یه چهار میلیونی سرمایه دارم خواستم لپ تاپ بیگیرم شروع به کارهای پروتیوس و میکرو و برنامه نویسی کنم ولی گفتم با استادم مشورت کنم در مورد ازاد بیوالکتریک علوم تحقیقات و پولمو صرف هزینه ی دانشگاه آزاد کنم . ایشون گفت اگه ازاد علوم تحقیقات قبول شدی برو . و فعلا لپ تاب نگیر. من مد نظرم فقط علوم تحقیقات تهران بود ایشون گفت بقیه ی ازاد ها رو هم بزن چون هنوز بیوالکتریک محدوده . و ایشون گفت شما الکترونیک 2 و مدار 2 روهم بخون راستم میگه چون ازاد بیشتر از مدار 2 و ال 2 فک کنم سوال میاد . در کل ایشون مخالف خوندن در آزاد دانگشاههای خوبش نبود .
من هم به همین فکر میکنم من هم شاید فقط ریاضییات و مدار و الک و سیگنال رو شاید بخونم .
در مورد زبان من حرفی ندارم فقط خودم همین طوری روزی یک ساعت کار میکنم برای خودم نه برای کنکور . راستش 2 ماهی هست که شروع کرده ام . ولی از بس ضعیفم هنوز نمی تونم یک خط رو ترجمه کنم .
خدایا تنبلی رو از ما دور کن تا همین دو سه ماهو بخونیم
ولی باید بگم بعضی ها هم هستند که واقعا با ازاد درس خوندن مخالفند .
راستش من خودم رو شناختم من تست زن خوبی نیستم واسه همین خودم رو دلخوش واسه سال بعد نمیکنم اگه امسال آزاد قبول شدم توی علوم تحقیقات 90 درصد میرم اگه توی ازاد مشهد قبول بشم 40 درصد میرم . بقیه ی ازاد ها رو هم نزدم .
من دیدم که طرف روی همین سه درس سرمایه گذاری کرده و در علوم پزشکی تهران قبول شده ریاضیات , سیگنال , الک و مدار . شما درست میگید زمان برای تست زدن خیلی کمه در کنکور وزارت بهداشت . من هم شاید فقط روی همین ها سرمایه گذاری کنم .

petter

New member
سلام دوست عزیز
من رشته کارشناسیم برق بوده و می خواهم مهندسی پزشکی شرکت کنم
در رابطه بادرس فیزیولوژی و آناتومی هیچ پایه ای هم ندارم.
بنظر شما چکار کنم بهتره؟
آیا روی ای کتاب آناتومی به زبان ساده وقت بزارم می رسم تو یکی دو هفته به جای می رسم با خوندنشون یا ...!؟
بسیار ممنونم

