مطالعه گروهی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 93-94

alireza110

New member
سلام مهندس بهرام
امسال اگه اطلاع داشتی باشی منابع پیشنهادی سازمان سنجش آموزش پزشکی برای درس زبان بطور کامل تغییر کرده. شما اطلاع داری که کتاب تافل و لزگی هنوزم برای امسال جواب میده یا نه؟

bahram-68

New member
سلام مهندس بهرام
امسال اگه اطلاع داشتی باشی منابع پیشنهادی سازمان سنجش آموزش پزشکی برای درس زبان بطور کامل تغییر کرده. شما اطلاع داری که کتاب تافل و لزگی هنوزم برای امسال جواب میده یا نه؟

سلاممم عزیز
بهترین منبع هنوز هم برای زبان کتاب لزگی + 504 + تافل + انگلیسی پزشکی جلد 1 هستش
بنظرم همینا را برسی بخونی عالی عالیه
نمیخواد بری حالا این منابع جدید رو بخری و بخونی

nafasn

New member
بچه هایی که امتحان ارشد دادن و قبول شدن لطف کنن بگن چرا سوالای شیمی آلی مورتیمر که تو کنکور میاد اینقد سختهههههههههه.از کجا میارنش؟:(((

bahram-68

New member
بچه هایی که امتحان ارشد دادن و قبول شدن لطف کنن بگن چرا سوالای شیمی آلی مورتیمر که تو کنکور میاد اینقد سختهههههههههه.از کجا میارنش؟:(((
والا ما خودمونم نفهمیدیم که این سوالای خیلی سختو از کجا اوردن
بنظرم اون قسمت رو فاکتور بگیرید
عوضش شیمی جامع دبیرستان بخونید + تست های کنکورهای سراسری
با خوندن اینا راحت میتونید 40 تا 60 بزنید

- - - Updated - - -

والا ما خودمونم نفهمیدیم که این سوالای خیلی سختو از کجا اوردن
بنظرم اون قسمت رو فاکتور بگیرید
عوضش شیمی جامع دبیرستان بخونید + تست های کنکورهای سراسری
با خوندن اینا راحت میتونید 40 تا 60 بزنید

nafasmrn

New member
سلام بچه ها من واقعا استرس دارم چون ارشد قبول شدن گذشته از ادامه تحصیل به زندگی آیندم ربط داره میشه کسی هست بیاد کمکم کنه مخصوصا از بچه های ارشد چندتا سوال دارم جوابمو بده

bahram-68

New member
سلام بچه ها من واقعا استرس دارم چون ارشد قبول شدن گذشته از ادامه تحصیل به زندگی آیندم ربط داره میشه کسی هست بیاد کمکم کنه مخصوصا از بچه های ارشد چندتا سوال دارم جوابمو بده
سلامممممممممممممممم
هر سوالی داشتین من هسم در خدمتتون

nafasn

New member
سلام
ببخشید میشه بگین من که الان سنوات گذشته لزگی رو 40-45 میزنم زبانمو تو کنکور چند میزنم؟

- - - Updated - - -

سلام
ببخشید میشه بگین من که الان سنوات گذشته لزگی رو 40-45 میزنم زبانمو تو کنکور چند میزنم؟

ali230

New member
نمیدونم چرا همه بهداشت حرفه ای ها تا لیسانس می گیرن فکر میکنن اگه ارشد بگیرن هیئت علمی میشن!!! انگار همون داریم خودمون رو گول میزنیم و فکر کنیم مقلطع بالا چه خبره؟؟!!

telmix

New member
هر "چاله ای" "چاره ای به من آموخت...
"دوباره" فکر کن فرصت ها "دوبار"
تکرار نمی شوند...

آخرین ویرایش:

ali230

New member
سلام. من قصد توهین به هیچ کس رو ندارم.فقط دلم پر هستش از این شرایط نا مساعد. اگه نباید ادامه تحصیل داد باید چیکار کرد!!!چاره ای نیست اگه از کار لیسانس ناراضی باشی.اگه کسی علاقه داشته باشه خب دیگه حرفی توش نیس. اما تا چند سال باید ادامه داد تا رسید به دانشگاه و استاد شدن!!!!

nafasn

New member
سلام به همگی
بچه هایی که قبول شدن میتونن بگن کتاب شاه طاهری قسمت فلزاتش لازمه بخونیم درصورتی که نقاب رو هم میخونیم؟
آخه خیلی سخته!!!!!
اگه میشه زود جوابمو بدید ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

nafasn

New member
چرا کسی اینجا نمیاد؟
اصلا کسی هست عایاااااا؟؟؟؟!!!!!!!
بچه های کنکوری
قبول شده های ارشد
کجاااااااااایین پس؟؟

- - - Updated - - -

چرا کسی اینجا نمیاد؟
اصلا کسی هست عایاااااا؟؟؟؟!!!!!!!
بچه های کنکوری
قبول شده های ارشد
کجاااااااااایین پس؟؟

telmix

New member
به امید موفقیت در آزمون ارشد 93

ElhamBakhsh18_Persian-Star.org_009.jpg

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام
ایشالا با توکل به خدا و همین ترتیبی که مگین بزنین تو کنکور هم بالی 30 خاهید زد

mw.ashel

New member
mk6j9khr1kjnohievzc.jpg

nafasmrn

New member
مرسی که هستین

سلامممممممممممممممم
هر سوالی داشتین من هسم در خدمتتون
من واقعا استرس دارم اولا زبان فقط میرسم تافل رو بخونم به نظرتون چند درصد میشه زد ؟؟؟ بعد عمومیا رو بخوام تهران قبول شم باید چند درصد بزنم ؟؟؟ من تا الان تخصیصیامو ی دور خوندم دارم عمومی میخونم و دور دوم خوندن تخصصیا خلاصه نویسی میکنم به نظرتون کار درستیه

nafasn

New member
سلام بچه ها
خواهش میکنم یکی به این تایپیک سر بزنه و جواب بچه ها روبده!
بچه ها من نمیتونم زبانمو بالای 20 برسونم ولی ریاضی رو نزدیک 50 و فیزیک رو نزدیک 30 و بهداشت رو40 ارگونومی 60 شیمی 45 میتونم بزنم .بنظرتون امیدی هست قبول بشم؟

آخرین ویرایش:

nafasmrn

New member
سلام عزیزم شما با این درصدا قطعا تهران قبولی ی نگاه به درصدای سالای پیش بندازی متوجه میشی :) استرس نداشته باش

بالا