- - - Updated - - -

سلام
باهاش صحبت کردم می گفت بهداشت هم خوبه ولی قبولیش سخته چون محدوده . و میگفت از اون طریق اگه مهندسی پزشکی بگیری راحتتر جذب بهداشت مییشی .
دقیقا مهمترین دلیلی که من نزد استادم واسه مشورت رفتم واسه ازاد بود چون امیدم بیشتر واسه ازاده . راستش من توان زیاد خوندن رو ندارم و الان دو روزه شروع کردم به خوندن و هنوز به دو ساعت نرسیده .
راستش من یه چهار میلیونی سرمایه دارم خواستم لپ تاپ بیگیرم شروع به کارهای پروتیوس و میکرو و برنامه نویسی کنم ولی گفتم با استادم مشورت کنم در مورد ازاد بیوالکتریک علوم تحقیقات و پولمو صرف هزینه ی دانشگاه آزاد کنم . ایشون گفت اگه ازاد علوم تحقیقات قبول شدی برو . و فعلا لپ تاب نگیر. من مد نظرم فقط علوم تحقیقات تهران بود ایشون گفت بقیه ی ازاد ها رو هم بزن چون هنوز بیوالکتریک محدوده . و ایشون گفت شما الکترونیک 2 و مدار 2 روهم بخون راستم میگه چون ازاد بیشتر از مدار 2 و ال 2 فک کنم سوال میاد . در کل ایشون مخالف خوندن در آزاد دانگشاههای خوبش نبود .
من هم به همین فکر میکنم من هم شاید فقط ریاضییات و مدار و الک و سیگنال رو شاید بخونم .
در مورد زبان من حرفی ندارم فقط خودم همین طوری روزی یک ساعت کار میکنم برای خودم نه برای کنکور . راستش 2 ماهی هست که شروع کرده ام . ولی از بس ضعیفم هنوز نمی تونم یک خط رو ترجمه کنم .
راستش من خودم رو شناختم من تست زن خوبی نیستم واسه همین خودم رو دلخوش واسه سال بعد نمیکنم اگه امسال آزاد قبول شدم توی علوم تحقیقات 90 درصد میرم اگه توی ازاد مشهد قبول بشم 40 درصد میرم . بقیه ی ازاد ها رو هم نزدم .
من دیدم که طرف روی همین سه درس سرمایه گذاری کرده و در علوم پزشکی تهران قبول شده ریاضیات , سیگنال , الک و مدار . شما درست میگید زمان برای تست زدن خیلی کمه در کنکور وزارت بهداشت . من هم شاید فقط روی همین ها سرمایه گذاری کنم .

سلام دوست عزیز
بنظر شما چکار کنم بهتره؟
آیا روی ای کتاب آناتومی به زبان ساده وقت بزارم می رسم تو یکی دو هفته به جای می رسم با خوندنشون یا ...!؟
بسیار ممنونم

- - - Updated - - -

سلام

سلام دوست عزیز
بنظر شما چکار کنم بهتره؟
بسیار ممنونم

ba ba barghi

Well-known member
سلام دوست عزیز
بنظر شما چکار کنم بهتره؟
بسیار ممنونم

سلام دوست عزیز...

من قبلا این سوالاتو پرسیدم ....با اجازه ی صاحبش می ذارم اینجا دوستان استفاده بنموین

سلام.خوبم ممنون.

من برا وزارت بهداشت همون کتابهایی را که برا برق خونده بودم مرور کردم.

برای درس فیزیک پزشکی هم کتاب دکتر عقابیان را خوندم.ولی شما برا فیزیک پزشکی همین منابع وزارت بهداشت را بخون.

بعد یه کتابی هست از انتشارات کتابخانه فرهنگ فک کنم اسمش کلید هست تستهای کنکورهای گذشته با کلید و بدون حل تشریحی داخلش هست.توی وزارت بهداشت درصد مهم نیست و تعداد تست صحیح درسته.البته تعداد تستهای صحیح زبان تقسیم بر 2 میشه.برا قبولی تو دانشگاه تهران باید حدود 40 تا تست صحیح بزنی.

کلا یه دفترچه میدن.فک کنم 130 تا تسته؛160 دقیقه.رشتش که همین مهندسی پزشکیه و میشه گفت بهتر از مهندسی پزشکی وزارت علومه.حالا اگه خواستی باید بری تحقیق کنی ببینی این رشته را دوست داری یا نه.
شما تستهای سال قبل را که ببینی میاد دستت که باید چطوری بخونی .درست میگی وقتش کمه و روز کنکور خیلی وقت فک کردن نداری باید تستهای متوسط و اسان را یکی یکی حل کنی بیای پایین و البته غلط هم جواب ندی.

خواهش .من راضی ام اومدم اینجا.حتی اگه اصفهان هم قبول بشی خوبه.البته مهمترین چیز علاقه خودته
.(بچه ام تهران قبول شده بوگو ماشالا چشم نخوره ایشالا)

گفتم شما باید 40تا تست بزنی ،البته زبان را تقسیم بر 2 کن.حالا میخای فقط از درسهای بزقی بزنی مخای فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی راهم بزن.

میخای با زبان 40 تا بزن.اگه زبان برا کنکور علوم کار کردی که خب بهتر ادامه بده،البته تو این کنکور بهتره کتاب امیر لزگی را کار کنی.ولی اگه کار نکردی بهتره تمرکزت را بزاری رو درسهای برق و فیزیک ومهندسی پزشکی

.تستهای فیزیک ومهندسی پزشکی راحته و اگه بخونی میتونی تا 10-12 تستهاش را بزنی.

میتونی تو این زمان بخونیش وبرا ما مهندسی برقها درس سختی نیست

.توی کتاب فیزیک پزشکی کامرون از فصل 8 تا فصل 19 را بخون.بقیش خیلی مهم نیست.البته من کتاب دکتر تکاور را ندیدم و از اونم سوال میاد.بازم سوال داشتی بپرس

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
سلام خدمت همه ی دوستان

بروبچ .....بیایید دست در دست هم نهمیم تا باهم بخونیم و ..بترکونیم !و اینجا رو از سوت کوری دربیاریم...

طبیعتا می تونیم از تجارب و دانش همدیگه استفاده بنموییم.......

رفع اشکال درسی کنیم سوالایی که اشکال داریمو ...صفحه اشو یا صورت سوالشو قید کنیم یا در صورت توان عکس سوال رو بذاریم اینجا و هرکی بلده بیاید جواب بده....
اینجوری هم اشکالامون حل میشه..هم نکته ی جدید یاد میگیرم ....بسیار بسیار چیز نیکو و پسندیده ای هست ...شوق خوندن هم تومون به وجود میاد...

مثلا داریوش میگه من دو ساعت روزی می خونم ...من روز اول که شروع کردم برای خوندن 17 مین خوندم...ولی بعدش بیشتر شد . بیشتر تر شد........چون بایکی از دوستام می خوندم ..و حس رقابتی تومون به وجود اومده بود و اینااااااا..........ادم وقتی تنهاست ...حسش به درس نمیره مگر اینکه خلافش ثابت شه

خلاصه تنبلی نکین ..بیاین باهم بخونیم....منم باتون بخونم ...خیلی تنبل شدم

با تشکر
11192_gholi2.gif

آخرین ویرایش:

daruosh

New member
سلام دوست عزیز
بنظر شما چکار کنم بهتره؟
بسیار ممنونم

- - - Updated - - -[/COLOR

دوستمون جواب داده
ولی من نمیخونم چون نمیرسم احساس میکنم به جای این که زمان بزارید روی اناتومی و فیزیولوژی زمان بگذارید روی فیزیک و مهندسی پزشکی
این شکلی فکر کنم بهتر باشه
من خودم که نمیخونم
بابا برقی عزیز من چون توان خوندن ندارم و میدونم که گفته ی شما درسته بیایید از همین الان شروع کنیم ولی من نمیتونم عکس بگذارم اخه موبایلم دوربین نداره . ولی این طوری میدونم میتونم بهتر بخونم . دوستانه میخونیم و انشالله هدفمون دیدن همدیگه در علوم پزشکیه تهران باشه .

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
دوستمون جواب داده
ولی من نمیخونم چون نمیرسم احساس میکنم به جای این که زمان بزارید روی اناتومی و فیزیولوژی زمان بگذارید روی فیزیک و مهندسی پزشکی
این شکلی فکر کنم بهتر باشه
من خودم که نمیخونم
بابا برقی عزیز من چون توان خوندن ندارم و میدونم که گفته ی شما درسته بیایید از همین الان شروع کنیم ولی من نمیتونم عکس بگذارم اخه موبایلم دوربین نداره . ولی این طوری میدونم میتونم بهتر بخونم . دوستانه میخونیم و انشالله هدفمون دیدن همدیگه در علوم پزشکیه تهران باشه .

مهندس....جسارتا چه مشكلي داري كه توان خوندن نداري ؟؟عايا ؟؟؟اينقد تلقين ننمو به خودت .....كه من نمي تونم نمي تونم ......من و شما و همه هيچ فرقي با هم نداريم .....همت كن برادر من ..همت .....دهع

مي تونيم صورت سوال رو بنويسيم.....مثلا اگه سوال كنكور 90 اشكال داريم.....ميگيم سوال 57 مدار 90 ...؟؟..هركي بلد بود جواب ميده ...ايطوري....

به اميد موفقيت همه....

آخرین ویرایش:

daruosh

New member

مهندس....جسارتا چه مشكلي داري كه توان خوندن نداري ؟؟عايا ؟؟؟اينقد تلقين ننمو به خودت .....كه من نمي تونم نمي تونم ......من و شما و همه هيچ فرقي با هم نداريم .....همت كن برادر من ..همت .....دهع

مي تونيم صورت سوال رو بنويسيم.....مثلا اگه سوال كنكور 90 اشكال داريم.....ميگيم سوال 57 مدار 90 ...؟؟..هركي بلد بود جواب ميده ...ايطوري....

به اميد موفقيت همه....

سلام نمیدونم چرا دلم به کتاب نمیره . شکر خدا مشکلی نیست ولی فکر م خیلی مشغوله . طوری که دیگه اعصاب سابق رو ندارم . دانشگاه و تحصیل رو دوست دارم و همچنین کارهای تحقیقاتی رو .
باشه باهم میشینیم خوب میخونیم فقط شما به من بگید من کتاب مهنسدی پزشی و فیزیک پزشکی رو سفارش بدم یا نه ؟ یا زمانم رو روی همین درسهای برق بگذارم یکی از اساتید میگفت که مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی رو هم بخونید فکر کنم خیلی راحتتر از ریاضیات باشه .

ba ba barghi

Well-known member
سلام نمیدونم چرا دلم به کتاب نمیره . شکر خدا مشکلی نیست ولی فکر م خیلی مشغوله . طوری که دیگه اعصاب سابق رو ندارم . دانشگاه و تحصیل رو دوست دارم و همچنین کارهای تحقیقاتی رو .
باشه باهم میشینیم خوب میخونیم فقط شما به من بگید من کتاب مهنسدی پزشی و فیزیک پزشکی رو سفارش بدم یا نه ؟ یا زمانم رو روی همین درسهای برق بگذارم یکی از اساتید میگفت که مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی رو هم بخونید فکر کنم خیلی راحتتر از ریاضیات باشه .

راستش منم اولين سالي هست كه ميخوام وزارت بهداشت امتحان بدم . تجربه انجناني ندارم
ولي طبق حساب كتاب مهندسي ,خوندن مهندسي بزشكي و فيزيك بزشكي ,خالي از لطف نيست .
من ,در بهترين حالت , يه سوال رياضي حداقل يك تا دو مين جواب ميدم ...

ولي مهندسي بزشكي و فيزيك بزشكي ,جون بيشتر جنبه ي حفظيات دارن , حلشون در بدتربن حالت يك مين خواهد بود ....يعني اكه بيست مين بذاري براي اين درس , سرجلسه, شايد زمان مناسبي باشه كه بتوني حداقل نميمي از سوالاشو جواب بدي ....شايد زمان هم اضاف بياري

اما براي رياضي و كلا دروس برقي ....بيست مين براي بيست سوال ,حداكثر نيمي از سوالات رو جواب مي دي ,و صد درصد وقت هم كم مياري ....به همه سوالا نمي رسي

طبق اين حساب كتاب , خوندن مهندسي بزشكي و فيزيك بزشكي , در كنار ساير دروس برقي بيشنهاد ميشه !!

ديكه خود داني :p

آخرین ویرایش:
بالا